- 1 Jóźwiak o braku ZZ-tki za Klindta (185 opinii)
- 2 25 piłkarzy Lechii na obóz. Mało obrońców (54 opinie)
- 3 Arka Gdynia wygrała pierwszy sparing (86 opinii)
- 4 Wybrzeże przegrało mecz "o życie" (265 opinii) LIVE!
- 5 Zmiany w sztabie Lechii Gdańsk (55 opinii)
- 6 Anna Kiełbasińska kończy karierę (27 opinii)
Grała A i B klasa
GRUPA 1
8. KOLEJKA:
Pidrina Gdynia - GKS Luzino 1:4, Start Mrzezino - MKS Władysławowo 3:0, Kaszuby II Połchowo - Orkan Gdynia 4:1, Relaks Mechowo - Handel Puck 1:3, Orkan II Rumia - Iskra Szemud 1:0, Korona Żelistrzewo - KS Jastarnia 2:2, OKS Janowo - Sokół Kosakowo 1:1.
1. Start (s) 8 19 23-4
2. Luzino (b) 8 19 17-8
3. Kaszuby II (b) 8 19 23-15
4. Handel 8 15 18-8
5. Władysławowo 8 13 17-12
6. Relaks 8 13 13-10
7. Pidrina (b) 8 13 18-16
8. Orkan G. 8 12 9-13
9. Orkan II 8 11 11-14
10. Jastarnia 8 9 7-13
11. Korona 8 7 13-14
12. Sokół 8 5 12-26
13. Janowo (b) 8 2 9-22
14. Iskra 8 1 3-18
GRUPA 2
8. KOLEJKA:
Olimpia Osowa - Fosfory Wiślinka 3:5 (Sojka, Dempc, Szumla - Pawicki 3, Kieryło, Zgliński), Królewski Gdańsk - Czarni Przemysław 2:1, Handy Gdańsk - Wisła Steblewo 2:3, GTS Rusocin - Wisła Długie Pole 5:3, Jantar Sopot - Champion Gdańsk 0:1, Czarni II Pruszcz Gdański - Dragon Bojano 5:1, Atlas Goręczyno - Komers Goszyn 6:1.
WALKOWERY (5. kolejka):
Wisła D.P. - Atlas 0:3 (na boisku 1:0), Fosfory - Handy 0:4 (na boisku 1:4).
1. Królewski (b) 8 21 22-11
2. Olimpia (s) 8 16 16-9
3. Rusocin (b) 8 14 19-12
4. Atlas 8 13 19-15
5. Fosfory 8 13 17-21
6. Champion 8 12 24-18
7. Handy 8 12 19-18
8. Czarni II 8 11 17-15
9. Czarni P. (b) 8 10 13-14
10. Wisła S. 8 10 18-23
11. Jantar (b) 8 8 10-10
12. Dragon 8 8 11-17
13. Komers 8 7 12-25
14. Wisła D.P. (b) 8 5 10-19
B Klasa
GRUPA 1
7. KOLEJKA:
Osiczanka Osice - Techpol Żuława 3:1, Wisła II Steblewo - GTS Rokitnica 3:4, Cedat Straszyn - GTS Juszkowo 2:2, Fosfory II Wiślinka - Potok Pszczółki 1:6, Cedraki Cedry Wielkie - GTS Rotmanka 0:4. Pauzował Walmar Grabiny Zameczek.
1. Osiczanka 7 21 26-6
2. Rokitnica (s) 7 18 39-18
3. Cedat 6 13 26-8
4. Potok 6 12 26-17
5. Juszkowo 6 11 24-15
6. Techpol 6 9 14-18
7. Rotmanka 6 6 20-24
8. Fosfory II 7 5 13-26
9. Cedraki 6 3 10-22
10. Walmar 6 2 9-26
11. Wisła II 7 1 10-37
GRUPA 2
7. KOLEJKA:
KS II Żukowo - GTS Przywidz 2:0, KKS Koleczkowo - Chrysler Gdańsk 2:0, Amator Kiełpino - Marcopol Chwaszczyno 2:4, Sporting II Leźno - Błękitni Sobowidz 2:3, KS III Żukowo - GKS II Kowale 3:0, Pogoń Egiertowo - Wisła Gdańsk 10:0. Pauzował Sokół Ełganowo.
1. Marcopol 7 16 18-9
2. Błękitni 6 15 17-9
3. Żukowo II 7 13 20-14
4. Koleczkowo 6 13 9-3
5. Chrysler 7 13 16-11
6. Żukowo III 7 12 12-7
7. Sokół 6 12 19-18
8. Sporting II 7 10 23-17
9. Przywidz 6 7 15-14
10. Pogoń 6 6 19-10
11. Amator 6 3 8-19
Kowale II 6 3 8-19
13. Wisła 7 0 9-43
GRUPA 3
7. KOLEJKA:
Przylesie Sopot - OKS II Janowo 5:1, Olivia Gdańsk - Stogi Gdańsk 4:1, Błyskawica Reda Rekowo - Torpedo Sopot 7:0, Kamionka Sopot - Orzeł Jasień 4:2, EX Siedlce - Champion II Gdańsk 1:0. Pauzowała Morena Gdańsk.
1. Olivia 6 16 36-10
2. Błyskawica 6 15 29-9
3. Stogi 6 15 19-10
4. Przylesie 7 13 30-18
5. Morena 6 9 13-26
6. Orzeł 7 7 10-15
7. Champion II 7 6 13-21
8. EX 6 6 12-24
9. Kamionka 6 5 10-17
10. Torpedo 6 5 13-25
11. Janowo II 7 4 13-23
Opinie (100)
-
2003-10-19 00:27
champion - atlas 2:0
kolejna wygrana champion ( 3 z rzedu ) ktory pnie sie w gore tabeli, ooby niedlugo znalazl sie na jej szczycie :))) mecz na srednim poziomie pierwsze 20min to nieustanne ataki gospodarzy udokumentowane bramka potem oddanie inicjatywy i gra glownie z kontry, w drugiej polowie zaatakowali goscie ale bez wiekszych rezultatow, po jednej z kontr padla druga bramka, champion zagral solidnie w obronie, atlas zdolal oddac tylko kilka strzalow w tym wiekszosc niecelnych, teraz wyjazd do osowy na mecz z wiceliderem :) oby dobra passa nie zostala przerwana :))
- 0 0
-
2003-10-19 11:35
kamionka - olivia
po 2 karnym z powietrza malo brakowalo a bysmy zeszli z bosika, w sumie powinnismy byli tak zrobic...
- 0 0
-
2003-10-19 14:47
morena znowu wygrywa Champion - Morena 2-3
- 0 0
-
2003-10-19 14:47
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fosfory 0:3 Krolewski
- 0 0
-
2003-10-19 16:16
wynik
wisła steblewo - jantar sopot 2:4
w koncu udało nam sie odnieść zwycięstwo....oby nie ostatnie.pozdrowienia dla zawodników a-klasy- 0 0
-
2003-10-19 16:29
Stogi - Błyskawica 0:3
Tak jak podejrzewałem, kolejna porazka Stogów w meczu z zespołem z czubu tabeli. Zobaczymy jak bedzie z Przylesiem?
- 0 0
-
2003-10-19 18:44
B-KLASA
pozdrowienia dla przylesia.jestek ciekaw co teraz,minal tydzien przerwy i juz w sobsote nastepny mecz-OBY ZWYCIESKI PANOWIE!!!
- 0 0
-
2003-10-19 18:47
PRZYLESIE
PRZYLESIE CZEKA NA STOGI
- 0 0
-
2003-10-19 19:08
Wisla Dlugie Pole - Czarni II 2:5
Gramy swoje i naszym celem jest awans. hehehehe
Szkoda ze nie mielismy takiego skladu od poczatku.- 0 0
-
2003-10-19 20:08
Do grajków b-klasowych
panowie gdybyście mogli powiedzieć co prezentuje rekowo...przegrali 1 mecz, traca mało bramek, dzisiaj pykneli stogi na wyjeździe... czy rzeczywiście sa tacy mocni...podobno mają niezłego napadziora... dzięki za informacje...
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.