:
1
Cracovia

Czytaj o meczu

Cracovia - Arka Gdynia 2:1. Wszystkie gole po rzutach rożnych Cracovia - Arka Gdynia 2:1. Wszystkie gole po rzutach rożnych LIVE!

4 marca 2018 (248 opinii)

Arka Gdynia przegrała na wyjeździe z Cracovią 1:2 i nie tylko nie zbliżyła się do grupy mistrzowskiej, a wykreowała kolejnego...

16 Sandecja Nowy Sącz 26 4 11 11 24:39 23

* Lechia Gdańsk została 14.12.2017 roku pozbawiona jednego punktu za naruszenie przepisów Podręcznika Licencyjnego dotyczące kryterium F.09 mówiącego o braku przeterminowanych zobowiązań

* Górnik Zabrze 5.03.2018 został ukarany odebraniem 3 punktów za wygraną walkowerem z Piastem w Gliwicach, gdyż uznano, że kibice tego klubu sprowokowali miejscowych do chuligańskich zachowań

*Po 30 kolejce nastąpi podział na grupę mistrzowską (8 najlepszych drużyn) i grupę spadkową (8 kolejnych) z zaliczeniem wszystkich, dotychczasowych punktów. Drużyny zagrają w grupie każdy z każdym, ale bez rewanżów.

Wyniki 26 kolejki:

• Cracovia - ARKA GDYNIA 2:1 (1:0)
  • Zagłębie Lubin - LECHIA GDAŃSK 0:0
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Płock 1:2 (1:0)
  • Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz 0:0
  • Korona Kielce - Pogoń Szczecin 0:0
  • Legia Warszawa - Lech Poznań 2:1 (1:0)
  • Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 2:0 (1:0)
  • Piast Gliwice - Górnik Zabrze 0:3 (mecz przerwany w 81. minucie z powodu burd na sektorze gospodarzy przy prowadzeniu Piasta 1:0. Komisja Ligi orzekła walkower na korzyść Górnika, a jednocześnie zabrała 3 punkty zabrzanom, gdyż stwierdziła, że kibice tego klubu sprowokowali miejscowych)