• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 73%[221]
Remis
(TYP X) 2%[5]
Wygrywa
ROW Rybnik
(TYP 2) 25%[75]
 
01.07 nd
godz. 14:15
50
:
40
ROW Rybnik
Wybrzeże wygrało z ROW, ale bez bonusa Wybrzeże wygrało z ROW, ale bez bonusa LIVE! 1 lipca 2018 (107 opinii)

Żużlowcy Zdunek Wybrzeża po pełnym emocji spotkaniu pokonali ROW Rybnik...

Trener

Mirosław Berliński
ocena
5.08 (53 oceny)

Zawodnicy

Mikkel Michelsen
ocena
5.35 (55 ocen)
Oskar Fajfer
ocena
5.35 (55 ocen)
Anders Thomsen
ocena
4.82 (51 ocen)
Mikkel Bech
ocena
4.37 (51 ocen)
Dominik Kossakowski
ocena
3.88 (52 oceny)
Karol Żupiński
ocena
3.54 (52 oceny)
Michał Szczepaniak
ocena
2.40 (53 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Patryk Beśko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patrick Hougaard
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Turowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

14.04 (nd) godz.14:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Cellfast Wilki Krosno LIVE!
21.04 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
27.04 (sob) godz.16:30 InvestHouse Plus PSŻ Poznań typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
05.05 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Abramczyk Polonia Bydgoszcz
18.05 (sob) Texcom Stal Rzeszów typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
26.08.2023 (sob) godz.16:30 Enea Falubaz Zielona Góra 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
20.08.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 30:60 Enea Falubaz Zielona Góra LIVE!
13.08.2023 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 51:39 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
09.07.2023 (nd) godz.14:00 Enea Falubaz Zielona Góra 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
02.07.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:39 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź LIVE!

Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0 0 0:0 0
2 Innpro ROW Rybnik 0 0 0 0 0:0 0
3 Cellfast Wilki Krosno 0 0 0 0 0:0 0
4 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 0 0 0 0 0:0 0
5 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 0 0 0 0 0:0 0
6 Texom Stal Rzeszów 0 0 0 0 0:0 0
7 Energa Wybrzeże Gdańsk 0 0 0 0 0:0 0
8 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań 0 0 0 0 0:0 0

Wyniki 1 kolejki:

  • ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK - Cellfast Wilki Krosno (niedziela, godz. 14)
  • sobota
  • #OrzechowaOsada PSŻ Poznań - Innpro ROW Rybnik
  • Texom Stal Rzeszów - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
  • niedziela
  • Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Arged Malesa Ostrów Wlkp.

Aktualna kadra Wybrzeża