Archiwum meczu

14.10 (sob) godz. 15:00

Miejsce: Gdańsk, Sopot, Ergo Arena

Wartość: 2 pkt.

Dyscyplina: siatkówka (PlusLiga - mężczyźni)

0
:
3
TREFL Gdańsk
GKS Katowice

Czytaj o meczu

Niespodziewana klęska siatkarzy Trefla Niespodziewana klęska siatkarzy Trefla LIVE!

14 października 2017 (17 opinii)

Siatkarze Trefla doznali niespodziewanie pierwszej porażki w sezonie PlusLigi. W meczu w Ergo Arenie ulegli GKS Katowice 0:3...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

98%

308 typowań

2

2%

5 typowań

Ostatnie wyniki: Trefl Gdańsk

08.10 (nd)
Aluron Virtu Warta Zawiercie
0
:
3
TREFL Gdańsk
04.10 (śr)
TREFL Gdańsk
3
:
2
Onico Warszawa
13.04 (czw)
LOTOS TREFL Gdańsk
1
:
3
Cerrad Czarni Radom
08.04 (sob)
Cerrad Czarni Radom
2
:
3
LOTOS TREFL Gdańsk
01.04 (sob)
BBTS Bielsko-Biała
2
:
3
LOTOS TREFL Gdańsk
24.03 (pt)
AZS Częstochowa
0
:
3
LOTOS TREFL Gdańsk
18.03 (sob)
LOTOS TREFL Gdańsk
0
:
3
Indykpol AZS Olsztyn
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Tabela

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Drużyny M Z P Sety Pkt.
1 Cuprum Lubin 4 4 0 12:3 11
2 Indykpol AZS Olsztyn 3 3 0 9:2 9
3 Zaksa Kędzierzyn-Koźle 3 3 0 9:2 9
4 Onico Warszawa 4 2 2 10:7 8
5 Jastrzębski Węgiel 3 2 1 6:4 6
6 GKS Katowice 4 2 2 8:7 6
7 Espadon Szczecin 4 2 2 9:9 6
8 Asseco Resovia Rzeszów 4 2 2 7:7 6
9 TREFL GDAŃSK 3 2 1 6:5 5
10 MKS Będzin 4 2 2 7:8 5
11 Cerrad Czarni Radom 4 1 3 7:10 4
12 Łuczniczka Bydgoszcz 4 1 3 5:10 4
13 PGE Skra Bełchatów 2 1 1 4:3 3
14 Dafi Społem Kielce 4 1 3 3:11 2
15 BBTS Bielsko-Biała 3 0 3 3:9 0
16 Aluron Virtu Warta Zawiercie 3 0 3 1:9 0

W sezonie zasadniczym każdy gra z każdym mecz i rewanż. Do play-off awansuje 6 najlepszych zespołów.

Wyniki 4 kolejki:

  • TREFL GDAŃSK - GKS Katowice 0:3 (20:25, 23:25, 22:25)
  • BBTS Bielsko-Biała - Cuprum Lubin 1:3 (17:25, 22:25, 25:23, 20:25)
  • MKS Będzin - Onico Warszawa 3:2 (21:25, 29:27, 23:25, 25:17, 15:11)
  • Espadon Szczecin - Łuczniczka Bydgoszcz 3:2 (14:25, 25:19, 20:25, 25:20, 15:11)
  • Dafi Społem Kielce - Cerrad Czarni Radom 3:2 (25:21, 18:25, 25:23, 27:29, 15:11)
  • PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:17, 25:17, 25:23)
  • Aluron Virtu Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel 0:3 (14:25, 21:25, 23:25)
  • Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn, przełożony na 14 listopada
  • Zaległy z 2. kolejki
  • Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:17, 25:18, 33:31)