• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Arka wreszcie zwycięska w Gdyni

jag.
18 października 2014 (artykuł sprzed 9 lat) 

Arka Gdynia

Bartosz Ława (pierwszy z prawej) chwilę po zdobyciu gola, który dał Arce zwycięstwo. Z gratulacjami biegną: Krzysztof Sobieraj i Michał Nalepa. Bartosz Ława (pierwszy z prawej) chwilę po zdobyciu gola, który dał Arce zwycięstwo. Z gratulacjami biegną: Krzysztof Sobieraj i Michał Nalepa.

Po blisko pięciu miesiącach Arka ponownie wygrała w Gdyni. Żółto-niebiescy z serią sześciu meczów bez sukcesu przy ul. Olimpijskiej zerwali zwycięstwem nad Pogonią Sielce 1:0 (1:0). Na wagę trzech punktów okazał się piękny gol Bartosza Ławy. Podopieczni Grzegorza Nicińskiego przełamali się w 13. kolejce I ligi i opuścili strefę spadkową. Sobotni mecz stał na dość przeciętnym poziomie oraz obfitował w kilka kontrowersji sędziowskich.Skowron - Glauber, Fialho, Sobieraj, Warcholak - Nalepa, Ława - Jagiełło, Lech, Wojowski - Marcus
Miejsce: Stadion Miejski
Sędziowie: Krztoń (Olsztyn) oraz Sadowski, Ratuszny
Widzów: 2749
Składy
Kozaczyński - Grudniewski, Dybiec, Lewandowski, Guzek - Dziubiński, Rodak - Dzięgielewski, Krawczyk, Demianiuk - Tataj
 • 57' Jagiełło Zmiany Sulewski
 • 64' Nalepa Zmiany Łukasiewicz
 • 79' Lech Zmiany Calderon
Zmiany Zmiany
 • 56' Tataj Zmiany Wocial
 • 65' Krawczyk Zmiany Drażba
 • 65' Dzięgielewski Zmiany Ogrodnik
 • 38' Ława
Bramki Bramki
 • 70' Łukasiewicz
Kartki Kartki
 • 58' Dzięgielewski
 • 74' Kozaczyński
 • 84' Grudniewski


Kibice oceniająPOMECZOWE KOMENTARZE TRENERÓW:
Grzegorz Niciński Grzegorz Niciński
GRZEGORZ NICIŃSKI (Arka Gdynia):
W końcu! W końcu zdobyliśmy trzy punkty bna własnym boisku. To bardzo cieszy. Obawialiśmy się drużyny Pogoni. Wiedzieliśmy, że jest to rosły zespół i dobrze wykonuje stałe fragmenty gry. Praktycznie do przerwy rywale nie mieli ku temu okazji. Dopiero w końcówce meczu, gdy troszeczkę się cofnęliśmy i liczyliśmy na szybki atak, doszło do kilku spięć w polu karnym.

Jednak działo się i pod naszą "16", ale i pod gości. Marcus też wyleciał w kosmos, a faulujący go bramkarz dostał tylko żółtą kartkę. Dlatego nie chcę zajmować się sędziowaniem.

Strzeliliśmy bramkę po bardzo ładnym strzale Barka Ławy. W końcu uderzamy z dystansu, bo ostatnio tego nie robiliśmy. Trzy punkty dadzą większy bodziec do dalszej pracy, ale nikt nie podanie w hurra optymizm.

Włożyliśmy w ten mecz mnóstwo sił. W tym twardym pojedynków było dużo dośrodkowań i stałych fragmentów gry. Zawodnicy się starali. W niektórych momentach wychodziła nasza jakość, na pewno można było lepiej, ale na tę chwilę jesteśmy zadowoleni z wyniku.

Przed nami tydzień pracy przed meczem z Zagłębiem. Na pewno w Lubinie zagramy inaczej niż teraz. Tutaj postawiłem na Nalepę i Ławę, a usiadł na ławce Łukasiewicz. Antek przydał nam się w końcówce, bo dał dobrą zmianę, zabezpieczył nam środek boiska.

Cieszy fakt, że wszyscy dochodzą do zdrowia. Już dzisiaj na pełnych obrotach trenowali Paweł AbbottMichał Szubert. Myślę, że od poniedziałku, co wcześniej rzadko się zdarzało, już wszyscy piłkarze będą do dyspozycji, a tym samym będzie już walka o "18". Myślę, że będzie duże pole manewru, co cieszy. Rywalizacja sportowa może tylko podnieść poziom naszej gry.

Ostatnia akcja meczu Arka - Pogoń i radość po pierwszym od blisko pięciu miesięcy zwycięstwie żółto-niebieskich w Gdyni.Daniel Purzycki Daniel Purzycki
DANIEL PURZYCKI (Pogoń Siedlce):
Przeważnie nigdy tego nie mówiłem, ale dzisiaj muszę się do tego odnieść. Pierwszy raz jako trener chciałbym ocenić pracę sędziów. Myślę, że szczególnie ma uwagę zasługują dwa incydenty. Pierwszy - nasz zawodnik próbuje przyjąć piłkę na 16. metrze, rywal wskakuje mu na głowę, a sędzia nie gwiżdże. To jeszcze jestem w stanie zrozumieć. Jednak w sytuacji, kiedy łamana jest prawie noga Czarka Demianiuka w polu karnym Arki, to nie potrafię tego zrozumieć, dlaczego nie ma reakcji. Myślę, że każdy, kto obejrzy sobie skrót tego meczu, będzie miał świadomość tego co się dzieje. Mój piłkarz pojechał do szpitala, a pierwsze diagnozy mówią, że może być potrzebna hospitalizacja.

Mało przychylnym okiem w ostatnim czasie patrzą na nas arbitrzy i dziwne sytuacje dzieją się na boisku. Nie wiem, czy jest to podyktowane tym, że jesteśmy klubem, który awansował do I ligi, czy to tak naturalnie, iż firmom sędziuje się troszeczkę inaczej. Przypomnę mecz z Dolcanem, w którym strzeliliśmy prawidłową bramkę, a została ona nieuznana.

Jeżeli wcześniej w naszym polu karnym była ręka i powinien być karny dla Arki, co nie mi oceniać, to w takim razie sędzia popełnił dwa błędy, bo powinny być dwie jedenastki.

Nie uważam, że byliśmy w Gdyni zespołem gorszym. Przyjechaliśmy do Arki, która jest mocnym zespołem i posiada w swoich szeregach wielu utalentowanych zawodników i potrafi grać w piłkę. Jednak my mieliśmy pomysł na grę. Niestety, te rzeczy z końcówki spotkania to dziwnie wyglądały.

W takich sytuacjach jest trudno cokolwiek powiedzieć. Można podziękować zawodnikom za walkę, za angażowanie, za to, że nie odstawiali stopy, iż rozegrali przyzwoite zawody. Ale jeden błąd, który popełniliśmy, obciąża nas i nie daje nam punktu.

Arce gratuluję i życzę powodzenia w dalszych spotkaniach. Myślę, też że nasza gra będzie w końcu skuteczna i będziemy zdobywać punkty tak na wyjazdach jak i u siebie, bo ciężko na to pracujemy. Wierzę w ten zespół, w tych zawodników, a w końcu przyjdzie nagroda w postaci większej liczby punktów.

Nauczyliśmy się, że w I lidze otworzenie się i granie otwartej piłki, to z jednej bramki może zrobić się dwie albo więcej. Biorąc nasze predyspozycje w Gdyni staraliśmy się grać z kontry. W pierwszej połowie była, wydawało się dosyć prosta sytuacja na gola, Maćka Tataja. Ponadto strzelaliśmy z 16, dwa razy... na pewno. Czym bliżej końca meczu to trzeba było podjąć większe ryzyko. Niestety, po raz kolejny przegrywamy jedną bramką, co doprowadza mnie już do szału.

Relacja LIVE

trener Niciński zdecydował się na dwie zmiany w porównaniu z "11" z ostatniej kolejki, na ławkę odesłani zostali Łukasiewicz i Sulewski, do gry weszli Jagiełło (ARKA), który wyleczył kontuzje oraz Lech (ARKA)
piłkarze wychodzą do prezentacji w towarzystwie młodych graczy Arki z rocznika 2005, śpiewana jest oczywiście Rota
Arka na żółto-niebiesko, goście na biało
kibice
sporo policji wokół stadionu, eskortowała niespełna 100 osobową grupkę kibiców gości
kibice
Tylko zwycięstwo - skandują kibice Arki
1'
od środka rozpoczęła Pogoń
3'
Arka od początku próbuje atakować, goście cofnięci całą drużyną na własną połowę
4'
nieudane dośrodkowanie Warcholaka (ARKA), piłka wyszła bezpośrednio poza boisko, inna sprawa, że pół metra nad poprzeczką i Kozaczyński (POGOŃ) na wszelki wypadek asekurował lot piłki
kibice
4'
"Arka gol" - z trybun, o frekwencji poinformuje, gdy otrzymamy oficjalne dane, zapewne w przerwie bądź w drugiej połowie
5'
róg dla Arki, wybita poza boisko piłka, którą z autu wyrzucił Warcholak (ARKA)
6'
bez zagrożenia dla bramki Arki po dośrodkowaniu Nalepy (ARKA) z rogu
7'
Fialho (ARKA) ubrał dzisiaj rękawiczki
8'
Kozaczyński (POGOŃ) złapał piłkę po dośrodkowaniu Lecha (ARKA)
9'
niecelny strzał z dystansu Demianiuka (POGOŃ)
9'
dobre dośrodkowanie Glaubera, ale piłki nie sięgnął zamykający akcję Wojowski (ARKA)
10'
niecelny strzał głową Marcusa (ARKA) po wrzutce Ławy (ARKA)
11'
niecelny strzał z dystansu Dzięgielewski (POGOŃ)
13'
Kozaczyński (POGOŃ) dobrze na przedpolu, w odstępie kilkunastu sekund dwukrotnie po wyjściu z bramki przejął piłkę
14'
pierwszy celny strzał w tym spotkaniu, ale należy on do gości, Dzięgielewski (POGOŃ) uderzył w środek bramki, Skowron (ARKA) nie miał kłopotów z interwencją, pozycję do uderzenia wypracował po akcji lewym skrzydłem Demianiuk (POGOŃ)
15'
dośrodkowanie Warcholaka (ARKA) prosto w ręce bramkarza Pogoni
kibice
15'
"My jesteśmy tu, by dziś wygrać mecz..." - skandują kibice gospodarzy
18'
obraz gry nie zmienia się, Arka ma optyczną przewagę, ale nic z niej nie wynika
19'
Wojowski (ARKA) wywalczył róg
20'
Dybiec (POGOŃ) wybił piłkę po dośrodkowaniu z rogu Nalepy (ARKA)
21'
Kozaczyński (POGOŃ) tym razem interweniuje poza własną "16"
22'
pierwsze szmery niezadowolenia na trybunach po kolejnej nieskładnej akcji gospodarzy
23'
strzał z dystansu Marcusa (ARKA) nad poprzeczką
26'
wysoko nad bramką strzelał Nalepa (ARKA) z 20. metra
27'
gwizdy na Lecha (ARKA), który tak przyjął piłkę, że wypadła ona prosto pod nogi... Nicińskiego, trener Arki stał oczywiście poza linią boczną
kibice
28'
"Arka najlepsza jest... " - z trybun
29'
groźna sytuacja gości, po rajdzie prawym skrzydłem Dzięgielewskiego (POGOŃ) piłka trafiła na 7. metr do Tataja (POGOŃ), napastnik Pogoni skiksował, ale zdążył jeszcze drugi raz złożyć się do strzału, to uderzenie obronił Skowron (ARKA)
30'
róg dla Arki
31'
Dybiec (POGOŃ) wybił piłkę głową po dośrodkowaniu z narożnika boiska Ławy (ARKA)
31'
Warcholak (ARKA) tym razem zagrał w pole bramkowe piłkę po ziemi, na posterunku Kozaczyński (POGOŃ)
kibice
32'
"Areczko ty najlepszych kibiców masz..." - przypomnienie z trybun
33'
odważny atak pozycyjny Pogoni, wymienili kilkanaście składnych podań na połowie Arki, akcja zakończona niecelny strzałem Dziubińskiego (POGOŃ) sprzed "16"
34'
Warcholak (ARKA) wywalczył róg
34'
wybita piłka po dośrodkowaniu z rogu Ławy (ARKA)
34'
niecelny strzał z dystansu Wojowskiego (ARKA)
35'
zablokowanie dośrodkowanie Jagiełły (ARKA), będzie róg
36'
Kozaczyński (POGOŃ) piąstkuje po dośrodkowaniu z rogu Ławy (ARKA)
37'
zablokowany w polu bramkowym Lech (ARKA), kolejny róg dla gospodarzy
37'
zamieszanie w polu bramkowym Pogoni po dośrodkowaniu Ławy (ARKA) z rogu, dwa strzału Fialho (ARKA) zostały zablokowane
ważne zdarzenie
38'
Marcus (ARKA) domaga się karnego, bo było zagranie ręką Dybca, ale sędzia każe grać dalej
bramka
38'
[1:0] ARKA STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Ława. Kapitalny strzał z 25. metrów pomocnika Arki, piłka odbyła się jeszcze od słupka nim trafiła do siatki
kibice
38'
"Jeszcze jeden z trybun" - skandowanie z trybun
39'
kolejny atak Arki, ale podanie Wojowskiego (ARKA) nie doszło do Lecha (ARKA)
40'
obraz gry się nie zmienia, Pogoń nadal cofnięta na własnej połowie, Arka przeważa
44'
od kilku minut nic istotnego nie wydarzyło się na boisku
45'
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. ARKA PROWADZI 1:0
Jest to mecz, jakich wiele było w Gdyni w I lidze. Goście defensywnie ustawieni, cofnięci całą drużyną na własnej połowy i czekający na kontrę. Nawet dwukrotnie doczekali się na okazje, ale źle kończyli akcje, szczególnie Tataj. Ich Strzały były zbyt proste jak na dobrze ustawionego Skowrona (ARKA).
Przez większą część połowy obraz był taki: Arka próbująca atakować, ale mająca olbrzymie kłopoty z oddaniem celnego strzału. Najważniejsze jednak, że jedyne uderzenie, które wyprowadzili żółto-niebiescy w światło bramki przyniosło prowadzenie. Na trybunach jeszcze trwają spory, czy Ława (ARKA) chciał uderzyć tak jak to zrobił, czy piłka mu zeszła. Wyszedł jednak piękny strzał, który dał Arce wynik 1:0.
w przerwie pokaz treningu rocznika 2003 SI Arka
W niedziela SI Arka organizuje święto dla najmłodszych piłkarzy:
Dzień Młodego Arkowca
w przerwie nie zaszło zmiany w składach obu drużyn
46'
drugą połowę rozpoczęła Arka
46'
niecelny strzał Warcholaka (ARKA)
kibice
46'
"Naprzód Arkowcy" - skandowanie z trybun
47'
Wojowski (ARKA) wywalczył róg
47'
tym razem krótko rozegrali róg Nalepa (ARKA) i Ława (ARKA), do strzału wyprowadzony ten pierwszy, ale z 20. metra uderzył zbyt słabo i w środek bramki
50'
początek drugiej połowy tak jak cała pierwsza połowa, optyczna przewaga Arki, niekorzystny wynik nie skłonił Pogoni do zmiany taktyki
kibice
52'
"Arka Gdynia" - skandowanie z trybun
52'
niezła akcja Arki, ale piłka zagrywana przez Lecha (ARKA) w pole bramkowe nie doszła do Marcusa (ARKA)
ważne zdarzenie
54'
Dzięgielewski (POGOŃ) minął czterech piłkarzy Arki, ale gdy dobiegł do pola karnego nie starczyło już mu sił by oddać strzał, przewrócił się i szansa przepadła gościom
kibice
55'
Skandowanie z trybun "Zagłębie Lubin", jest też transparent: "Wszyscy do Lubina", gdyż za tydzień mecz z tym rywalem
55'
strzał z wolnego Ławy (ARKA), piłka skierowana w środek bramki, broni Kozaczyński (POGOŃ)
kibice
56'
Oficjalna frekwencja 2749 kibiców. To najniższa frekwencja w tym sezonie w Gdyni
56'
groźny strzał Demianiuka (POGOŃ), piłka po rykoszecie nieznacznie minęła bramkę Arki, jeszcze róg dla gości
zmiana
56'
POGOŃ przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Tataj, w jego miejsce wchodzi Wocial.
zmiana
57'
ARKA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Jagiełło, w jego miejsce wchodzi Sulewski.
