• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Wynik meczu Lechia Gdańsk - Lech Poznań zapewne wypaczony. Protestu nie będzie

Jacek Główczyński
1 grudnia 2020 (artykuł sprzed 3 lat) 

Lechia Gdańsk

76. minuta meczu Lechia Gdańsk - Lech Poznań. Bramkarz gości, Filip Bednarek interweniuje po strzale głową Łukasza Zwolińskiego. Sędziowie uznali, że gola nie ma. 76. minuta meczu Lechia Gdańsk - Lech Poznań. Bramkarz gości, Filip Bednarek interweniuje po strzale głową Łukasza Zwolińskiego. Sędziowie uznali, że gola nie ma.

Wynik meczu Lechia Gdańsk - Lech Poznań (0:1) zapewne został wypaczony. Analiza przeprowadzona w programie "Ekstraklasa po godzinach" w Canal Plus Sport wykazała, że biało-zielonym należał się gol jeszcze przy bezbramkowym rezultacie. - Nie zdecydowaliśmy się na złożenie protestu, bo żadna decyzja nie cofnie nas do tego momentu, w którym zdobyliśmy bramkę, ani też nie zostaną nam przyznane punkty - wyjaśnia Arkadiusz Bruliński, rzecznik klubu.Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0:1 - relacja, galeria foto, videoCzy mogło pomylić się aż sześciu sędziów?Czy wynik meczu Lechia Gdańsk - Lech Poznań (0:1) został wypaczony?

Mecz ekstraklasy prowadzi arbiter główny, który do pomocy ma dwóch asystentów na liniach. Do tego jest sędzia techniczny oraz obsługa VAR. Do analizy wideoweryfikacji oddelegowanych jest kolejnych dwóch arbitrów - główny i asystent.

W Gdańsku, podczas meczu Lechia - Lech Poznań tych sześciu panów zawiodło w 76. minucie. Nie zauważyli tego co widział m.in. Łukasz Zwoliński. To on wówczas strzelał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Rafała Pietrzaka. Natychmiast po tym uderzeniu tak on, jak i kilku innych piłkarzy biało-zielonych sygnalizowało, że piłka była już w bramce nim wybił ją bramkarz gości - Filip Bednarek.

34-letni Łukasz Szczech z Kobyłki, który był główny na boisku oraz jego asystenci Konrad SapelaBolesław Rosa, uznali, że gola nie ma. Błąd ten mógł jeszcze naprawić VAR, na którym byli arbiter międzynarodowy Szymon Marciniak oraz Zbigniew Dobrynin.

Zgodnie z przepisami analiza może trwać tak długo, nim gra nie zostanie wznowiona. Tutaj nie trzeba było się spieszyć, gdyż po tej akcji Lech zdecydował się na wymianę aż trzech zawodników równocześnie. Mimo to arbiter główny nie został nawet poproszony o to, aby podszedł do monitora i jeszcze raz obejrzał kontrowersyjną sytuację.

Piłkarzom nakazano grać przy wyniku 0:0. W 83. minucie odgwizdane zostało zagranie ręką w polu karnym Michałowi Nalepie. Za to zagranie obrońca Lechii otrzymał żółtą kartkę, a że już wcześniej w tym meczu miał kartkę, musiał opuścić boisko. Lech otrzymał też rzut karny, który - jak się później okazało - na zwycięskiego gola dla Lecha zamienił Mikael Ishak.

Medaliści poprzedniego sezonu weryfikują Lechię GdańskAnaliza dokonana w programie "Ekstraklasa po godzinach" w Canal Plus Sport wykazała, że Lechii Gdańsk należał się gol, gdyż piłka przekroczyła linię bramkową po strzale Łukasza Zwolińskiego. Analiza dokonana w programie "Ekstraklasa po godzinach" w Canal Plus Sport wykazała, że Lechii Gdańsk należał się gol, gdyż piłka przekroczyła linię bramkową po strzale Łukasza Zwolińskiego.

Telewizyjni eksperci: gol prawidłowyAnaliza przeprowadzona w programie "Ekstraklasa po godzinach" w Canal Plus Sport wykazała, że biało-zielonym należał się gol jeszcze przy bezbramkowym rezultacie. Telewizyjni eksperci, przy użyciu innej technologii niż ta, która jest dostępna arbitrom VAR - wskazali, że piłka uderzona przez Zwolińskiego przekroczyła cały obwodem linię bramkową nim została wybita przez Bednarka. W takiej sytuacji należał się gol Lechii na 1:0.

Biało-zieloni tę analizę zobaczyli bezpośrednio po meczu, w studiu Canal Plus Sport, które funkcjonowało na gdańskim stadionie. Mimo to Piotr Stokowiec na konferencji prasowej nie odniósł się do tej sytuacji. Przypomnijmy, że w trakcie gry jeden z członków jego sztabu został napomniany przez arbitra żółtą kartką.

- Na pewno szkoda wyniku, bo z przebiegu gry remis byłby najbardziej sprawiedliwym wynikiem. Zadecydował detal, że przegraliśmy. Szkoda mi zawodników, bo mocno się napracowali. Pierwsza połowa była słabsza w naszym wykonaniu, zdecydowanie lepiej zagraliśmy za to w drugiej, kiedy oddaliśmy więcej strzałów na bramkę, i przede wszystkim więcej strzałów celnych. Przegrywając dwa mecze dodatkowo w takich okolicznościach trzeba determinacji, żeby się podnieść i walczyć dalej. Tym bardziej, że prezentujemy momenty dobrej, solidnej gry a Lech nie był dziś łatwym przeciwnikiem - tak mecz podsumował trener Lechii Gdańsk.

Lechia Gdańsk wśród drużyn najszybciej tracących gole w ekstraklasieMinuta ciszy na cześć Diego MaradonyLechia Gdańsk nie złoży protestuNie protestował oczywiście szkoleniowiec Lecha, który odniósł się tylko do faktu, że w trzech ostatnich meczach jego drużyna traciła decydujące gole w doliczonym czasie gry.

- Gratuluję postawy zespołowi, bo trzech gongach, które dostaliśmy w trzech ostatnich meczach, mój zespół pokazał dziś charakter. Może nie było to wybitne spotkanie, ale udało się zdobyć 3 bardzo ważne dla nas punkty. Mam nadzieję, że będzie to dla nas początek dobrej serii - podkreślał Dariusz Żuraw na pomeczowej konferencji prasowej.
Raport z meczu Lechia - Lech
Ile przebiegli piłkarze?

Co może zrobić Lechia Gdańsk, gdy są dowody, że wynik meczu został wypaczony i została pozbawiona prawidłowo zdobytego gola? Zdecydowano, że nie będzie żadnej formalnej reakcji.

- Po wczorajszym meczu nie zdecydowaliśmy się na złożenie protestu, bo żadna decyzja nie cofnie nas do tego momentu, w którym zdobyliśmy bramkę, ani też nie zostaną nam przyznane punkty. Kontrowersyjne decyzje sędziów są stałym elementem każdej gry i choć czasem trudno je zrozumieć a tym bardziej zaakceptować, to w tym przypadku nie złożymy protestu. Tak jak na pomeczowej konferencji wspomniał trener Stokowiec, z przebiegu gry remis byłby najbardziej sprawiedliwym wynikiem, ale stało się inaczej i skupiamy się już na najbliższym meczu przeciwko Legii - mówi nam Arkadiusz Bruliński, dyrektor Działu Komunikacji i rzecznik prasowy Lechii.
W podobnym tonie wypowiadał się również bezpośrednio po meczu szkoleniowiec.

- Porażka boli tym bardziej, bo pechowa, ale musimy to przełknąć i skupić się na trzech meczach, które pozostały nam w tej części sezonu. Nie pozwolę zawodnikom, żeby spuścili głowy, bo stać nas na to, żeby wygrywać z takimi zespołami jak Lech czy Legia. Z takim nastawieniem patrzymy na kolejny mecz, który rozegramy w Warszawie.Na pewno nie możemy zwiesić głów, a należy przeciwstawić się losowi, bo ostatnio na pewno nas nie oszczędzał - dodał Piotr Stokowiec.

2019 rok po meczu Lechia Gdańsk - Legia Warszawa Dusan Kuciak i kluby ukarani, sędzia nieZmiany wyniku nie będzieZmiany wyniku zatem nie będzie, a czy sędziom grozić mogą, jakieś konsekwencje? Szczegółowo opisywaliśmy je w kwietniu 2019 roku po meczu Lechia - Legia, który w kontrowersyjnych okolicznościach gospodarze przegrali 1:3.

Główna weryfikacja sędziów następuje przed każdym sezonem. To wówczas decyduje się, kto z nich, na którym poziomie rozgrywek może sędziować, a także kto otrzyma zawodowy kontrakt. Osobno klasyfikowani są sędziowie główni i asystenci. Na klasyfikacje składają się oceny, którzy otrzymują arbitrzy za prowadzone mecze oraz wyniki testów sprawnościowych i teoretycznych.

Na każdym meczu obecny jest obserwator, który ocenia sędziego. Wystawia noty w przedziale 6-10. Ma wskazania, na jakie aspekty powinien zwracać uwagę, za co odejmować, a co premiować dodatkowymi punktami. Arbiter powinien dążyć, by otrzymać co najmniej 8,4.

"Nota 8,4 wystawiana powinny być dla "naprawdę dobrego" występu w normalnym meczu, będzie to wiadomość dla obsady, że sędzia jest gotowy do następnego meczu" - czytamy w zaleceniach dla obserwatorów.

Jakie kontrowersje były w meczu Lechia - Legia z 2019 roku?Natomiast kłopoty dla sędziego może oznaczać ocena poniżej 7.

"Noty 6,0-6,9 powinny być wystawione, jeżeli sędzia poprowadził zawody na poziomie nie do zaakceptowania i popełnił poważne błędy. Dodatkowo sędzia wykazał się dużym brakiem konsekwencji w obszarze dyscyplinarnym i/lub nie posiadał kontroli nad zawodami. W przypadku wystawienia któremukolwiek z sędziów noty poniżej 7,0, obserwator ma dodatkowo obowiązek przesłania do KS PZPN e-maila ze szczegółowym uzasadnieniem wystawionej oceny" - głosi zalecenie dla obserwatorów.

Jakie kary dla sędziów?Kary nie tylko dla sędziów, ale także pozostałych członków związku określa Regulamin Dyscyplinarny Polskiego Związku Piłki Nożnej. Określa on szereg zabronionych czynów także poza prowadzeniem meczów piłkarskich.

Art. 87 Umyślne prowadzenie zawodów w sposób sprzeczny z przepisami gry
Za umyślne prowadzenie zawodów w sposób sprzeczny z przepisami gry wymierza się karę:
a) dyskwalifikacji od 1 roku
b) skreślenia z listy sędziów
c) wykluczenia z PZPN

Po wspomnianym meczu Lechia - Legia z 2019 roku arbiter nie został ukarany, ale 30 tys. zł kary musiał zapłacić najmocniej go wówczas... krytykujący Dusan Kuciak.

Kto w bramce Lechii Gdańsk? - ankietaTypowanie wyników

5 grudnia 2020, godz. 20:00
HIT
3 pkt.
Legia Warszawa
2 : 0
bez
publiczności
LECHIA Gdańsk

Jak typowano

70% 195 typowań Legia Warszawa
15% 43 typowania REMIS
15% 42 typowania LECHIA Gdańsk

Twoje daneTabela po 11 kolejkach

Piłka nożna - Ekstraklasa
Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Raków Częstochowa 11 7 3 1 24:12 24
2 Legia Warszawa 11 7 2 2 17:11 23
3 Górnik Zabrze 11 6 2 3 17:11 20
4 Zagłębie Lubin 11 5 3 3 15:12 18
5 Śląsk Wrocław 11 5 2 4 17:12 17
6 Pogoń Szczecin 10 4 4 2 11:7 16
7 Lechia Gdańsk 11 5 1 5 17:16 16
8 Jagiellonia Białystok 11 4 2 5 15:18 14
9 Lech Poznań 10 3 4 3 18:16 13
10 Warta Poznań 11 4 1 6 8:11 13
11 Cracovia 11 4 5 2 15:13 12
12 Wisła Kraków 11 2 4 5 16:16 10
13 Wisła Płock 11 2 4 5 12:18 10
14 Piast Gliwice 11 2 3 6 11:17 9
15 Stal Mielec 11 2 3 6 13:23 9
16 Podbeskidzie Bielsko-Biała 11 2 3 6 12:25 9
Rozgrywki trwać będą przez 30 kolejek systemem każdy z każdym mecz i rewanż. Nie będzie rywalizacji w drugiej fazie, w grupach. Zdegradowana zostanie tylko najsłabsza drużyna, bo od kolejnego sezonu ekstraklasa zostanie powiększona do 18 zespołów.
Cracovia rozpoczęła sezon z pięcioma ujemnymi punktami.
Tabela wprowadzona: 2020-12-03

Wyniki 11 kolejki

 • LECHIA GDAŃSK - Lech Poznań 0:1 (0:0)
 • Wisła Płock - Cracovia 0:1 (0:1)
 • Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 2:1 (1:1)
 • Stal Mielec - Jagiellonia Białystok 3:1 (1:1)
 • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 0:2 (0:1)
 • Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1:2 (0:0)
 • Raków Częstochowa - Warta Poznań 1:0 (0:0)
 • Legia Warszawa - Piast Gliwice 2:2 (1:1)
 • Mecz zaległy z 9. kolejki
 • Wisła Płock - Pogoń 0:0

Kluby sportowe

Opinie (148) ponad 10 zablokowanych

Wszystkie opinie

 • Całe szczęscie że nie ma protestu....bo jedynymi co mogą protestowac to my kibice! (7)

  I protest powinien dotyczyć umiejętności piłkarzy a raczej kopaczy ich zaangażowania woli walki i chęci innych niż zameldowanie sie w klubowej kasie po wypłatę. I tak naprawdę cała Polska liga od góry do dołu powinna zostać oprotestowana bo płącić jeszcze za te wypociny to już gruba przesada!

  • 36 61

  • Mandziara nie złoży protestu bo on ma w poważaniu sukces sportowy Lechii

   Nie chce się on tez wychylać bo co róż jest na cenzurowanym jeżeli chodzi o płacenie na czas

   • 1 4

  • To nie arka, tam zawsze protesty i biadolenie na sędziów. im się po prostu należy. (5)

   Trzeba umieć z klasą przegrać.

   • 3 1

   • Jaka ta Lechia pokrzywdzona. (4)

    Ale jak dostawali karne z kapelusza, to było dobrze.

    • 1 4

    • Karne z kapelusza? (3)

     A co powiesz na Krzysztofa S. "panie sędzio kiedy ten karny". Ty hipokryto.
     arka to najbardziej skorumpowany klub w Europie.

     • 2 0

     • gdański hipokryto (2)

      korupcja w trójmiejskiej piłce zaczęła się od zatrudnienia w klubie Lechia Gdańsk znanego gangstera Nikosia... efekt? zdobycie przez III-ligową Lechię Pucharu Polski... jakaś kara za to była? skądże! Lechia do dziś chwali się tym śmierdzącym PP z 1983, Nikoś wykonał zadanie, nawet dostał tytuł honorowego mieszkańca Gdańska! to jest dopiero bezczelność! i ty śmiesz innych pouczać???

      • 1 1

      • To są twoje domysły i jakieś legendy, które w piaskownicy ci ktoś naopowiadał. (1)

       Może jeszcze raz ci wytłumaczę 30 osób dostało wyroki a prezes twojej areczki w pudle siedział. To są fakty a nie twoje chore domysły. I na koniec pytanie, kto usłyszał z Lechii wyrok od prokuratury w sprawie korupcji w piłce nożnej. I wypad stąd.

       • 2 1

       • no właśnie w tym różnica - jak prezes Arki robił przekręty to został skazany a Arka ukarana a przekręty Lechii są nie ruszone. nie mów, że Nikoś został zatrudniony bo to fachowiec od piłki nożnej, szanujmy się :)

        • 0 1

 • (3)

  Wypaczony...Ta a jakby wygrali byłoby uczciwie?Wystarczyło strzelić 2 bramki i było by zwycięstwo, ale nie bo sędzia bo trawą za mokra,piłka za okrągła...ehh.Wygrywa się dobra gra,zresztą kto to ogląda od lat polska liga to walka o pietruszkę i odpadamy potem z miszczem estonii czy lichtensztajnu.

  • 48 92

  • To po co to czytasz i komentujesz (1)

   gdyński trollu?

   • 15 5

   • Zeby cokolwiek ocenic, trzeba najpierw to przeczytac, obejrzec, poznac. Wszystko madrzejsze od cegly to rozumie.

    • 5 0

  • 6 sędziów stwierdziło, że nie ma bramki to nie ma. I klejcie tam wary na budowie

   • 4 16

 • (2)

  Jestem przeciwnikiem VAR. Uwazam, ze zabija futbol. Sprawiedliwe decyzje? Jest och coraz mniej. Wraz z wprowadzeniem VAR znacznie skomplikowano wiele przepisow, dotyczacych spalonych, zagran reka i fauli. Wraz z tym liczba mozliwych interpretacji i wypaczen wyniku moze wzrastac. Dodatkowo, VAR "zabija" szybkosc i plynnosc meczu.
  Co do blednej decyzji w meczu Lechii - jestem zdecydowanie za goal line technology. Prosta, dokladna, szybko wskazujaca prawidlowa decyzje. Zapewne nietania, ale bilety na mecze i abonamenty TV tez nie sa tanie.

  • 27 47

  • VAR jest ok tylko trzeba umiec z niego korzystac

   • 17 1

  • Var

   Jakby byli kibice na stadionie toby varowców obudzili wrzaskiem ,a tak poszło sobie dalej,a Marciniak no cóż nieomylny narcyz

   • 5 0

 • Lech to zespół eksportowy (2)

  ... i trzeba mu pomóc jak nie idzie.
  Lechia zaś musi odpokutować za złe traktowanie byłych Panów Piłkarzy przez Prezesa, którzy swoimi opowieściami zniechęcili środowisko piłkarskie do Naszej Drużyny. Takie życie.

  • 77 16

  • Totalne bzdury, wypociny.

   • 5 9

  • Niestety i tak może być

   Lechia niewiele znaczy w lidze i nie ma zbyt bogatej historii. 0 mistrzostw polski - niestety. A i ten prezes ma inny cel niż sportowy.

   • 2 4

 • Widać że piłka nie przekroczyla calym obwodem Lini bramkowej. (12)

  O co chodzi

  • 32 109

  • Przeczytałeś artykuł???

   • 18 5

  • (2)

   Oczywiście piłka nie przekroczyła całym obwodem linii bramki i nie ma co gdybać.Trzeba grać , a nie sr...ć ! taka prawda.

   • 6 27

   • kup sobie okulary (1)

    albo idź do psychiatry

    • 11 1

    • ujęcie piłki z C+ jest tylko wizualizacją graficzną, nie ma tam rękawic bramkarza - to tylko fikcja

     nawet jeśli piłka przekroczyła linię o 1 centymetr, to jeśli nie ma kamery w tym miejscu np. w poprzeczce, to nie wymagaj od sędziego, stojącego 30 metrów dalej, aby był pewny jak było... bramkarz błyskawicznie wypchnął piłkę, sędzia bez kosmicznego sprzętu nie mógł tego dobrze rozstrzygnąć, okulista nie ma nic do rzeczy

     • 0 2

  • Ale w telewizji pokazano symulacje, a symulacja to przeciez neizbity dowod. Borek tak mowil. (1)

   • 8 1

   • obawiam się, że sędzia raczej nie ogląda TV w trakcie meczu, który prowadzi... buahhahahahah :)

    • 0 0

  • Braki technologiczne, czy manipulacja C+? (4)

   Oglądam właśnie nagranie programu "Po godzinach" , w którym pokazano sporna sytuację z nieuznanym golem dla Lechii.
   Wyraźnie widać, że piłka przekroczyła całym swoim obwodem ... wlasnie co przekroczyla? Linię bramkową, światło poprzeczki? Oglądam kilka razy i co widzę? Stop klatka, przybliżenie i ...widoczne przesunięcie widoku kamery w lewo. Czyli tak, jakby kamera "zagladala" obok światła poprzeczki a nie nad nią. To są techniczne triki. Dlaczego nie pokazano pracy kamery i widoku " z pionu" z nad poprzeczki? Dlaczego? Bo w takim ujęciu widoczny byłby widok piłki stykajacy się z linią bramkową!!! Panowie z C+, albo nie macie odpowiedniej technologi do pokazania takiej sytuacji, albo manipulujecie...

   • 4 17

   • technologia gol line (1)

    to ta sama technologia która jest używana w tenisie. To nie jest rzeczywisty obraz tylko komputerowa analiza lotu piłki z trzech kamer. Dlatego ani w tenisie, ani w C+ nie ma rzeczywistych zdjęć tylko sztuczny obraz, wygenerowany z połączenia obrazów z trzech kamer. W tenisie od lat jest to stosowane i nikt nie żąda rzeczywistego zdjęcia bo wszystkim wystercza projekcja lotu piłki z komputera. To jest sprawdzona, niezawodna technologia.

    • 6 0

    • Ale to nie jej uzyla telewizja, ta technologia musi byc zastosowana na stadionie - musisz zapewnic odpowiednie katy ujec

     • 4 0

   • (1)

    No to przyda się okulista. Linia poprzeczki i linii bramkowej są tą samą linią. Ale do rybich łbów to nie dotrze.

    • 2 0

    • tzn. mieli przerwać mecz, poczekać na wyrok C+ "po godzinach" i wznowić grę po dwóch godzinach? ... buhahahahhahaha :)

     • 0 2

  • idz do okulisty

   • 3 0

 • Oliwa sprawiedliwa

  Oddadzą nam te punkty w innym meczu , no w najbliższym nie ,bo legła ! Ale oddadzą !!!

  • 24 18

 • BKS (5)

  To wg śmieszne jest ze mamy 21wiek takie technologie a nie mogą sprawdzić czy gol padł prawidłowo czy nie .

  • 67 5

  • bo tu chodzi o kasę (1)

   C+ zakupił technologię, a ekstrapaka zaoszczędziła. Podeszli do tego zdroworozsądkowo, przeliczając ile razy zdarza się taka sytuacja i licząc na to że var wystarczy. Okazuje się że nie wystarczy, ale to pojedynczy przypadek

   • 6 0

   • Mają równie dobrą technologię. Nakładają linię jedna na drugą, tylko Marciniakowi się nie chciało. Ale czego się spodziewać po gościu który nie widział siatkarskiego zagrania Siemaszki

    • 4 1

  • (1)

   Bo żeby sprawdzić to trzeba chcieć. Kiedyś przez 5 min nakładali różne linie żeby stwierdzić że bodajże Peszko był na 2cm spalonym.

