• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Arged Malesa Ostrów
(TYP 1) 25%[57]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 75%[171]
 
24.05 pon
godz. 20:15
Arged Malesa Ostrów
49
:
41
Arged Malesa - Zdunek Wybrzeże 49:41. Trzecia porażka żużlowców z rzędu Arged Malesa - Zdunek Wybrzeże 49:41. Trzecia porażka żużlowców z rzędu LIVE! 24 maja 2021 (265 opinii)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk przegrało na wyjeździe z Arged Malesa Ostrów 41:49. To...

Trener

Eryk Jóźwiak
ocena
2.16 (119 ocen)

Zawodnicy

Jakub Jamróg
ocena
5.68 (130 ocen)
Wiktor Kułakow
ocena
5.38 (130 ocen)
Rasmus Jensen
ocena
3.34 (128 ocen)
Krystian Pieszczek
ocena
2.79 (127 ocen)
Amadeusz Szulist
ocena
2.48 (126 ocen)
Michał Gruchalski
ocena
2.27 (126 ocen)
Lukas Fienhage
ocena
2.15 (123 oceny)
Alan Szczotka
ocena
2.08 (127 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Piotr Gryszpiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aleksandr Kajbuszew
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Drew Kemp
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

14.04 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Cellfast Wilki Krosno
21.04 (nd) Arged Malesa Ostrów Wlkp. typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
27.04 (sob) InvestHouse Plus PSŻ Poznań typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
05.05 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Abramczyk Polonia Bydgoszcz
18.05 (sob) Texcom Stal Rzeszów typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
26.08.2023 (sob) godz.16:30 Enea Falubaz Zielona Góra 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
20.08.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 30:60 Enea Falubaz Zielona Góra LIVE!
13.08.2023 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 51:39 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
09.07.2023 (nd) godz.14:00 Enea Falubaz Zielona Góra 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
02.07.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:39 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź LIVE!

Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0 0 0:0 0
2 Inpro ROW Rybnik 0 0 0 0 0:0 0
3 Cellfast Wilki Krosno 0 0 0 0 0:0 0
4 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 0 0 0 0 0:0 0
5 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 0 0 0 0 0:0 0
6 Texom Stal Rzeszów 0 0 0 0 0:0 0
7 Energa Wybrzeże Gdańsk 0 0 0 0 0:0 0
8 InvestHousePlus PSŻ Poznań 0 0 0 0 0:0 0

Aktualna kadra Wybrzeża