57'
były kłopoty z wybiciem piłki po dośrodkowaniu z rogu Pogoni, próbował strzelać Demianiuk (POGOŃ), Skowron (ARKA) pewnie złapał piłkę
żółta kartka
58'
Żółtą kartką został ukarany Dzięgielewski (POGOŃ) po faulu na Warcholaku
kibice
59'
"My czekamy na zdobycie drugiej bramy" - skandowanie z trybun
60'
niecelny strzał z dystansu Nalepa (ARKA)
63'
obraz gry bez zmian, Arka nadal w ataku
zmiana
64'
ARKA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Nalepa, w jego miejsce wchodzi Łukasiewicz.
65'
Pogoń odpowiada podwójną zmianą
zmiana
65'
POGOŃ przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Krawczyk, w jego miejsce wchodzi Drażba.
zmiana
65'
POGOŃ przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Dzięgielewski, w jego miejsce wchodzi Ogrodnik.
ważne zdarzenie
68'
Sulewski (ARKA), który zamykał akcję Wojowskiego (ARKA), strzelił w boczną siatkę
69'
Pogoń od podwójnej zmiany próbuje atakować
żółta kartka
70'
Żółtą kartką został ukarany Łukasiewicz (ARKA).
ważne zdarzenie
71'
Fialho (ARKA) próbował lobować bramkarza uderzeniem z 60. metrów! Próba się nieudała, bo Kozaczyński (POGOŃ) aż tak daleko nie wyszedł z własnej bramki, by dać się zaskoczyć
73'
dośrodkowanie Ogrodnika (POGOŃ) wyszło bezpośrednio poza bramkę Arki
żółta kartka
74'
Żółtą kartką został ukarany Kozaczyński (POGOŃ).
ważne zdarzenie
75'
sędzia oszczędził bramkarza gości, który faulował poza "16" Marcusa (ARKA), Brazylijczyk byłby sam z pustą bramką! powinna być czerwona kartka, kontrę świetnie wyprowadził Ława (ARKA)
75'
strzał z wolnego Warcholaka (ARKA) z 18. metra celny, ale niezbyt precyzyjny, broni Kozaczyński (POGOŃ) pewnie
76'
róg dla Pogoni
76'
Skowron (ARKA) broni strzał Guzka po sprytnie rozegranym rogu przez gości
77'
Pogoń stara się atakować, Arka może zagrać z kontry
zmiana
79'
ARKA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Lech, którego znów żegnają gwizdy, w jego miejsce wchodzi Calderon.
żółta kartka
84'
Żółtą kartką został ukarany Grudniewski (POGOŃ), który faulował Calderona
84'
celny strzał z dystansu Glaubera
86'
dwójkowa akcja Calderona (ARKA) i Marcusa (ARKA), ten drugi zagrał piętą, ale obrońcy nie dali się nabrać, wybita piłka
88'
Arka oczekuje na koniec tego spotkania, Pogoń próbuje zagrać odważniej niż przez większą część tego meczu, nie ma zresztą już czego bronić
89'
niecelny strzał z dystansu Dziubińskiego (POGOŃ)
90'
3 minuty doliczone
90+1
indywidualna akcja Marcusa (ARKA) zakończona celny strzałem, ale w środek bramki
90+2
Fialho (ARKA) pokazuje kolegom, by przesunęli się do przodu
ważne zdarzenie
90+3
po długi wrzucie z okolic linii środkowej piłka trafiła pod nogi Demianiuka (POGOŃ), który strzelił Skowrona (ARKA), bramkarz Arki obronił szczęśliwie, gdyż najpierw wyszedł do piłki, a potem zaczął się cofać i poślizgnął się, pomagał mu w tej interwencji także Fialho, który ruszył z odsieczą i ostro zaatakował rywala
kontuzja
90+4
mecz się przedłuża, bo w polu karnym Arki leży Demianiuk, potrzebne są nosze, goście będą kończyć w "10"
90+4
będzie jeszcze róg dla gości, pod pole karne Arki biegnie bramkarz Pogoni
90+5
wybita piłka przez Arkę po rogu Pogoni i była jeszcze szansa na kontrę
90+5
na spalonym Marcus (ARKA), sędzia nie pozwala już na grę
90+5
KONIEC MECZU. ARKA WYGRAŁA 1:0
kibice
"Areczka trzy punkty ma" - śpiewają kibice
kibice
"Areczko, dzięki za walkę" - skandowanie z trybun


Typowanie wyników

ARKA Gdynia
Pogoń Siedlce

Jak typowano

82% 399 typowań ARKA Gdynia
12% 57 typowań REMIS
6% 31 typowań Pogoń Siedlce

Twoje daneTabela po 13 kolejkach

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 13 8 3 2 23:11 27
2 Zagłębie Lubin 13 7 4 2 18:13 25
3 Wisła Płock 13 7 3 3 18:11 24
4 Olimpia Grudziądz 13 6 5 2 19:15 23
5 Flota Świnoujście 13 5 6 2 17:10 21
6 GKS Katowice 13 6 2 5 20:17 20
7 Stomil Olsztyn 13 4 7 2 13:9 19
8 Chojniczanka Chojnice 13 5 4 4 15:13 19
9 Dolcan Ząbki 13 3 9 1 12:11 18
10 Wigry Suwałki 13 4 4 5 10:13 16
11 Bytovia Bytów 13 3 5 5 20:22 14
12 Arka Gdynia 13 3 5 5 14:18 14
13 Chrobry Głogów 13 4 2 7 18:24 14
14 Sandecja Nowy Sącz 13 3 4 6 13:20 13
15 GKS Tychy 13 2 6 5 13:18 12
16 Miedź Legnica 13 2 3 8 16:24 12
17 Pogoń Siedlce 13 2 5 6 12:14 11
18 Widzew Łódź 13 1 5 7 8:16 8
Tabela wprowadzona: 2014-10-19

Wyniki 13 kolejki

 • ARKA GDYNIA - Pogoń Siedlce 1:0 (1:0)
 • GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2:1 (1:0)
 • Dolcan Ząbki - Olimpia Grudziądz 2:2 (0:1)
 • Widzew Łódź - Bytovia 0:1 (0:0)
 • Flota Świnoujscie - Chojniczanka 2:1 (0:1)
 • Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów 2:1 (0:1)
 • Miedź Legnica - Wigry Suwałki 2:1 (0:0)
 • Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Wisła Płock 0:2 (0:2)
 • GKS Tychy - Zagłębie Lubin 0:1 (0:1)
jag.

Kluby sportowe

Opinie (123) ponad 50 zablokowanych

 • zolto- niebieski S. (1)

  barwy klubu
  barwy miasta

  • 61 66

  • zgadza się..

   Ogniwo Sopot!

   • 16 6

 • Małymi krokami (3)

  i będzie dobrze.

  • 42 38

  • dokładnie (2)

   I" kij w oko" wszystkim niedowiarkom :)

   • 9 7

   • pozdro z Gdańska (1)

    mówiłem wam kibice Arki że nie ma co płakać, jeszcze tylko 9 punktów do 2 miejsca chociaz lubie wchodzic tutaj też jak dostajecie baty i czytac złosliwosci od kibiców Lechii to w głebi duszy wszyscy zyczymy wam powodzenia

    • 6 0

    • No, moze nie wszyscy...

     • 0 0

 • wow (5)

  Jedna wygrana i podnieta na Maxa

  • 51 19

  • Drodzy arczanie !! (4)

   macie już 2 punkty przewagi nad strefą spadkową. Osiągnięcie nie lada !

   • 10 10

   • wy za to tej przewagi nie macie i już jesteście w grupie spadkowej :) (3)

    • 8 6

    • gimbusie ale masz problem (2)

     w Eklasie panuja inne zasady niz w waszej lidze i jesli juz to mamy 1 punkt do grupy mistrzowskiej a wy 9 do awansu. jesli liczysz na to zeby nie spaśc to gratuluje bo w Gdańsku myslimy co najmniej o pucharach

     • 5 3

     • (1)

      hhahaha ale się uśmiałem, rozbawiłeś mnie do łez, który to już sezon ? "TO NIE CZARY, GRAMY O PUCHARY" hahahah

      • 4 4

      • no własnie śmieszny śledziu "jeden rok nie wyrok"

       który to już sezon gracie o EK?

       • 3 0

 • Sobieraj grał ? W relacji nie widac tego nazwiska

  • 14 4

 • Cieszymy się my prawdziwi Gdynianie, dziękujemy ale pytamy - czemu tak mało ?! (3)

  • 29 31

  • Cieszymy się my prawdziwi Gdynianie, dziękujemy ale pytamy - czemu tak mało ?! (1)

   • 5 8

   • bo jesteście śledziami

    pozdrowienia

    • 4 4

  • Prawdziwe dzieci z beczek .... Śledzianie ...

   • 2 1

 • ... (6)

  No i co ..pod wodzą Nitka na 12 możliwych ptk zdobyte7 ...źle z tymi piłkarzami zły wynik????
  Super o by tak dalej Grzesiu

  Tylko ARKA GDYNIA

  • 28 27

  • Czy to nie ten skazany za ustawianie meczy? (5)

   • 17 6

   • (3)

    "30 sierpnia 2012 roku został przez Komisję Dyscyplinarną PZPN ukarany karą 8 miesięcy dyskwalifikacji za korupcję sportową. W związku z nałożoną karą Niciński został zwolniony z funkcji trenera Gryfa, pozostał jednak w klubie w charakterze społecznego doradcy zarządu do spraw piłki nożnej. 16 lipca 2013 roku, po odbyciu kary, ponownie został trenerem Gryfa Wejherowo. Na stanowisku tym pracował do końca sezonu 2013/2014. Od 21 września 2014 trener Arki Gdynia"

    • 14 6

    • odbył karę, więc jaki masz problem? (1)

     martw się raczej tymi ktorzy sprzedawali u was mecze a nie zostali ukarani bo na nich tez moze przyjść pora

     • 10 10

     • Po tym meczu znowu zaczęło śmierdzieć.

      No i co że odbył karę. Czym skorupka za młodu nasiąknie..............

      • 4 6

    • Czyli nitka pasuje jak ulal do sledzi.

     • 0 0

   • On, Wdowczyk i setki !!! innych brali udział w tym haniebnym procederze

    Przyznali sie do winy , odbyli kare i teraz swa praca walczą o to by ich nazwiska nie były kojarzone tylko z korupcja.
    Każdy ma jakieś grzeszki na sumieniu. Sp. Dufo legenda kibiców LG zrobił coś , czego z pewnością by nie powtórzył.
    I na tym poprzestańmy.
    Zycze sukcesów!

    • 2 4

 • Była walka jest zwycięstwo!!

  • 24 21

 • należy usunąć z drużyny i klubu: (4)

  Ławę - mimo zdobytej bramki
  Sobieraja
  Kowalskiego
  Nicińskiego
  Boguszewskiego
  Lecha
  Abbota

  ...a wyniki przyjdą same z miejsca

  • 28 33

  • I Pietrkiewicz przedewszystkim....

   • 11 4

  • (1)

   odwal się od B.Lawy,jesli ktoś tam myśli i ma mozg,to jest nim wlasnie Lawa.

   • 6 3

   • tia...

    to że Ława B. myśli nie ma wątpliwości, tyle że on o sobie myśli a nie o Arce. Arkę chce tylko ZNOWU pocisnąć na kasę. Kopacz, który pozwał klub, który dał mu szansę ponownie gra w naszych barwach.

    • 3 4

  • no to widać że śledzisz losy klubu...

   Boguszewicz odszedł z Dźwigałą. Tak zapowaidał. Dlaczego chcesz odpalić Lecha czy Abbota? Przecież Oni jeszcze nie mieli czasu się zaaklimatyzować. Glauber ile potrzebował czasu żeby grać tak jak teraz solidnie? Dajmy im czas do końca sezonu i wtedy oceniajmy. Najłatwiej skreślić kogoś po kilku meczach zwłaszcza że cały zespół nic nie gra. Nie pamiętasz jak było z Kuklisem? Jak szybko go "kibice" skreślali, a później Kuki najlepszy piłkarz...

   • 0 0

 • ARKA to jest potęga, ARKA najlepsza jest.

  • 26 37

 • Proponuje by w przyszłym sezonie odkupić całą drużyne z Niecieczy razem ze sztabem szkoleniowym (2)

  Pewnie z chęcią zagrają za połowę mniej kasy a i poziom sportowy dużo wyższy

  • 26 5

  • Kukurydzą okolice tylko trzeba by było tylko obsadzidzić :)

   i mieli by raj jak w niecieczy z zakazem na skwer i Sopot

   • 8 3

  • Naciecza gra lepiej niz całe Trójmiasto

   Nie wstyd wam ? puchary z metropolii

   • 3 9

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższy mecz Arki

Wisła Płock
79% ARKA Gdynia
18% REMIS
3% Wisła Płock

Najlepiej oceniani

Najlepiej typujący wyniki Arki

Imię i nazwisko Typ. Pkt. Skuteczność
1 Mirosław Radka 29 55 62.1%
2 Sławek Surkont 30 50 56.7%
3 Mariusz Kamiński 30 49 53.3%
4 Marek Dąbrowski 30 49 53.3%
5 Przemek Żuk 30 48 53.3%

Ostatnie wyniki Arki

12 kwietnia 2024, godz. 20:30
HIT
28% Motor Lublin
30% REMIS
42% ARKA Gdynia
Chrobry Głogów
86% ARKA Gdynia
7% REMIS
7% Chrobry Głogów

Relacje LIVE

Najczęściej czytane