Archiwum meczu

22.01 (śr) godz. 18:30

Miejsce: Gdańsk, Sopot, Ergo Arena

Wartość: 2 pkt.

Dyscyplina: siatkówka (PlusLiga - mężczyźni)

2
:
3
TREFL Gdańsk
GKS Katowice

Czytaj o meczu

Trefl Gdańsk - GKS Katowice 2:3. Siatkarze dogonili tylko punkt Trefl Gdańsk - GKS Katowice 2:3. Siatkarze dogonili tylko punkt LIVE!

22 stycznia 2020 (18 opinii)

Trefl Gdańsk przegrał w Ergo Arenie z GKS Katowice 2:3 (24:26, 21:25, 25:22, 25:19, 19:21). Miejscowi siatkarze rozpoczęli od...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

99%

265 typowań

2

1%

4 typowania

Ostatnie wyniki: Trefl Gdańsk

19.01 (nd)
Cerrad Enea Czarni Radom
3
:
2
TREFL Gdańsk
15.01 (śr)
Jastrzębski Węgiel
2
:
3
TREFL Gdańsk
22.12 (nd)
TREFL Gdańsk
1
:
3
Jastrzębski Węgiel
17.12 (wt)
Ślepsk Malow Suwałki
3
:
2
TREFL Gdańsk
14.12 (sob)
Verva Warszawa Orlen Paliwa
3
:
0
TREFL Gdańsk
08.12 (nd)
TREFL Gdańsk
1
:
3
Grupa Azoty Zaksa Kędzierzyn-Koźle
04.12 (śr)
Aluron Virtu CMC Zawiercie
0
:
3
TREFL Gdańsk
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Tabela

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Verva Warszawa Orlen Paliwa 15 14 1 43:13 39
2 PGE Skra Bełchatów 15 12 3 40:16 37
3 Grupa Azoty Zaksa Kędzierzyn-Koźle 14 12 2 39:13 36
4 Jastrzębski Węgiel 14 11 3 33:17 30
5 TREFL GDAŃSK 15 7 8 31:30 22
6 Aluron Virtu CMC Zawiercie 16 7 9 27:33 21
7 GKS Katowice 15 6 9 32:37 20
8 Indykpol AZS Olsztyn 15 7 8 29:33 19
9 Ślepsk Malow Suwałki 16 7 9 27:37 19
10 Cerrad Enea Czarni Radom 15 6 9 28:34 19
11 Asseco Resovia Rzeszów 15 6 9 26:33 19
12 Cuprum Lubin 16 5 11 22:38 15
13 MKS Będzin 15 5 10 23:37 13
14 BKS Visła Bydgoszcz 16 1 15 18:47 9

Po sezonie zasadniczym (każdy z każdym mecz i rewanż) 8 najlepszych drużyn w play-off zagra o miejsca 1-8. Natomiast najsłabszy zespół zostanie zdegradowany z PlusLigi.

Wyniki 15 kolejki:

  • TREFL GDAŃSK - GKS Katowice 2:3 (24:26, 21:25, 25:22, 25:19, 19:21)
  • MKS Będzin - Aluron Virtu CMC Zawiercie 3:0 (25:20, 27:25, 31:29)
  • Visła Bydgoszcz - Cerrad Enea Czarni Radom 3:2 (25:20, 21:25, 25:23, 22:25, 15:9)
  • Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów 0:3 (22:25, 20:25, 19:25)
  • Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (16:25, 25:19, 23:25, 21:25)
  • Ślepsk Malow Suwałki - Verva Warszawa Orlen Paliwa 0:3 (22:25, 21:25, 23:25)
  • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 2:3 (22:25, 25:22, 28:26, 18:25, 10:25)