Archiwum meczu

04.10 (śr) godz. 18:30

Miejsce: Gdańsk, Sopot, Ergo Arena

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: siatkówka (PlusLiga - mężczyźni)

3
:
2
TREFL Gdańsk
Onico Warszawa

Czytaj o meczu

Trefl wygrał inaugurację po tie-breaku Trefl wygrał inaugurację po tie-breaku wideo LIVE!

4 października 2017 (10 opinii)

Pomimo braku trzech obcokrajowców, siatkarze Trefla Gdańsk stawili czoła jednemu z kandydatów do topu PlusLigi i pokonali...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

91%

334 typowania

2

9%

34 typowania

Ostatnie wyniki: Trefl Gdańsk

13.04 (czw)
LOTOS TREFL Gdańsk
1
:
3
Cerrad Czarni Radom
08.04 (sob)
Cerrad Czarni Radom
2
:
3
LOTOS TREFL Gdańsk
01.04 (sob)
BBTS Bielsko-Biała
2
:
3
LOTOS TREFL Gdańsk
24.03 (pt)
AZS Częstochowa
0
:
3
LOTOS TREFL Gdańsk
18.03 (sob)
LOTOS TREFL Gdańsk
0
:
3
Indykpol AZS Olsztyn
11.03 (sob)
Łuczniczka Bydgoszcz
2
:
3
LOTOS TREFL Gdańsk
05.03 (nd)
LOTOS TREFL Gdańsk
1
:
3
Jastrzębski Węgiel
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Tabela

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Drużyny M Z P Sety Pkt.
1 Indykpol AZS Olsztyn 2 2 0 6:1 6
2 Asseco Resovia Rzeszów 2 2 0 6:1 6
3 Cuprum Lubin 2 2 0 6:2 5
4 ONICO Warszawa 2 1 1 5:3 4
5 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1 1 0 3:1 3
6 GKS Katowice 2 1 1 4:4 3
7 Cerrad Czarni Radom 2 1 1 4:4 3
8 Łuczniczka Bydgoszcz 2 1 1 3:4 3
9 TREFL GDAŃSK 1 1 0 3:2 2
10 Espadon Szczecin 2 0 2 3:6 1
11 BBTS Bielsko-Biała 1 0 1 1:3 0
12 Aluron Virtu Warta Zawiercie 1 0 1 1:3 0
13 MKS Będzin 2 0 2 1:6 0
14 Dafi Społem Kielce 2 0 2 0:6 0
15 Jastrzębski Węgiel 0 0 0 0:0 0
16 PGE Skra Bełchatów 0 0 0 0:0 0

Wyniki 2 kolejki:

  • TREFL Gdańsk - Onico Warszawa 3:2 (25:20, 17:25, 25:18, 23:25, 15:9)
  • GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz 1:3 (22:25, 23:25, 25:23, 27:29)
  • MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom 1:3 (20:25, 21:25, 26:24, 18:25)
  • Espadon Szczecin - Cuprum Lubin 2:3 (22:25, 25:17, 23:25, 31:29, 13:15)
  • Dafi Społem Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (10:25, 19:25, 18:25)
  • BBTS Bielsko-Biała - Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (23:25, 25:16, 25:27, 18:25)
  • Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel, przełożony na 11 października
  • PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie, przełożony na 15 listopada