- 1 25 piłkarzy Lechii na obóz. Mało obrońców (56 opinii)
- 2 Jóźwiak o braku ZZ-tki za Klindta (185 opinii)
- 3 Arka Gdynia wygrała pierwszy sparing (86 opinii)
- 4 Zmiany w sztabie Lechii Gdańsk (55 opinii)
- 5 Wybrzeże przegrało mecz "o życie" (265 opinii) LIVE!
- 6 Anna Kiełbasińska kończy karierę (27 opinii)
Grała A i B klasa
GRUPA 1
5. KOLEJKA:
Pidrina Gdynia - Kaszuby II Połchowo 6:3, GTS Luzino - Start Mrzezino 1:0, Orkan Gdynia - Relaks Mechowo 0:1, MKS Władysławowo - Iskra Szemud 5:0, KS Jastarnia - Handel Puck 0:0, OKS Janowo - Orkan II Rumia 2:4, Sokół Kosakowo - Korona Żelistrzewo 1:4.
1. Luzino (b) 5 13 9-3
2. Start (s) 5 10 8-3
3. Relaks 5 10 7-3
4. Kaszuby II (b) 5 10 11-11
5. Orkan G. 5 9 6-4
6. Pidrina (b) 5 9 9-8
7. Handel 5 8 11-5
8. Władysławowo 5 7 10-5
9. Korona 5 6 9-7
10. Orkan II 5 6 7-11
11. Jastarnia 5 5 3-9
12. Sokół 5 4 9-13
13. Janowo (b) 5 1 6-13
14. Iskra 5 1 2-12
GRUPA 2
5. KOLEJKA:
Fosfory Wiślinka - Handy Gdańsk 1:4 (Pawicki - W. Chojnacki 4), GTS Rusocin - Olimpia Osowa 0:2, Królewski Gdańsk - Czarni II Pruszcz Gdański 4:1, Czarni Przemysław - Jantar Sopot 0:3, Wisła Długie Pole - Atlas Goręczyno 1:0, Champion Gdańsk - Wisła Steblewo 2:3, Komers Goszyn - Dragon Bojano 0:1.
1. Olimpia (s) 5 12 11-3
2. Królewski (b) 5 12 14-7
3. Rusocin (b) 5 10 12-6
4. Handy 5 9 12-10
5. Czarni P. (b) 5 9 11-10
6. Jantar (b) 5 7 8-6
7. Wisła D.P. (b) 5 7 6-7
8. Champion 5 6 17-14
9. Wisła S. 5 6 13-15
10. Atlas (b) 5 6 8-12
11. Fosfory 5 6 9-15
12. Dragon 5 4 6-9
13. Czarni II 5 4 8-14
14. Komers 5 4 9-16
B Klasa
GRUPA 1
4. KOLEJKA:
Osiczanka Osice - GTS Rokitnica 4:1, Potok Pszczółki - Cedraki Cedry Wielkie 6:1, Walmar Grabiny Zameczek - Fosfory II Wiślinka 2:2, GTS Rotmanka - Wisła II Steblewo 5:1, GTS Juszkowo - Techpol Żuławia 6:2. Pauzował Cedat Straszyn. Grom Trutnowy wycofał się.
1. Osiczanka 4 12 17-4
2. Rokitnica (s) 4 9 24-11
3. Juszkowo 4 7 19-11
4. Cedat 2 6 14-2
5. Potok 3 6 15-8
6. Fosfory II 4 5 9-12
7. Cedraki 3 3 7-10
8. Techpol 2 3 4-7
9. Rotmanka 4 3 12-18
10. Walmar 4 1 5-20
11. Wisła II 4 0 4-27
GRUPA 2
4. KOLEJKA:
GTS Przywidz - Błękitni Sobowidz 3:0 (Czaiński 2, Ł. Litwin), Marcopol Chwaszczyno - KS III Żukowo 2:0, BMG Chrysler Gdańsk - Sporting II Leźno 4:1, Wisła Gdańsk - KS II Żukowo 2:6, GKS II Kowale - Sokół Ełganowo 4:5, Amator Kiełpino - KKS Koleczkowo 1:0. Pauzowała Pogoń Egiertowo.
1. Marcopol 4 9 11-5
2. Żukowo II 4 9 16-11
3. Chrysler 4 9 13-8
4. Błękitni 4 9 11-7
5. Sokół 4 9 15-13
6. Sporting II 4 6 14-9
7. Przywidz 3 6 9-4
8. Koleczkowo 3 6 3-2
9. Żukowo III 4 6 3-4
10. Amator 4 3 5-9
11. Pogoń 3 0 2-7
12. Kowale II 3 0 5-12
13. Wisła 4 0 8-24
GRUPA 3
4. KOLEJKA:
Przylesie Sopot - EX Siedlce 9:4, OKS II Janowo - Błyskawica Reda Rekowo 4:1, Orzeł Jasień - Morena Gdańsk 2:0, Torpedo Sopot - Stogi Gdańsk 1:4, Champion II Gdańsk - Kamionka Sopot 3:1. Pauzowała Olivia Gdańsk.
1. Błyskawica 4 9 18-8
2. Stogi 3 9 13-4
3. Olivia 3 7 21-8
4. Przylesie 4 7 22-14
5. Orzeł 4 7 7-7
6. Champion II 4 6 12-13
7. Torpedo 3 4 11-9
8. Janowo II 4 4 9-12
9. Morena 4 3 8-24
10. Kamionka 3 1 4-11
11. EX 4 0 7-22
Opinie (106)
-
2003-09-25 21:48
zawodniczku z aklasy
nie gram juz na tych bosikach....... gralem kiedys - to ku scislosci. a kazdy moze tu sie swobodnie wypowiedziec! a jak cie sie chce zygac to juz twoj problem
- 0 0
-
2003-09-26 14:58
do kebab
no mopj problem bo czesto bywam na tej stronie i ciagle cos od ciebie jest napisane-wiec...........
- 0 0
-
2003-09-26 17:12
panu juz dziekujemy
- 0 0
-
2003-09-26 20:11
przylesie
panowie z przylesia zajmijcie się grą a nie zwalaniem winy na innych
- 0 0
-
2003-09-27 08:52
PTRZYLESIE
Jak tak dalej bedzie to muwie wam ze odejdą odwas młodzi którzy was w tym sezonie wsparli Zastanówcie sie !!!!!
To jest dobra rada !!!- 0 0
-
2003-09-27 15:01
SPK - TORPEDO
SPK - TORPEDO 1-1 . Szkoda straconych ptk. ale chłopaki graja dalej!!
- 0 0
-
2003-09-27 18:04
prośba
podajcie wyniki b klasy 3 grupy jak olivia przylesie i inni dzieki
- 0 0
-
2003-09-27 18:10
wynik Jantaru
No i po jednostronnym meczu (szczególnie w 2 połowie) zremisowaliśmy.
Wiecej informacji na temat spotkania i całej A-klasy na stronie www.- 0 0
-
2003-09-27 19:31
pisze się mÓwie !!!!!
- 0 0
-
2003-09-27 19:33
Handy !!!
Handy Gdańsk - Komers Goszyn 3-1
Czwarte zwyćięstwo zespołu Handy z rzędu - oby tak dalej. :)- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.