Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
BAŁTYK Gdynia
(TYP 1) 27%[81]
Remis
(TYP X) 22%[65]
Wygrywa
Miedź Legnica
(TYP 2) 51%[152]
 
29.04 pt
godz. 18:00
0
:
0
Miedź Legnica
Bez goli i nudno z wiceliderem Bez goli i nudno z wiceliderem LIVE! 29 kwietnia 2011 (134 opinie)

Z jednej strony piłkarze i kibice Bałtyku powinni się cieszyć z punktu...

Trener

Zawodnicy

Wojciech Musuła
ocena
3.29 (28 ocen)
Michał Benkowski
ocena
3.27 (26 ocen)
Paweł Król
ocena
3.23 (26 ocen)
Michał Michałek
ocena
3.13 (24 oceny)
Marcin Matysiak
ocena
3.12 (26 ocen)
Michał Drzymała
ocena
2.70 (23 oceny)
Marcin Martyniuk
ocena
2.57 (23 oceny)
Michał Pruchnik
ocena
2.53 (19 ocen)
Dariusz Kudyba
ocena
2.41 (22 oceny)
Remigiusz Malicki
ocena
2.37 (19 ocen)
Dominik Lemanek
ocena
2.19 (21 ocen)
Jakub Kaszuba
ocena
2.18 (22 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Artur Domeracki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Gostomski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartłomiej Granosik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Grembocki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Kawa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Kiciński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Murillo Rufino Barbo Lilo
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Wichman
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Łoziński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Bałtyk Gdynia

Data powstania:
1930

Pełna nazwa:
Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia

Barwy:
biało-niebieskie

Największe osiągnięcia:
7 sezonów w Ekstraklasie (1980-86, 1987/88), 6. miejsce w Ekstraklasie (1981), półfinał Pucharu Polski (1985)

Debiut w I lidze (ekstraklasa)
1980

Siedziba:
ul. Olimpijska 5/9, 81-538 Gdynia
tel.: 622-00-99

Stadion:
ul. Górskiego 10,
pojemność 3000 miejsc
oświetlenie: 1200 lx
podgrzewana murawa sztuczna

Prezes:
Jacek Paszulewicz

Wiceprezes:
Michał Listkiewicz

Członek zarządu:
Andrzej Adamczyk

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Najbliższe spotkanie

data meczu: 06.03.2021

Kotwica Kołobrzeg
:
BAŁTYK Gdynia
mecz ligowy

Tabela

Piłka nożna - III liga
Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Radunia Stężyca 17 14 1 2 53:12 43
2 Polonia Środa Wielkopolska 17 13 2 2 41:15 41
3 Świt Skolwin 17 12 4 1 38:12 40
4 GKS Przodkowo 17 8 5 4 31:18 29
5 KP Starogard Gdański 17 9 2 6 27:26 29
6 BAŁTYK GDYNIA 17 8 5 4 28:18 29
7 Bałtyk Koszalin 17 8 4 5 38:26 28
8 Pogoń II Szczecin 17 8 3 6 43:35 27
9 Elana Toruń 17 7 6 4 35:18 27
10 Kotwica Kołobrzeg 17 6 8 3 22:18 26
11 Jarota Jarocin 17 7 4 6 39:26 25
12 Sokół Kleczew 17 7 3 7 26:23 24
13 Nielba Wągrowiec 17 6 5 6 33:29 23
14 Unia Swarzędz 17 6 4 7 28:20 22
15 Unia Janikowo 17 6 4 7 24:32 22
16 Flota Świnoujście 17 5 5 7 21:33 20
17 Gwardia Koszalin 17 5 4 8 22:28 19
18 Pomorzanin Toruń 17 4 6 7 16:20 18
19 Gryf Wejherowo 17 5 2 10 22:41 17
20 Chemik Police 17 1 3 13 6:48 6
21 Górnik Konin 17 0 2 15 9:50 2
22 Mieszko Gniezno 17 0 2 15 9:63 2

Po pierwszej rundzie (każdy z każdym bez rewanżów) tabela zostanie podzielona na dwie grupy: mistrzowską i spadkową. W pierwszej zagra 8 drużyn o awans na zasadzie każdy z każdym, mecz i rewanż. Natomiast pozostałe zespoły będą mierzyły się tylko raz, każdy z każdym, grając o utrzymanie. Zdegradowanych zostanie aż od 8 do 10 zespołów. Ich liczba zależy od tego, czy nie będzie spadkowicza z II ligi z województw grających w tej grupie.

Wyniki 17 kolejki:

  • BAŁTYK GDYNIA - KP Starogard Gdański 1:1 (0:1)
  • Unia Janikowo - Świt Skolwin 0:2 (0:2)
  • Flota Świnoujście - Bałtyk Koszalin 0:3 (0:0)
  • Polonia Środa Wielkopolska - Nielba Wągrowiec 1:1 (0:1)
  • Sokół Kleczew - Gryf Wejherowo 1:2 (0:2)
  • Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin 6:1 (3:0)
  • Mieszko Gniezno - Unia Swarzędz 0:7 (0:3)
  • Jarota Jarocin - GKS Przodkowo 2:1 (0:0)
  • Górnik Konin - Radunia Stężyca 0:3 (0:1)
  • Pomorzanin Toruń - Kotwica Kołobrzeg 0:0
  • Elana Toruń - Chemik Police 6:0 (2:0)
  • Mecze zaległe z 15. kolejki
  • BAŁTYK - Świt 0:0
  • Polonia - KP Starogard 0:1 (0:0)
  • Elana - Górnik 2:0 (1:0)
  • Mecz zaległy z 14. kolejki
  • Świt - Pomorzanin 2:0 (1:0)
  • Mecze zaległe z 11. kolejki:
  • Flota - Gwardia 1:2 (1:2)
  • Pogoń II - Elana 3:0 (1:0)
  • Kotwica - Gryf 1:1 (0:1)
  • Mecze zaległe z 16. kolejki
  • KP Starogard - Pomorzanin 1:0 (1:0)
  • Radunia - Elana 2:1 (1:1)

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »