• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
DREW PAL 2 LECHIA Gdańsk
(TYP 1) 6%[15]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
OGNIWO Sopot
(TYP 2) 93%[220]
 
20.04 sob
godz. 19:30
Lechia Gdańsk - Ogniwo Sopot 12:36. Jednostronne derby, dobry mecz młodzieży Lechia Gdańsk - Ogniwo Sopot 12:36. Jednostronne derby, dobry mecz młodzieży 20 kwietnia 2024 (8 opinii)

Ogniwo Sopot pokonało na wyjeździe Lechię Gdańsk 36:12 (19:5) w meczu 15....

Trener

Paweł Lipkowski
ocena
3.77 (13 ocen)

Zawodnicy

Robert Wójtowicz
ocena
4.65 (17 ocen)
Olaf Niespodziany
ocena
4.33 (15 ocen)
Milan Kossakowski
ocena
4.25 (16 ocen)
Zavien Klaasen
ocena
4.15 (13 ocen)
Aleksander Czerniak
ocena
4.08 (13 ocen)
Sean Cole
ocena
4.07 (14 ocen)
Mateusz Kolas
ocena
4.00 (11 ocen)
Michał Krużycki
ocena
3.90 (10 ocen)
Kacper Rachubka
ocena
3.80 (10 ocen)
Igor Olszewski
ocena
3.78 (9 ocen)
Antoni Kopecki
ocena
3.71 (7 ocen)
Krzysztof Smoliński
ocena
3.70 (10 ocen)
Henrik Huhane
ocena
3.67 (9 ocen)
Bartosz Kruszczyński
ocena
3.67 (12 ocen)
Karol Szymanowski
ocena
3.45 (11 ocen)
Owen Hawanga
ocena
3.40 (10 ocen)
Paweł Boczulak
ocena
3.40 (10 ocen)
Dawid Wesołowski
ocena
3.29 (7 ocen)
Igor Olender
ocena
3.10 (10 ocen)
Marek Płonka
ocena
3.00 (8 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Sebastian Beśka
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Miłosz Bracik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Denzo Bruwer
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Buczek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Radosław Dabkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Dobkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Fibek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Igor Górniewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Janeczko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Norbert Kamoń
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sylwester Koper
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Robert Kwiatkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Lademann
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Plich
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Rokicki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Romanowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dorian Rosochacki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Sidorowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Wasilewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mikołaj Wieczorkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jerzy Wojnicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

11.05 (sob) godz.13:00 DREW PAL 2 LECHIA Gdańsk 17:29 Edach Budowalni Lublin
05.05 (nd) godz.15:30 Orlen Orkan Sochaczew 61:0 DREW PAL 2 LECHIA Gdańsk
20.04 (sob) godz.19:30 DREW PAL 2 LECHIA Gdańsk 12:36 OGNIWO Sopot
13.04 (sob) Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 0:25 walkower DREW PAL 2 LECHIA Gdańsk
30.03 (sob) godz.13:00 Drew Pal 2 LECHIA Gdańsk 13:23 Budowlani WizjaMed Łódź
24.03 (nd) godz.14:00 Awenta Pogoń Siedlce 25:23 LECHIA Gdańsk
05.11.2023 (nd) godz.13:00 LECHIA Gdańsk 27:10 ARKA Gdynia
28.10.2023 (sob) godz.13:00 Juvenia Kraków 36:27 LECHIA Gdańsk
08.10.2023 (nd) godz.13:00 Edach Budowlani Lublin 32:19 LECHIA Gdańsk
30.09.2023 (sob) godz.20:00 LECHIA Gdańsk 20:24 Orkan Sochaczew

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Orlen Orkan Sochaczew 15 12 0 3 548:224 60
2 Ogniwo Sopot 15 12 0 3 430:290 57
3 Juvenia Kraków 15 11 0 4 490:270 52
4 Awenta Pogoń Siedlce 15 10 0 5 448:264 44
5 Edach Budowlani Lublin 15 9 0 6 369:334 40
6 Life Style Catering RC Arka Gdynia 15 6 0 9 448:403 30
7 Drew Pal 2 Lechia Gdańsk 16 5 0 11 375:429 25
8 KS Budowlani WizjaMed Łódź 15 1 0 14 126:842 4
9 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 15 2 0 13 167:387 -42

Każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają o złoty medal, a dwie kolejne o brązowy. Gospodarzem meczów będą zespoły wyżej klasyfikowane w tabeli. Nikt nie spada bezpośrednio.

Klub Budo 2011 Aleksandrów Łódzki wycofał się z rozgrywek 27 marca 2024 roku. Wyniki uzyskane przez tę drużynę zostały utrzymane. Kolejne mecze weryfikowane są jako walkowery (25:0 i 5 punktów) na korzyść rywali 25:0, a na zespół wycofany nakładana jest kara 0:25 i -10 punktów.

W trakcie rozgrywek zmieniły nazwy:
Lechia Gdańsk na Drew Pal 2 Lechia Gdańsk
Budowlani Commercecon Łódź na Budowlani WizjaMed Łódź
Orkan Sochaczew na Orlen Orkan Sochaczew

Wyniki 17 kolejki:

  • LIFE STYLE CATERLING ARKA GDYNIA - OGNIWO SOPOT 29:37 (7:12)
  • DREW PAL 2 LECHIA GDAŃSK - Edach Budowlani Lublin 17:29 (10:24)
  • Juvenia Kraków - Orlen Orkan Sochaczew 10:41 (10:21)
  • Awenta Pogoń Siedlce - Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 25:0 (walkower)
  • Pauzuje: Budowlani Commercecon Łódź

Najwyżej ocenieni zawodnicy Lechii

Aktualna kadra Lechii