Terminarz

Sezon:
29.03 (nd) g.18:00
Chemat Basket Konin mecz odwołany BASKET Gdynia przeczytaj o meczu
25.03 (śr) g.18:00
BASKET Gdynia mecz odwołany Pszczółka AZS UMCS Lublin przeczytaj o meczu
22.03 (nd) g.17:00
BASKET Gdynia 88:74 Widzew Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.03 (śr) g.18:30
Widzew Łódź 76:65 BASKET Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.03 (nd) g.18:00
BASKET Gdynia 76:79 Chemat Basket Konin przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.03 (śr) g.18:00
Pszczółka AZS UMCS Lublin 68:64 BASKET Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.03 (nd) g.18:00
Widzew Łódź 66:59 BASKET Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.03 (śr) g.17:00
BASKET Gdynia 59:71 MKK Siedlce przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.02 (nd) g.18:00
Artego Bydgoszcz 94:60 BASKET Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.02 (śr) g.17:45
CCC Polkowice 66:51 BASKET Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.02 (nd) g.16:00
BASKET Gdynia 67:83 Energa Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.02 (nd) g.19:00
BASKET Gdynia 95:62 Basket Konin przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.02 (nd) g.19:00
BASKET Gdynia 74:66 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.01 (sob) g.18:00
Pszczółka AZS UMCS Lublin 74:73
po dogrywce
BASKET Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.01 (sob) g.15:00
BASKET Gdynia 64:75 Glucose ROW Rybnik przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.01 (wt) g.18:00
Ślęza Wrocław 92:79 BASKET Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.12 (nd) g.16:00
BASKET Gdynia 82:90 Wisła Can-Pack Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.12 (sob) g.15:00
BASKET Gdynia 80:65 Widzew Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.12 (sob) g.18:00
MKK Siedlce 79:73 BASKET Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.11 (sob) g.16:00
BASKET Gdynia 48:67 CCC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.11 (pt) g.18:00
BASKET Gdynia 60:98 Artego Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.11 (nd) g.17:00
Energa Toruń 102:73 BASKET Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.11 (nd) g.17:00
Basket Konin 54:77 BASKET Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.11 (nd) g.18:00
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 95:60 BASKET Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.10 (nd) g.16:00
BASKET Gdynia 71:75 Pszczółka AZS UMCS Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.10 (czw) g.18:00
Glucose ROW Rybnik 62:59 BASKET Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.10 (sob) g.17:00
BASKET Gdynia 72:77
po dogrywce
Ślęza Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.10 (sob) g.16:00
Wisła Can-Pack Kraków 96:37 BASKET Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Tabela końcowa
1 Wisła Can-Pack Kraków
2 Artego Bydgoszcz
3 Energa Toruń
4 CCC Polkowice
5 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
6 Glucose ROW Rybnik
7 MKK Siedlce
8 Ślęza Wrocław
9 Pszczółka AZS UMCS Lublin
10 Chemat Basket Konin
11 BASKET GDYNIA
12 Widzew Łódź
  • Finał
  • Wisła Can-Pack Kraków - Artego Bydgoszcz 3:1
  • O 3. miejsce
  • Energa Toruń - CCC Polkowice 2:1
  • Miejsca 5-8 ustalone na podstawie miejsc po zakończeniu sezonu zasadniczego
Ćwierćfinały
Wisła Can-Pack Kraków
1 miejsce po rundzie zasadniczej
2
CCC Polkowice
4 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Artego Bydgoszcz
2 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Energa Toruń
3 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Ślęza Wrocław
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
5 miejsce po rundzie zasadniczej
0
MKK Siedlce
7 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Glucose ROW Rybnik
6 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Półfinały
Wisła Can-Pack Kraków
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
Artego Bydgoszcz
zwycięzca ćwierćfinału 3
3
CCC Polkowice
zwycięzca ćwierćfinału 2
0
Energa Toruń
zwycięzca ćwierćfinału 4
0
Finał
Wisła Can-Pack Kraków
zwycięzca półfinału 1
3
Artego Bydgoszcz
zwycięzca półfinału 2
1

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 01.12.2020 godz. 18:00

LDLC ASVEL Feminin
:
VBW ARKA Gdynia
mecz pucharowy

Jak typują inni

1

89%

25 typowań

x

0%

0 typowań

2

11%

3 typowania

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Izabela Dymkowska 9 21 100%
2. Waldemar Gajda 9 21 100%
3. Krzysztof Szyszko 9 21 100%
4. Sufcia Jagularownia 9 21 100%
5. Karol madajczyk Madajczyk 9 21 100%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »