Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Podbeskidzie Bielsko-Biała
(TYP 1) 14%[55]
Remis
(TYP X) 17%[69]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 69%[270]
 
19.09 wt
godz. 20:45
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1
:
2
Arka pokonała Podbeskidzie po dogrywce Arka pokonała Podbeskidzie po dogrywce LIVE! 19 września 2017 (155 opinii)

Arka Gdynia zrobiła kolejny krok w kierunku obrony Pucharu Polski. W drugim...

Trener

Leszek Ojrzyński
ocena
3.66 (68 ocen)

Zawodnicy

Luka Zarandia
ocena
4.86 (88 ocen)
Krzysztof Pilarz
ocena
4.59 (76 ocen)
Grzegorz Piesio
ocena
4.48 (79 ocen)
Tadeusz Socha
ocena
3.79 (72 oceny)
Alvaro Vazquez Rey
ocena
3.60 (73 oceny)
Patryk Kun
ocena
3.59 (75 ocen)
Adam Danch
ocena
3.43 (70 ocen)
Mateusz Szwoch
ocena
3.14 (76 ocen)
Siergiej Kriwiec
ocena
2.93 (72 oceny)
Michał Żebrakowski
ocena
2.88 (73 oceny)
Marcin Warcholak
ocena
2.88 (72 oceny)
Ruben Jurado
ocena
2.85 (72 oceny)
Antoni Łukasiewicz
ocena
2.82 (72 oceny)
Krzysztof Sobieraj
ocena
2.76 (79 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Frederik Helstrup
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Jazvić
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomas Kosut
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Marciniak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Marcjanik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Vinicius da Silva de Oliveira Marcus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Nalepa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Szymon Nowicki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Yannick Kakoko Sambea
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Siemaszko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Sołdecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Pavels Steinbors
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Szymon Więckowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Zbozień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

04.11 (śr) godz.17:30 ARKA Gdynia typuj bez publiczności Korona Kielce LIVE!
08.11 (nd) godz.14:00 Sandecja Nowy Sącz typuj ARKA Gdynia
13.11 (pt) godz.19:00 ARKA Gdynia typuj GKS Bełchatów
20.11 (pt) godz.19:05 Resovia typuj ARKA Gdynia
28.11 (sob) godz.19:10 Widzew Łódź typuj ARKA Gdynia
21.10 (śr) godz.17:40 Górnik Łęczna 2:0 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
17.10 (sob) godz.14:00 Stomil Olsztyn 1:1 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
10.10 (sob) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:0 ŁKS Łódź LIVE!
04.10 (nd) godz.15:00 Odra Opole 0:0 ARKA Gdynia LIVE!
29.09 (wt) godz.20:40 ARKA Gdynia 0:2 GKS Tychy LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 ŁKS Łódź 8 7 1 0 20:4 22
2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 8 7 0 1 14:3 21
3 Górnik Łęczna 8 6 2 0 13:2 20
4 Odra Opole 9 6 2 1 9:6 20
5 GKS Tychy 10 5 3 2 16:9 18
6 ARKA GDYNIA 9 4 3 2 13:7 15
7 Radomiak Radom 9 4 2 3 15:12 14
8 Miedź Legnica 10 3 4 3 14:12 13
9 Puszcza Niepołomice 8 3 2 3 8:10 11
10 Widzew Łódź 9 3 2 4 7:12 11
11 Stomil Olsztyn 9 2 4 3 7:9 10
12 Chrobry Głogów 8 2 3 3 9:12 9
13 Korona Kielce 8 2 3 3 6:11 9
14 Zagłębie Sosnowiec 8 2 1 5 8:7 7
15 GKS Bełchatów 9 2 3 4 4:10 7
16 Resovia 8 1 1 6 6:14 4
17 GKS 1962 Jastrzębie 9 0 1 8 5:18 1
18 Sandecja Nowy Sącz 9 0 1 8 5:21 1

Obowiązuje system każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z miejsc 3-6 o jedno miejsce premiowane grą w elicie zagrają w barażach. Do II ligi zdegradowana zostanie tylko jedna ekipa, która zajmie 18., ostatnie miejsce.
GKS Bełchatów rozpoczął sezon z minus 2 punktami.

Wyniki 10 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Zagłębie Sosnowiec (mecz odwołany z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w zespole gości)
  • GKS Tychy - GKS 1962 Jastrzębie 3:1 (2:0)
  • Górnik Łęczna - Miedź Legnica 1:0 (0:0)
  • Mecze odwołane
  • Radomiak - ŁKS Łódź (z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w zespole gości)
  • Widzew Łódź - GKS Bełchatów (z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w zespole gospodarzy)
  • Korona Kielce - Stomil Olsztyn (z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w zespole gospodarzy)
  • Resovia - Sandecja Nowy Sącz (z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w zespole gości)
  • Puszcza Niepołomice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w zespole gospodarzy)
  • Chrobry Głogów - Odra Opole (z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w zespole gospodarzy)
  • Mecz zaległy z 3. kolejki
  • Górnik - ARKA 2:0 (0:0)
  • Mecz zaległy z 4. kolejki
  • Radomiak - Puszcza 2:0 (2:0)
  • Mecz zaległy z 8. kolejki
  • Radomiak - Tychy 2:2 (1:1)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki