AP Lotos Gdańsk

Akademia Piłkarska LG prowadzi szkolenie dziewcząt w trzech kategoriach wiekowych: seniorki, juniorki (roczniki 2001 - 2004) oraz młodziczki (2004 i młodsze).

Akademia Piłkarska LG jest operatorem programu Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM, w ramach którego w 14 ośrodkach zamiejscowych (klubach partnerskich) około 3000 zawodników szkolonych jest według jednolitego planu szkolenia pod dokładnym nadzorem Akademii Piłkarskiej LG.

Akademia Piłkarska LG prowadzi również treningi indywidualne. Wychodząc naprzeciw aktualnie panującym trendom oferujemy specjalistyczne szkolenie indywidualne z podziałem na grupy wiekowe oraz różne profile zawodników. Pracujemy w grupach z podziałem na kategorie wiekowe, dodatkowy podział pod względem umiejętności (połączenie zawodników o podobnych „wadach” i „zaletach”). Ponadto w grupach starszych skupiamy się na stworzeniu warunków podobnych do meczowych.

Od wielu lat organizujemy piłkarskie obozy dla wszystkich dzieci, które cieszą się dużą popularnością, a ich uczestnicy wracają do nas w kolejnych latach.

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane