• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
(TYP 1) 17%[38]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 82%[179]
 
01.08 sob
godz. 16:30
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
43
:
46
Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 43:46. Wymęczone zwycięstwo Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 43:46. Wymęczone zwycięstwo LIVE! 1 sierpnia 2020 (120 opinii)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonało na wyjeździe z Abramczyk Polonię Bydgoszcz...

Trener

Mirosław Berliński
ocena
3.13 (77 ocen)

Zawodnicy

Krystian Pieszczek
ocena
5.72 (90 ocen)
Alan Szczotka
ocena
5.01 (86 ocen)
Peter Kildemand
ocena
4.77 (88 ocen)
Rasmus Jensen
ocena
4.35 (85 ocen)
Karol Żupiński
ocena
3.64 (86 ocen)
Kacper Gomólski
ocena
2.88 (88 ocen)
Mikkel Bech
ocena
2.65 (84 oceny)
Robert Chmiel
ocena
1.83 (83 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Piotr Gryszpiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aleksandr Kajbuszew
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Amadeusz Szulist
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jacob Thorssell
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

14.04 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Cellfast Wilki Krosno
21.04 (nd) Arged Malesa Ostrów Wlkp. typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
27.04 (sob) InvestHouse Plus PSŻ Poznań typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
05.05 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Abramczyk Polonia Bydgoszcz
18.05 (sob) Texcom Stal Rzeszów typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
26.08.2023 (sob) godz.16:30 Enea Falubaz Zielona Góra 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
20.08.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 30:60 Enea Falubaz Zielona Góra LIVE!
13.08.2023 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 51:39 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
09.07.2023 (nd) godz.14:00 Enea Falubaz Zielona Góra 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
02.07.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:39 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź LIVE!

Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0 0 0:0 0
2 Inpro ROW Rybnik 0 0 0 0 0:0 0
3 Cellfast Wilki Krosno 0 0 0 0 0:0 0
4 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 0 0 0 0 0:0 0
5 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 0 0 0 0 0:0 0
6 Texom Stal Rzeszów 0 0 0 0 0:0 0
7 Energa Wybrzeże Gdańsk 0 0 0 0 0:0 0
8 InvestHousePlus PSŻ Poznań 0 0 0 0 0:0 0

Aktualna kadra Wybrzeża