- 1 Lechia musi wygrać i poczekać na awans (75 opinii) LIVE!
- 2 Arka narzeka. Trener: Sędzia fatalny (22 opinie)
- 3 Wybrzeże - Polonia. Nowe otwarcie (109 opinii) LIVE!
- 4 Arka: remis, kontuzja, czerwona kartka (138 opinii) LIVE!
- 5 Festiwal trójek Trefla w play-off (12 opinii) LIVE!
- 6 Karatecy na medale MP (6 opinii)
A klasa, B klasa - wyniki
3. KOLEJKA:
GTS Rokitnica - Fosfory Wiślinka 1:3 (Lipski - Pawicki, Golenkowicz, Zgliński),
KS II Żukowo - TS Gdańsk 3:5 (Chrupek 2, Swarcewicz - Sokołowski 2, Wąs, Łazarski, Szachta),
Champion Gdańsk - Wisła Steblewo 4:2 (Lulewicz 2, Żygowski, Piwowarczyk - Warda, Matusz),
Zapro Ujeścisko - Handy Gdańsk 1:1 (Pluciński - W. Chojnacki),
GKS Kowale - PCKiS Goszyn 2:1 (Żaczek, Kowalewski - Bronka),
Czarni II Pruszcz Gdański - Dragon Bojano 4:1.
Tabela:
1. Czarni II (b) 3 7 11-4
2. Wiślinka 3 7 7-4
3. TS Gdańsk 3 6 12-9
4. Kowale 3 6 5-5
5. Handy 3 5 4-3
6. Champion 3 4 6-5
7. Ujeścisko 3 4 2-6
8. Żukowo II 3 3 13-11
9. Goszyn 3 3 5-5
10. Bojano (b) 3 3 7-9
11. Steblewo 3 3 7-13
12. Rokitnica (b) 3 0 4-9
B-Klasa Grupa 1
3. KOLEJKA:
Pidrina Gdynia - Kaszubski Koleczkowo 3:0 (Dziedzic, Meller, Bona),
Sopocki Potok Kamionka - Przylesie Sopot 0:3 (Kowalski 2, Pabich),
Torpedo Sopot - Kozak Gdańsk 5:0 (Faleńczyk 3, Potapczuk 2),
Przeciąg Sopot - Champion II Gdańsk 3:1 (Ł. Stawiarski, Górecki, Trzebiatowski - ?), Morena Gdańsk - Olivia Gdańsk 2:2 (? - Orzechowski 2),
Królewski Gdańsk - BMG Chrysler Gdańsk 3:2 (Muła 3 - ?).
Tabela:
1. Przeciąg 3 9 14-3
2. Pidrina 2 6 7-0
3. Kamionka 3 6 11-5
4. Przylesie 3 6 11-8
5. Morena 3 5 7-6
6. Torpedo 3 4 9-7
7. Królewski 2 4 5-4
8. Chrysler 3 3 5-7
9. Olivia 1 1 2-2
10. Koleczkowo 3 1 5-12
11. Champion II 3 0 6-12
12. Kozak 3 0 1-17
GRUPA 3
3. KOLEJKA:
Grom Trutnowy - Fosfory II Wiślinka 2:4,
Osiczanka Osice - Potok Pszczółki 2:4,
Rotmanka - Walmar Grabiny Zameczek 3:3,
Krzywe Koło - Rusocin 2:7,
Wisła Długie Pole - Juszkowo - nie odbył się.
Tabela:
1. Rusocin 3 9 13-4
Wiślinka II 3 9 13-4
3. Potok 3 9 14-6
4. Osiczanka 3 4 8-6
5. Rotmanka 3 4 8-12
6. Długie Pole 2 3 9-6
7. Grabiny 3 1 7-10
8. Krzywe Koło 3 1 5-16
9. Trutnowy 3 0 4-11
10. Juszkowo 2 0 1-8
Opinie (13)
-
2002-09-09 23:49
Czarni 2 - czwarta liga!!!!!!!!!
Jesli oczywiscie awansuje pierwsza druzyna- 0 0
-
2002-09-10 07:37
Handy
Na jakim boisku gra drużyna Handy Gdansk??
- 0 0
-
2002-09-10 08:17
na boisku do...
piłki nożnej oczywiście.Po co takie głupie pytanie...
- 0 0
-
2002-09-10 08:54
Handy
Handy gra na boisku Championa Żabianka
- 0 0
-
2002-09-12 17:58
wislinka fan
skowron = Overmars 2 haha :)
- 0 0
-
2002-09-13 09:11
Skowron:))
Co za Skowron:)))
- 0 0
-
2002-09-13 10:41
A może chodzi o...
... Roberta Skowrońskiego co połknął arbuza w całości.
- 0 0
-
2002-09-15 15:07
Kamionka pojechala z liderem
to nie zadna opinia to najswiezsze informacje z B-klasy. Kamionka na wyjezdzie wygrala 2-1 z Przeciagiem(obecnie Jantar )
- 0 0
-
2002-09-15 15:17
A w Pucharze Polski.......
B-klasowa Kamionka pojechala z A-klasowym wice liderem Orkanem Gdynia 3-1 i jestesmy w 3 rundzie ciekawe kto teraz????
- 0 0
-
2002-09-16 17:43
pytanie!!!
czy ktos ta stronke uaktualnia???????
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.