• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Typujesz wynik meczu

08.12 (czw) godz. 18:30

Miejsce: Gdańsk, Sopot, Ergo Arena

Wartość: 2 pkt.

Dyscyplina: siatkówka (PlusLiga - mężczyźni)

TREFL Gdańsk
Asseco Resovia

-

Trafione +1, nie trafione -3, szczegóły

Twoje dane:

Imię:
E-mail:
Nazwisko:
Polityka prywatności

Jak typują inni

1

37%

50 typowań

2

63%

84 typowania

Ostatnie wyniki: Trefl Gdańsk

25.11 (pt)
PSG Stal Nysa
1
:
3
TREFL Gdańsk
22.11 (wt)
TREFL Gdańsk
3
:
0
BBTS Bielsko-Biała
19.11 (sob)
Aluron CMC Warta Zawiercie
3
:
0
TREFL Gdańsk
11.11 (pt)
TREFL Gdańsk
3
:
0
LUK Lublin
07.11 (pon)
Indykpol AZS Olsztyn
0
:
3
TREFL Gdańsk
02.11 (śr)
TREFL Gdańsk
0
:
3
Jastrzębski Węgiel
30.10 (nd)
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
:
0
TREFL Gdańsk
zobacz więcej »

Tabela

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Drużyny M Z P Sety Pkt.
1 Jastrzębski Węgiel 13 11 2 36:9 34
2 Asseco Resovia 13 11 2 34:10 32
3 Aluron CMC Warta Zawiercie 13 11 2 35:12 32
4 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 13 10 3 31:17 27
5 TREL GDAŃSK 12 7 5 23:16 21
6 Ślepsk Malow Suwałki 13 7 6 27:26 21
7 PGE Skra Bełchatów 13 6 7 28:26 21
8 PSG Stal Nysa 13 6 7 24:23 20
9 GKS Katowice 12 7 5 21:25 17
10 Projekt Warszawa 13 6 7 23:24 17
11 Indykpol AZS Olsztyn 13 6 7 23:26 17
12 LUK Lublin 13 5 8 23:31 16
13 Cuprum Lubin 13 5 8 17:30 13
14 Barkom Każany Lwów 13 2 11 19:35 11
15 Cerrad Enea Czarni Radom 13 2 11 13:35 8
16 BBTS Bielsko-Biała 13 1 12 6:38 2

W sezonie zasadniczym każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Osiem najlepszych drużyn awansuje do play-off. Szesnasta, ostatnia ekipa fazy zasadniczej spadnie do 1. Ligi.

Wyniki 13 kolejki:

  • TREFL GDAŃSK - GKS Katowice (poniedziałek, godz. 17:30)
  • Asseco Resovia - PSG Stal Nysa 3:0 (25:22, 25:18, 25:14)
  • Projekt Warszawa - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:20, 25:16, 25:15)
  • Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 2:3 (25:22, 23:25, 17:25, 25:20, 10:15)
  • Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3:0 (26:24, 25:21, 25:16)
  • PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 3:2 (20:25, 25:20, 17:25, 27:25, 15:11)
  • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom 3:2 (22:25, 25:19, 23:25, 25:21, 15:11)
  • Barkom Każany Lwów - Aluron CMC Warta Zawiercie 0:3 (20:25, 20:25, 23:25)
Typuj wyniki Mistrzostw Świata w Katarze!

Last minute!