Zabrakło zdrowia

23 lutego 2007 (artykuł sprzed 17 lat)
Po inauguracyjnej tercji pierwszego meczu półfinałowego play off i golach Petera Hurtaja hokeiści Energi Stoczniowiec prowadzili na wyjeździe z GKS Tychy 2:0. Niestety, później dały o sobie znać trudy meczów ćwierćfinałowych. Gospodarze zdobyli siedem bramek z rzędu! Skrzydła zespołowi Henryka Zabrockiego podcięły trzy bramki stracone w ciągu niespełna trzech minut w drugiej tercji, które zmieniły korzystny wynik 2:1 na 2:4. Ostatecznie miejscowi triumfowali aż 8:3 (0:2, 4:0, 3:1). Drugie spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę w "Olivii". Początek gry o godzinie 18.00.

Bramki: 1:0 Hurtaj (5:39,przewaga 5/4), 2:0 Hurtaj - asysta Zdenek Jurasek (18:25), 2:1 Piotr Sarnik - Robin Bacul (22:52), 2:2 Bacul - Sebastian Gonera (28:00, 5/3), 2:3 Tomasz Wołkowicz - Michał Belica (29:18, 5/4), 2:4 Sarnik (30:50), 2:5 Adrian Parzyszek - Jarosław Kuc (48:09), 2:6 Parzyszek (50:20), 2:7 Artur Ślusarczyk - Mariusz Jakubik (54:09), 3:7 Wojciech Jankowski - Łukasz Zachariasz (56:39), 3:8 Belica - Krzysztof Śmiełowski (56:58).

W drugim meczu półfinałowym doszło do niespodzianki. U siebie przegrał mistrz Polski i lider po rundzie zasadniczej. Cracovia Comarch uległa Wojasowi Podhale Nowy Targ 0:4 (0:1, 0:2, 0:1).

• krężelok

nie podawaj wyniku arki w kielcach . buki i tak na ścierwo nie przymują .

• 0 0

• Do jag

Był pan na meczu w Tychach? Ja byłem. Jeżeli twierdzi pan, że: "...Niestety, później dały o sobie znać trudy meczów ćwierćfinałowych.", to chyba widzieliśmy dwa różne mecze. A jeżeli nie był pan w Tychach, to ma pan bardzo nie precyzyjne informacje na temat meczu. Mecz WYDRUKOWALI panowie w pasiakach. I to oni załatwili wynik dla Tychów. I nie jest to tylko moja opinia. Pozdrawiam.