• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 86%[275]
Remis
(TYP X) 8%[28]
Wygrywa
Odra Opole
(TYP 2) 6%[18]
 
17.03 nd
godz. 12:40
2
:
2
Odra Opole
Arka Gdynia - Odra Opole 2:2. Punkty znów utopione w... rzece Arka Gdynia - Odra Opole 2:2. Punkty znów utopione w... rzece LIVE! 17 marca 2024 (308 opinii)

Kluby noszące nazwy największych polskich rzek nie będą dobrze wspominane...

Trener

Wojciech Łobodziński
ocena
2.69 (71 ocen)

Zawodnicy

Przemysław Stolc
ocena
3.53 (78 ocen)
Dawid Gojny
ocena
2.99 (76 ocen)
Michał Marcjanik
ocena
2.96 (74 oceny)
Martin Dobrotka
ocena
2.94 (71 ocen)
Sebastian Milewski
ocena
2.93 (73 oceny)
Alassane Sidibe
ocena
2.82 (72 oceny)
Janusz Gol
ocena
2.78 (72 oceny)
Paweł Lenarcik
ocena
2.69 (74 oceny)
Kasjan Lipkowski
ocena
2.68 (80 ocen)
Hubert Adamczyk
ocena
2.55 (74 oceny)
Tornike Gaprindaszwili
ocena
2.55 (73 oceny)
Karol Czubak
ocena
2.50 (74 oceny)
Hubert Turski
ocena
2.46 (70 ocen)
Kacper Skóra
ocena
2.32 (74 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Ołeksandr Azacki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Borecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Martin Chudy
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Depka
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Derc
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Abdallah Hafez
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adrian Jurkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Olaf Kobacki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcel Predenkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wiktor Sawicki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Staniszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcel Szymański
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wołodymyr Wereszczak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

02.06 (nd) godz.18:00 ARKA Gdynia typuj Motor Lublin LIVE!
30.05 (czw) godz.20:40 ARKA Gdynia 4:2 Odra Opole LIVE!
26.05 (nd) godz.15:00 ARKA Gdynia 0:1 GKS Katowice LIVE!
19.05 (nd) godz.20:30 LECHIA Gdańsk 2:1 ARKA Gdynia LIVE!
12.05 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 1:0 Zagłębie Sosnowiec LIVE!
03.05 (pt) godz.20:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:0 ARKA Gdynia LIVE!
28.04 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 3:2 Resovia LIVE!
24.04 (śro) godz.18:00 Znicz Pruszków 2:0 ARKA Gdynia LIVE!
21.04 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 2:0 Wisła Płock LIVE!
12.04 (pt) godz.20:30 Motor Lublin 2:2 ARKA Gdynia LIVE!

Tabela końcowa

Piłka nożna - I liga
M Z R P Bilans Pkt.
1 Lechia Gdańsk
2 GKS Katowice
3 Arka Gdynia
4 Motor Lublin
5 Górnik Łęczna
6 Odra Opole
7 Wisła Płock
8 Miedź Legnica
9 GKS Tychy
10 Wisła Kraków
11 Stal Rzeszów
12 Chrobry Głogów
13 Znicz Pruszków
14 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15 Polonia Warszawa
16 Resovia
17 Podbeskidzie Bielsko-Biała
18 Zagłębie Sosnowiec

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z pozycji 3-6 zagrają w dwustopniowych barażach o jeszcze jedno miejsce premiowane awansem.
Natomiast trzy najsłabsze drużyny zostaną zdegradowane do II ligi.

  • Baraże o awans do ekstraklasy
  • Finał, 2 czerwca, niedziela, godz. 18
  • ARKA GDYNIA - Motor Lublin
  • Półfinały
  • ARKA GDYNIA - Odra Opole 4:2 (2:1)
  • Motor Lublin - Górnik Łęczna 0:0 karne 4:2
  • Bezpośredni awans do ekstraklasy
  • LECHIA GDAŃSK, GKS Katowice (dwie najlepsze drużyny sezonu zasadniczego)
  • Degradacja do II ligi
  • Resovia, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Zagłębie Sosnowiec (trzy najsłabsze drużyny sezonu zasadniczego)
  • Awans z II ligi
  • Pogoń Siedlce, Kotwica Kołobrzeg, zwycięzca barażu: KKS 1945 Kalisz - Stal Stalowa Wola (1 czerwca, godz. 16:30)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki