Archiwum meczu

22.12 (nd) godz. 14:45

Miejsce: Gdańsk, Sopot, Ergo Arena

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: siatkówka (PlusLiga - mężczyźni)

1
:
3
TREFL Gdańsk
Jastrzębski Węgiel

Czytaj o meczu

Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 1:3. Porażka siatkarzy na koniec 1. rundy PlusLigi Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 1:3. Porażka siatkarzy na koniec 1. rundy PlusLigi LIVE!

22 grudnia 2019 (14 opinii)

Trefl Gdańsk przegrał z Jastrzębskim Węglem 1:3 (18:25, 14:25, 25:23, 19:25) w ostatnim meczu w 2019 roku. W Ergo Arenie...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

37%

95 typowań

2

63%

159 typowań

Ostatnie wyniki: Trefl Gdańsk

17.12 (wt)
Ślepsk Malow Suwałki
3
:
2
TREFL Gdańsk
14.12 (sob)
Verva Warszawa Orlen Paliwa
3
:
0
TREFL Gdańsk
08.12 (nd)
TREFL Gdańsk
1
:
3
Grupa Azoty Zaksa Kędzierzyn-Koźle
04.12 (śr)
Aluron Virtu CMC Zawiercie
0
:
3
TREFL Gdańsk
02.12 (pon)
MKS Będzin
1
:
3
TREFL Gdańsk
27.11 (śr)
TREFL Gdańsk
3
:
2
Visła Bydgoszcz
24.11 (nd)
Cuprum Lubin
0
:
3
TREFL Gdańsk
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Tabela

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Grupa Azoty Zaksa Kędzierzyn-Koźle 12 11 1 35:10 33
2 PGE Skra Bełchatów 13 10 3 34:16 31
3 Verva Warszawa Orlen Paliwa 12 11 1 34:13 30
4 Jastrzębski Węgiel 14 11 3 33:17 30
5 TREFL GDAŃSK 13 7 6 27:24 20
6 Indykpol AZS Olsztyn 13 7 6 27:27 19
7 Aluron Virtu CMC Zawiercie 14 6 8 24:29 18
8 Cerrad Enea Czarni Radom 13 5 8 23:29 16
9 Asseco Resovia Rzeszów 13 5 8 22:29 16
10 GKS Katowice 12 4 8 26:30 16
11 Ślepsk Malow Suwałki 11 5 6 18:26 12
12 Cuprum Lubin 13 4 9 19:31 12
13 MKS Będzin 12 3 9 16:33 7
14 Visła Bydgoszcz 13 0 13 15:39 7

Po sezonie zasadniczym (każdy z każdym mecz i rewanż) 8 najlepszych drużyn awansuje do play-off, a najsłabszy zespół zostanie zdegradowany z PlusLigi.

Wyniki 11 kolejki:

  • TREFL GDAŃSK - Jastrzębski Węgiel 1:3 (18:25, 14:25, 25:23, 19:25)
  • Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 3:1 (21:25, 25:20, 25:21, 25:17)
  • Visła Bydgoszcz - MKS Będzin 2:3 (26:24, 19:25, 20:25, 25:21, 13:15)
  • GKS Katowice - Aluron Virtu CMC Zawiercie 3:1 (25:20, 25:18, 23:25, 25:18)
  • Cuprum Lubin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (19:25, 17:25, 21:25)
  • Indykpol AZS Olsztyn - Verva Warszawa Orlen Paliwa 1:3 (21:25, 17:25, 25:21, 21:25)
  • PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Malow Suwałki 3:1 (26:28, 29:27, 25:23, 25:20)