• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Artego Bydgoszcz
(TYP 1) 90%[370]
Remis
(TYP X) 1%[5]
Wygrywa
BASKET Gdynia
(TYP 2) 9%[38]
 
22.02 nd
godz. 18:00
Artego Bydgoszcz
94
:
60
Basket rozgromiony w Bydgoszczy Basket rozgromiony w Bydgoszczy 22 lutego 2015 (4 opinie)

Koszykarki Basketu wybitnie w tym sezonie nie potrafią grać z Artego...

Trener

Zawodnicy

Julia Adamowicz
ocena
3.80 (15 ocen)
Tiffany Brown
ocena
3.60 (15 ocen)
Dominika Miłoszewska
ocena
3.40 (15 ocen)
Kateryna Dorogobuzowa
ocena
3.29 (14 ocen)
Ewelina Gala
ocena
2.88 (16 ocen)
Angelika Stankiewicz
ocena
2.79 (14 ocen)
Anna Jakubiuk
ocena
2.14 (14 ocen)

Zawodniczki rezerwowe

Paulina Franka
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Aleksandra Wajler
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Terminarz

16.03 (sob) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 80:77 Ślęza Wrocław
13.03 (śro) godz.18:00 Ślęza Wrocław 56:62 VBW ARKA Gdynia
07.03 (czw) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 66:73 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
05.03 (wt) godz.18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 74:72 VBW ARKA Gdynia
29.02 (czw) godz.20:00 Polski Cukier AZS UMCS Lublin 71:75 VBW ARKA Gdynia
27.02 (wt) godz.20:00 VBW ARKA Gdynia 75:64 Polski Cukier AZS UMCS Lublin
20.02 (wt) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 101:69 MKS Pruszków
17.02 (sob) godz.18:00 Basket Ekstraklasa Bydgoszcz 66:93 VBW ARKA Gdynia
14.02 (śro) godz.19:00 KGHM BC Polkowice 89:91 po dogrywce VBW ARKA Gdynia
02.02 (pt) godz.17:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 73:68 VBW ARKA Gdynia

Tabela końcowa

Koszykówka - Orlen Basket Liga Kobiet
M Z P Bilans Pkt.
1 KGHM BC Polkowice
2 PolskaStrefaInwestycji Enea AJP Gorzów Wlkp.
3 VBW Arka Gdynia
4 Ślęza Wrocław
5 MB Zagłębie Sosnowiec
6 Polski Cukier AZS UMCS Lublin
7 Enea AZS Politechnika Poznań
8 Energa Polski Cukier Toruń
9 Polonia Warszawa
10 Basket Ekstraklasa Bydgoszcz
11 MKS Pruszków
  • ćwierćfinały (do dwóch zwycięstw)
  • KGHM BC Polkowice - Energa Polski Cukier Toruń 2:0
  • Ślęza Wrocław - MB Zagłębie Sosnowiec 2:1
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - Enea AZS Politechnika Poznań 2:0
  • VBW ARKA GDYNIA - Polski Cukier AZS UMCS Lublin 2:0
  • półfinały (do dwóch zwycięstw)
  • KGHM BC Polkowice - Ślęza Wrocław 2:0
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - VBW ARKA GDYNIA 2:0
  • o 3. miejsce (mecz i rewanż)
  • VBW ARKA GDYNIA - Ślęza Wrocław 142:133 (62:56 i 80:77)
  • finał (do dwóch zwycięstw)
  • KGHM BC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 2:0

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki