- 1 Lechia - Arka. Bilety wyprzedane (161 opinii)
- 2 Arka o dwa zwycięstwa od ekstraklasy (62 opinie)
- 3 Zmora żużlowców i bohater w Anglii (131 opinii)
- 4 Trefl mistrzem Polski juniorów młodszych (5 opinii)
- 5 Wybrzeże pewne utrzymania w Superlidze (21 opinii)
- 6 Lechia: Mocny gong, wielka złość (121 opinii)
Grała IV liga
13 września 2004 (artykuł sprzed 19 lat)
Najnowszy artykuł o klubie Energa Bałtyk Gdynia
Niższe ligi. Jaguar Gdańsk i Energa Bałtyk Gdynia zwycięskie, rekord bramek TLG
6. KOLEJKA.Wisła Tczew - KP Sopot 4:2 (1:2), Mazurkiewicz 2 (19, 73), Cetera (52), Nowicki (90) - Wolski (39), A. Kozłowski (40-karny)
Chojniczanka Chojnice - Powiśle Dzierzgoń 0:2 (0:1), Orczyk (20), Karwowski (70)
Bałtyk Gdynia - Kaszuby Połchowo 2:1 (1:1), Figura (45-karny), Klemczyk (82) - Lademan (1).
Pomezania Malbork - Wierzyca Starogard Gdański 2:5 (0:3), Rychlik (88-karny), Łukasik (90) - Romanów 2 ( , ), Wicek 2 ( , Lewandowski ( ).
Gryf Wejherowo - Cartusia Kartuzy 0:3 (0:2), Borowski (36), Hartman (44), Broner (68)
Rodło Kwidzyn - Jantar Ustka 2:0 (1:0), Dąbrowski (15), Jaworski (88-karny)
Gedania Gdańsk - Orlęta Reda 1:4 (1:0), Fritza (37) - Wasiek (57), Podgórniak (59), Król (78), Cirkowski (83). Czerwone kartki: Merchut (56, ŻŻ), Thomas (70, ŻŻ), Wojdaś (71, ŻŻ) - wszyscy Gedania
Arka II Gdynia - Olimpia Sztum 1:1 (1:0), Godlewski (13) - Statkiewicz (73).
Orkan Rumia - Gryf 95 Słupsk 2:1 (1:1), Hebel (2), Manteufel (67) - Moszczyński (37)
Kluby sportowe
Zobacz także
13 września 2004
Liga Juniorów Pomorze
13 września 2004
(6 opinii)
Bałtyk Gdynia - Kaszuby Połchowo
10 września 2004
Opinie (2)
NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.
TAKIE OPINIE SKASUJEMY.
Dodaj opinię
Odpowiedz
-
Sortowanie
- Od najstarszych
- Od najnowszych
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2004-09-13 08:03
....
czy doczekamy się tabeli IV ligi ? Czy mamy sobie liczyc kto ile pkt zdobył i sobie na karteczce zapisywać ?
zawiedziony19 lat
- 0 0
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2004-09-14 11:54
brak tabeli
no własnie jak grała w poprzednim sezonie Lechia to tabela IV ligi była zawsze dostepna, a teraz......???!!!
fan19 lat
- 0 0
Twoja opinia
Zmień treść
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Wiadomości klubowe Bałtyku
Tabela
Piłka nożna - IV liga
Drużyny | M | Z | R | P | Bramki | Pkt. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaguar Gdańsk | 26 | 20 | 1 | 5 | 72:32 | 61 |
2 | Gryf Słupsk | 25 | 19 | 3 | 3 | 68:27 | 60 |
3 | Bałtyk Gdynia | 26 | 18 | 3 | 5 | 63:30 | 57 |
4 | Grom Nowy Staw | 26 | 15 | 6 | 5 | 50:30 | 51 |
5 | Pomezania Malbork | 26 | 12 | 10 | 4 | 61:33 | 46 |
6 | Radunia II Stężyca | 26 | 11 | 6 | 9 | 47:44 | 39 |
7 | Supra Kwidzyn | 26 | 10 | 7 | 9 | 33:42 | 37 |
8 | Pogoń Lębork | 25 | 10 | 7 | 8 | 52:40 | 37 |
9 | Gryf Wejherowo | 26 | 11 | 3 | 12 | 50:46 | 36 |
10 | Anioły Garczegorze | 25 | 10 | 5 | 10 | 45:41 | 35 |
11 | Chojniczanka II Chojnice | 25 | 10 | 3 | 12 | 47:50 | 33 |
12 | Powiśle Dzierzgoń | 26 | 8 | 8 | 10 | 32:38 | 32 |
13 | MKS Władysławowo | 25 | 6 | 8 | 11 | 34:51 | 26 |
14 | Sparta Sycewice | 26 | 5 | 10 | 11 | 42:61 | 25 |
15 | Gedania II Gdańsk | 26 | 6 | 2 | 18 | 39:75 | 20 |
16 | Arka II Gdynia | 26 | 4 | 7 | 15 | 36:52 | 19 |
17 | GKS Kolbudy | 26 | 4 | 4 | 18 | 22:63 | 16 |
18 | Start Miastko | 25 | 3 | 5 | 17 | 30:68 | 14 |
Po 34. kolejce awans do III ligi uzyska najlepsza drużyna. Natomiast z IV ligi spadnie od 3 do 6 drużyn w zależności od tego, ile zespołów spadnie z III ligi z regionu pomorskiego.
Wyniki 26 kolejki
- JAGUAR GDAŃSK - ARKA II GDYNIA 2:1 (2:1)
- ENERGA BAŁTYK GDYNIA - Gryf Wejherowo 3:1 (3:1)
- GEDANIA II GDAŃSK - Powiśle Dzierzgoń 0:3 (0:1)
- Grom Nowy Staw - Supra Kwidzyn 1:0
- Pomezania Malbork - MKS Władysławowo 1:1
- Sparta Sycewice - Start Miastko 3:1
- Radunia II Stężyca - GKS Kolbudy 4:1
- niedziela
- Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk
- Chojniczanka II Chojnice - Pogoń Lębork
Wiadomości klubowe Gedanii
Najbliższy mecz Gedanii
28% | GEDANIA 1922 Gdańsk | |
15% | REMIS | |
57% | Pogoń II Szczecin |
Tabela
Piłka nożna - III liga
Drużyny | M | Z | R | P | Bramki | Pkt. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Świt Skolwin | 27 | 20 | 4 | 3 | 54:12 | 64 |
2 | Elana Toruń | 27 | 16 | 6 | 5 | 41:17 | 54 |
3 | Unia Swarzędz | 27 | 14 | 5 | 8 | 49:38 | 47 |
4 | Zawisza Bydgoszcz | 26 | 14 | 5 | 7 | 56:27 | 47 |
5 | Błękitni Stargard | 27 | 14 | 4 | 9 | 61:47 | 46 |
6 | Pogoń II Szczecin | 27 | 14 | 2 | 11 | 58:49 | 44 |
7 | Polonia Środa Wielkopolska | 27 | 13 | 4 | 10 | 46:44 | 43 |
8 | Vineta Wolin | 27 | 13 | 4 | 10 | 33:41 | 43 |
9 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 27 | 11 | 6 | 10 | 44:43 | 39 |
10 | Cartusia Kartuzy | 27 | 11 | 6 | 10 | 51:36 | 39 |
11 | Noteć Czarnków | 27 | 11 | 5 | 11 | 56:50 | 38 |
12 | Gedania Gdańsk | 27 | 11 | 2 | 14 | 43:46 | 35 |
13 | Sokół Kleczew | 27 | 9 | 6 | 12 | 42:49 | 33 |
14 | Flota Świnoujście | 27 | 10 | 2 | 15 | 34:51 | 32 |
15 | Stolem Gniewino | 26 | 7 | 7 | 12 | 29:45 | 28 |
16 | Unia Solec Kujawski | 27 | 6 | 3 | 18 | 32:62 | 21 |
17 | Wikęd Luzino | 27 | 6 | 2 | 19 | 36:65 | 20 |
18 | KP Starogard Gdański | 27 | 2 | 7 | 18 | 33:76 | 13 |
Rozegrane zostaną 34. kolejki, w których każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Najlepsza drużyna awansuje do II ligi. Trzy ostatnie drużyny zostaną zdegradowane do IV ligi. Liczba spadkowiczów może zostać powiększona o tyle drużyn z województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego, ile spadnie z II ligi.
Wyniki 27 kolejki
- Cartusia 1923 Kartuzy - GEDANIA 1922 GDAŃSK 1:2 (1:2)
- Pogoń II Szczecin - Świt Skolwin 0:4 (0:3)
- Unia Swarzędz - Noteć Czarnków 3:2
- Pogoń Nowe Skalmierzyce - Vineta Wolin 3:0
- KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wielkopolska 2:4
- Unia Solec Kujawski - Elana Toruń 0:2
- Błękitni Stargard - Sokół Kleczew 5:0
- Flota Świnoujście - Wikęd Luzino 1:4
- niedziela
- Stolem Gniewino - Zawisza Bydgoszcz
Ostatnie wyniki Gedanii
27 kwietnia 2024, godz. 12:00
77% | Cartusia | |
12% | REMIS | |
11% | GEDANIA 1922 Gdańsk |
24 kwietnia 2024, godz. 17:30
76% | Stolem Gniewino | |
9% | REMIS | |
15% | GEDANIA 1922 Gdańsk |
Trójmiejskie drużyny
Piłka nożna
Relacje LIVE
-
Początek meczu: 3 maja 2024, godz. 20:30
-
28 kwietnia 2024, godz. 12:40
-
27 kwietnia 2024, godz. 16:30