• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
(TYP 1) 97%[408]
Remis
(TYP X) 1%[4]
Wygrywa
Orzeł Łódź
(TYP 2) 2%[10]
 
16.07 nd
godz. 16:30
45
:
45
Orzeł Łódź
Wybrzeże tylko na remis z Orłem Wybrzeże tylko na remis z Orłem LIVE! 16 lipca 2017 (133 opinie)

Tak jak w kwietniu w Łodzi, żużlowcy Wybrzeża Gdańsk również na swoim torze...

Trener

Mirosław Kowalik
ocena
1.35 (52 oceny)

Zawodnicy

Kacper Gomólski
ocena
4.73 (56 ocen)
Troy Batchelor
ocena
4.26 (54 oceny)
Anders Thomsen
ocena
3.78 (54 oceny)
Dominik Kossakowski
ocena
3.31 (54 oceny)
Marcin Turowski
ocena
2.94 (52 oceny)
Hubert Łęgowik
ocena
2.38 (52 oceny)
Oskar Fajfer
ocena
1.23 (52 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Aureliusz Bieliński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Renat Gafurow
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

26.05 (nd) godz.14:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj H.Skrzydlewska Orzeł Łódź LIVE!
01.06 (sob) godz.16:30 Innpro ROW Rybnik typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
15.06 (sob) godz.16:30 Cellfast Wilki Krosno typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
23.06 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Arged Malesa Ostrów Wlkp.
29.06 (sob) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj InvestHouse Plus PSŻ Poznań
18.05 (sob) godz.16:30 Texom Stal Rzeszów 52:38 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.05 (nd) godz.14:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 21:27 zakończony po 8 wyścigach Abramczyk Polonia Bydgoszcz LIVE!
27.04 (sob) godz.16:30 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań 45:45 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
21.04 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 57:32 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
14.04 (nd) godz.14:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 43:47 Cellfast Wilki Krosno LIVE!

Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Innpro ROW Rybnik 5 5 0 0 +60 10
2 Cellfast Wilki Krosno 5 4 0 1 +20 8
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 4 3 0 1 +37 6
4 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 4 2 0 2 +4 4
5 Texom Stal Rzeszów 5 2 0 3 +7 4
6 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań 4 1 1 2 -19 3
7 Energa Wybrzeże Gdańsk 5 0 1 4 -49 1
8 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 4 0 0 4 -60 0

W sezonie zasadniczym każdy pojedzie z każdym mecz i rewanż. Do play-off awansuje 6 drużyn. Następnie rozegrają ćwierćfinały (1 drużyna z 6., 2 z 5 i 3 z 4). Do półfinałów wejdą ich zwycięzcy oraz tzw. "lucky loser" - drużyna, która przegra swój ćwierćfinał najmniejszą różnicą (w przypadku równości, zdecyduje dorobek z rundy zasadniczej). Z finału awans do PGE Ekstraligi wywalczy zwycięstwa. Awansu nie otrzyma jednak drużyna zagraniczna.
Natomiast ostatni zespół sezonu zasadniczego zostanie zdegradowany do Krajowej Ligi Żużlowej.

Wyniki 6 kolejki:

  • ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź (niedziela, godz. 14)
  • niedziela
  • Cellfast Wilki Krosno - Arged Malesa Ostrów Wlkp.
  • #OrzechowaOsada PSŻ Poznań - Texom Stal Rzeszów (09.06)
  • Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Innpro ROW Rybnik (09.06)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża