Fatalna końcówka

20 kwietnia 2008 (artykuł sprzed 16 lat)
W ostatnich spotkaniach zdecydowanie nie wiedzie się szczypiornistkom Łączpolu W ostatnich spotkaniach zdecydowanie nie wiedzie się szczypiornistkom Łączpolu
W ostatnich jedenastu minutach meczu w Piotrkowie Trybunalskim piłkarki ręczne Łączpolu zapewne przegrały prawo gry o piąte miejsce w ekstraklasie. Gdynianki przegrały na wyjeździe z Piotrcovią aż 25:34 (12:15). Straty te będzie niezwykle trudno odrobić podopiecznym Grzegorza Gościńskiego w najbliższą niedzielę w rewanżu na własnym parkiecie.

PIOTRCOVIA: Kowalczyk, Alberciak - Polenz 11, Wypych 8, Repelewska 6, Lisewska 3, Mijas 2, Strzałkowska 2, Gajęcka 1, Szczecina 1, Owczarek, Dominiak.

ŁĄCZPOL: Szywierska, Górecka - Aleksandrowicz 8, Sulżycka 5, Stachowska 4, Szott 3, Andrzejewska 2, Szejerka 2, Waldowska 1, Szabała.

Po przegranej szansie na półfinał play off gdynianki w dwumeczu z Piotrcovią rozstrzygają, która z tych drużyna zagra o piąte, a która o siódme miejsce w końcowej klasyfikacji. Do 49. minuty wydawało się, że Łączpol będzie lepszy. Przegrywał tylko 20:21. Końcówka jednak w wykonaniu przyjezdnych była fatalna.

Opinie (2)

• Co to znaczy "zapewne przegrały prawo gry o piąte miejsce"??? BZDURA!!!!!!!!1
    Ja wierzę i napewno wiele osób wierzy, że dziewczyny sie obudzą i w niedziele pokażą, że to jeszcze nie koniec i będą walczyć do końca!!! Uwierzcie w siebie i wyjdzcie na boisko pełne woli walki, a napewno się uda. Nie zawiedzcie same siebie!!!

• 0 0

• nie mają nic do stracenia

Popieram.Na tym etapie, gdy grają równe zespoły wszystko jest możliwe!Zespół z Gdyni stać na to zeby wygrać u siebie i to wysoko...Dziewczyny zróbcie frajde swoim kibicom i sponsorom!