• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Archiwum meczu

19.01 (czw) godz. 17:30

Miejsce: Gdańsk, Sopot, Ergo Arena

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: siatkówka (PlusLiga - mężczyźni)

3
:
1
TREFL Gdańsk
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Czytaj o meczu

Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1. Znakomity mecz z mistrzem Polski Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1. Znakomity mecz z mistrzem Polski LIVE!

19 stycznia 2023 (28 opinii)

Trefl Gdańsk wygrał u siebie z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 3:1 (25:22, 22:25, 25:18, 25:23) w 21. kolejce PlusLigi....

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

12%

26 typowań

2

88%

184 typowania

Ostatnie wyniki: Trefl Gdańsk

15.01 (nd)
Cerrad Enea Czarni Radom
1
:
3
TREFL Gdańsk
07.01 (sob)
TREFL Gdańsk
3
:
1
PGE Skra Bełchatów
22.12 (czw)
TREFL Gdańsk
3
:
2
Ślepsk Malow Suwałki
18.12 (nd)
Barkom Każany Lwów
2
:
3
TREFL Gdańsk
11.12 (nd)
Projekt Warszawa
3
:
0
TREFL Gdańsk
08.12 (czw)
TREFL Gdańsk
2
:
3
Asseco Resovia
05.12 (pon)
TREFL Gdańsk
3
:
1
GKS Katowice
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Tabela

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Drużyny M Z P Sety Pkt.
1 Asseco Resovia Rzeszów 21 18 3 57:17 53
2 Jastrzębski Węgiel 21 15 6 55:22 49
3 Aluron CMC Warta Zawiercie 21 17 4 54:24 48
4 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 21 15 6 51:30 43
5 TREFL GDAŃSK 20 13 7 43:30 38
6 Projekt Warszawa 21 13 8 44:30 37
7 Indykpol AZS Olsztyn 21 13 8 45:35 37
8 PSG Stal Nysa 21 11 10 41:36 34
9 LUK Lublin 21 11 10 42:44 31
10 Ślepsk Malow Suwałki 21 10 11 39:41 31
11 PGE Skra Bełchatów 21 8 13 42:46 29
12 Barkom Każany Lwów 21 5 16 32:51 21
13 Cuprum Lubin 20 7 13 25:48 18
14 GKS Katowice 21 7 14 24:52 17
15 Cerrad Enea Czarni Radom 21 2 19 19:59 10
16 BBTS Bielsko-Biała 21 2 19 13:61 5

W sezonie zasadniczym każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Osiem najlepszych drużyn awansuje do play-off. Szesnasta, ostatnia ekipa fazy zasadniczej spadnie do 1. Ligi.

Wyniki 21 kolejki:

  • TREFL GDAŃSK - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1 (25:22, 22:25, 25:18, 25:23)
  • Asseco Resovia - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0 (25:21, 25:23, 25:20)
  • BBTS Bielsko-Biała - Indykpol AZS Olsztyn 1:3 (20:25, 17:25, 25:22, 19:25)
  • Barkom Każany Lwów - Cuprum Lubin 3:1 (22:25, 25:22, 37:35, 25:18)
  • Aluron CMC Warta Zawiercie - LUK Lublin 3:1 (25:21, 18:25, 25:19, 25:17)
  • Ślepsk Malow Suwałki - GKS Katowice 3:0 (25:22, 25:20, 25:14)
  • Projekt Warszawa - PGE Skra Bełchatów 3:2 (22:25, 25:22, 22:25, 25:21, 27:25)
  • Jastrzębski Węgiel - PSG Stal Nysa 3:1 (22:25, 25:18, 25:23, 25:16)

Last minute!