Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 78%[222]
Remis
(TYP X) 14%[39]
Wygrywa
Ruch Radzionków
(TYP 2) 8%[24]
 
03.09 sob
godz. 17:30
1
:
3
Ruch Radzionków
Ruch obnażył braki żółto-niebieskich Ruch obnażył braki żółto-niebieskich LIVE! 3 września 2011 (425 opinii)

Oczekiwaliśmy, że po pierwszym zwycięstwie, a następnie pierwszym wyjazdowym...

Trener

Petr Nemec
ocena
2.13 (53 oceny)

Zawodnicy

Jakub Kowalski
ocena
3.05 (55 ocen)
Damian Krajanowski
ocena
2.89 (57 ocen)
Marcin Radzewicz
ocena
2.76 (55 ocen)
Petr Benat
ocena
2.57 (37 ocen)
Wojciech Wilczyński
ocena
2.24 (54 oceny)
Krzysztof Łągiewka
ocena
2.19 (52 oceny)
Michał Płotka
ocena
2.14 (49 ocen)
Bartłomiej Niedziela
ocena
2.10 (52 oceny)
Omar Jarun
ocena
2.02 (52 oceny)
Michał Szromnik
ocena
2.00 (56 ocen)
Marcin Budziński
ocena
1.98 (55 ocen)
Mateusz Siebert
ocena
1.98 (52 oceny)
Piotr Kuklis
ocena
1.79 (58 ocen)
Janusz Surdykowski
ocena
1.65 (52 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Ensar Arifović
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartosz Flis
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mirko Ivanovski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Juszczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Kasperkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sławomir Mazurkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Rysiewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Radosław Strzelecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Szlaga
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Szwoch
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Fabian Słowiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Hieronim Zoch
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

05.12 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia typuj Stomil Olsztyn LIVE!
02.03.2022 (śr) ARKA Gdynia Raków Częstochowa
01.12 (śr) godz.17:15 ARKA Gdynia 2:1 Zagłębie Lubin LIVE!
27.11 (sob) godz.12:40 Chrobry Głogów 1:0 ARKA Gdynia LIVE!
20.11 (sob) godz.12:40 Zagłębie Sosnowiec 1:0 ARKA Gdynia LIVE!
14.11 (nd) godz.15:00 Sandecja Nowy Sącz 3:1 ARKA Gdynia LIVE!
05.11 (pt) godz.20:30 ARKA Gdynia 1:0 Podbeskidzie Bielsko-Biała LIVE!
31.10 (nd) godz.12:40 Miedź Legnica 1:0 ARKA Gdynia LIVE!
26.10 (wt) godz.13:30 Lechia Zielona Góra 0:1 ARKA Gdynia
23.10 (sob) godz.15:00 ARKA Gdynia 2:0 Resovia LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Miedź Legnica 20 13 5 2 36:15 44
2 Widzew Łódź 19 11 5 3 35:21 38
3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 19 9 5 5 34:22 32
4 Korona Kielce 19 9 5 5 25:19 32
5 Sandecja Nowy Sącz 19 9 4 6 23:19 31
6 GKS Tychy 20 8 6 6 21:21 30
7 ŁKS Łódź 19 8 5 6 22:19 29
8 Chrobry Głogów 19 8 4 7 22:18 28
9 Skra Częstochowa 19 7 6 6 13:18 27
10 ARKA GDYNIA 19 8 2 9 25:19 26
11 Odra Opole 19 7 5 7 26:27 26
12 Resovia 19 6 6 7 21:22 24
13 Zagłębie Sosnowiec 20 5 6 9 27:30 21
14 GKS Katowice 19 4 8 7 23:32 20
15 Puszcza Niepołomice 19 5 4 10 21:28 19
16 Stomil Olsztyn 18 5 1 12 21:29 16
17 GKS Jastrzębie 18 2 7 9 15:31 13
18 Górnik Polkowice 20 1 10 9 17:37 13

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach.
Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 20 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Stomil Olsztyn (niedziela, godz. 12:40)
  • Zagłębie Sosnowiec - Górnik Polkowice 5:0 (3:0)
  • Miedź Legnica - GKS Tychy 2:0 (0:0)
  • sobota
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice
  • Skra Częstochowa - Apklan Resovia (mecz w Rzeszowie)
  • niedziela
  • GKS Jastrzębie - Korona Kielce
  • Chrobry Głogów - Widzew Łódź
  • poniedziałek
  • Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole
  • ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice (odwołany z powodu zakażeń koronawirusem w zespole gości)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki