• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

ZSŁ LOL Cup - Finały LAN

Już 8 marca rozpocznie się faza pucharowa turnieju ZSŁ LOL Cup 2023. Tegoroczny turniej wyszedł poza mury "Łączności", czego efektem była zawrotna liczba 43 drużyn z 20 szkół. Uczniowie gdańskich szkół średnich zmierzą się na wirtualnej arenie, nazywanej Summoners Rift, w grze League of Legends.

Turniej jest organizowany przez Zespół Szkół Łączności już po raz szósty! Uczniowie wraz z opiekunami dokładają wszelkich starań, żeby do uczniowskiej codzienności dodać odrobinę magii i zdrowej rywalizacji, jednocześnie ucząc pracy w zespole i pod presją czasu i nacisku ze strony rywali.

Poprzednia edycja zgromadziła 28 drużyn zbudowanych z aż 178 graczy. W trakcie turnieju tysiące ludzi śledziły poczynania drużyn poprzez transmisje prowadzone na platformie Twitch, gdzie mecze były na żywo komentowane przez uczniów. Poprzednia edycja to także ponad pół tysiąca nowych osób obserwujących profil turnieju na wyżej wymienionym portalu streamingowym.

Turniej jest przede wszystkim inicjatywą i wielomiesięczną pracą uczniów - dobieranie drużyn, nadzór przebiegu meczów, oprawa graficzna, transmitowanie oraz komentowanie spotkań, a nawet promocja turnieju i organizacja sponsorów oraz nagród - to wszystko, z czym musieli sobie poradzić.

W tegorocznej edycji partnerem technologicznym jest firma Intel, a rolę patrona medialnego turnieju obejmuje portal Trójmiasto.pl.

Tegoroczne finały będą odbywać się w auli Zespołu Szkół Łączności w Gdańsku. Towarzyszyć im będzie transmisja na żywo z komentarzem. Zachęcamy grupy z innych szkół, aby po uprzednim kontakcie z organizatorami turnieju, przybyli i dopingowali swoje drużyny. Mecz otwarcia odbędzie się 8 marca o godzinie 8:30. Zostanie on rozegrany między reprezentantami Zespołu Szkół Morskich im. Bohaterów Westerplatte - Szalonymi Kaszalotami, a drużyną ze szkoły organizującej turniej - Wiktorem i Spółką.

Zapraszamy do śledzenia przebiegu spotkań oraz wzięcia udziału w przyszłych edycjach.

Informacja o biletach

wymagana wcześniejsza rejestracja u organizatora

Opinie

01.06 g.18.00
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
03.06 g.12.00
Cartusia Kartuzy
03.06 g.16.00
Vineta Wolin
03.06 g.16.30
ebebe PSŻ Poznań
28.05 g.14.00
Juvenia Kraków
28.05 g.14.00
ebebe PSŻ Poznań
27.05 g.17.30
Piast Gliwice
0:1 mecz przerwany
27.05 g.17.00
Sokół Kleczew
27.05 g.15.00
Budo 2011 Aleksandrów Łódzki