Typujesz wynik meczu

29.02 (sob) godz. 17:00

Wartość: 2 pkt.

Dyscyplina: koszykówka (Energa Basket Liga Kobiet)

Ślęza Wrocław
AZS Uniwersytet Gdański

-

NOWOŚĆ! Trafione +1, nie trafione -3, szczegóły

UWAGA! Typujemy wynik po podstawowym czasie gry (bez dogrywek)

Twoje dane:

Imię:
E-mail:
Nazwisko:
Polityka prywatności

Jak typują inni

1

97%

171 typowań

x

0%

1 typowanie

2

3%

5 typowań

Ostatnie wyniki: AZS Uniwersytet Gdański

22.02 (sob)
AZS Uniwersytet Gdański
71
:
60
Wisła Kraków
15.02 (sob)
DGT Politechnika Gdańska
73
:
70
AZS Uniwersytet Gdański
01.02 (sob)
AZS Uniwersytet Gdański
79
:
83
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
25.01 (sob)
ARKA Gdynia
93
:
83
AZS Uniwersytet Gdański
11.01 (sob)
CosinusMED Widzew Łódź
78
:
67
AZS Uniwersytet Gdański
04.01 (sob)
AZS Uniwersytet Gdański
57
:
88
CCC Polkowice
22.12 (nd)
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
87
:
59
AZS Uniwersytet Gdański
zobacz więcej »

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 ARKA GDYNIA 18 18 0 1418:1083 36
2 Artego Bydgoszcz 18 15 3 1417:1154 33
3 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 18 14 4 1494:1225 32
4 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 18 12 6 1329:1240 30
5 CCC Polkowice 18 11 7 1371:1158 29
6 KS Ślęza Wrocław 18 10 8 1247:1111 28
7 Wisła Kraków 18 9 9 1182:1177 27
8 DGT POLITECHNIKA GDAŃSKA 18 7 11 1169:1421 25
9 CosinusMED Widzew Łódź 18 4 14 1248:1389 22
10 Enea AZS Poznań 18 4 14 1085:1376 22
11 Energa Toruń 18 3 15 1112:1416 21
12 AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI 18 1 17 1096:1418 19

W sezonie zasadniczym każdy z każdym mecz i rewanż. Drużyny, które zajmą miejsca 1-8, będą uczestniczyć w play-off. Pozostałe kończą rozgrywki, a zespół z 12. miejsca jest degradowany.

Wyniki 18 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - DGT POLITECHNIKA GDAŃSKA 101:48 (25:16, 26:10, 22:9, 28:13)
  • AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI - Wisła Kraków 71:60 (22:13, 10:15, 17:13, 22:19)
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Enea AZS Poznań 85:42 (12:14, 29:11, 24:11, 20:6)
  • CosinusMED Widzew Łódź - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 81:89 (19:19, 23:25, 12:22, 27:23)
  • Energa Toruń - Artego Bydgoszcz 76:94 (15:21, 21:26, 19:25, 21:22)
  • CCC Polkowice - Ślęza Wrocław 84:76 (23:14, 19:18, 12:19, 30:25)