   • 3 0

   • tzn. jak na korzyść Lechii to ma być ta przerwa 5 minut w meczu na aptekarskie analizy a jak będzie niekorzystne rozstrzygnięcie to źle? obawiam się, że w takiej wersji nie przejdzie :)

    • 0 0

  • Mogą ale nie chcą...

   • 0 0

 • (4)

  Lalki przestancie pi............lic ile razy Arka byla krzywdzona przez sedziow .Arka zeby nie ci sedziowie to grala by dalej w Ekstraklasie i le razy byla krzywdzona w derbach z lalkami to bylo dobrze i cicho sza a raz zostaly lalki skrzywdzone i afera na cala Polske moj boze laleczki zostaly bardzo skrzywdzone i zabraknie im punktow na podium i na majstra biedne te laleczki

  • 42 84

  • (2)

   Poważnie? To by musiał się wypowiedzieć Siemaszko. Już wcześniej powinniście grać w I Lidze.

   • 29 13

   • A może Maradona ? (1)

    • 7 4

    • Mógłby też Flavio

     choć Jemu akurat (przez Var) bramki strzelonej ręką nie uznali

     • 8 3

  • To wy arkowcy teraz z jakimiś lalkami gracie?

   O co tu chodzi. Wam się po tym spadku już w głowach całkiem pomieszało.

   • 2 0

 • Var powinien też zobaczyć sędzia główny !! (3)

  Nie można polegać na tym co sugeruje sędzia var i nie dopuszcza sędziego głównego - by to sprawdził , a sedzia var - niejaki Marciniak jest znany z tego by gnębić Gdańsk .
  Co to za sport ??
  Kto tu rządzi ??

  • 68 7

  • Kasta sędziowska.

   • 18 0

  • (1)

   Rządzi niejaki Przesmycki który interpretuje przepisy po swojemu. Awanse daje również tylko swoim. Dopóki będzie przewodniczył sędziom dopóty będziemy oglądać takich Stefańskich i Marciniaków (notabene kiedyś najlepszy sędzia ale mocno poszedł w dół)

   • 5 1

   • Marciniak nie lubi lechii za te gwizdy i obelgi kt kiedys tu zebral

    • 1 0

 • (6)

  Czy to pierwszy raz jest krzywdzona drużyna z Trójmiasta? Czego się nie robi dla Legii!!!!!!!!!!

  • 49 7

  • Dla Legii to sie ewentualnie zabiera punkty Lechowi, a nie daje, gdy sie nie naleza. (3)

   Bo chyba nie chcesz tu napisac, ze Lechia jest jednym z kandydatow do mistrzostwa?

   • 3 3

   • (2)

    Lech i Arka są kandydatami? Drużyna z końca tabeli kandydatem na mistrza. Dobre

    • 2 2

    • (1)

     a beton znowu o Arce.... buahhahahahahahahah :)

     • 3 1

     • A ty korku-śledziowy co tu szukasz?

      • 2 0

  • litości!!! jeśli sędziowie chcieliby pomóc Legii to szybciej skrzywdziliby Lecha bo to on zagraża Legii bardziej

   ależ pojechałeś teorią spiskową.... buhahahhahahahaha

   • 3 1

  • Ale zaraz zaraz, w Trójmieście tylko Lechia, innej drużyny nie ma.

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższy mecz Lechii

Śląsk Wrocław
19 lipca 2024, godz. 20:30
HIT
40% Śląsk Wrocław
26% REMIS
34% Lechia Gdańsk

Ostatnie wyniki Lechii

26 maja 2024, godz. 15:00
9% Miedź Legnica
17% REMIS
74% LECHIA Gdańsk

Relacje LIVE

Najczęściej czytane