I kto tutaj jest zmienny?

6 września 2008 (artykuł sprzed 15 lat)

Od przegranej rozpoczęli piłkarze AZS AWFiS nowy sezon w ekstraklasie. Gdańszczanie doznali porażki na wyjeździe w spotkaniu z Miedzią 96 Legnica 24:25 (12:10). Zamiast punktów są kontuzje. Urazami inaugurację okupili Piotr Chrapkowski i Piotr Olęcki.

AZS AWFiS: Zimakowski, Pieńczewski - Pilch 5, Kostrzewa 5, Ćwikliński 3, Chrapkowski 3, Masiak 3, Wysokiński 2, Olęcki 1, Bednarek 1, Fogler 1, Bonisławski, Ringwelski, Sulej.

Mówi się, że to kobieta zmienną jest. Ten kto postawił taką tezę, na pewno odszedłby od niej, jeśli zobaczyłby w akcji szczypiornistów w Legnicy. W pierwszej połowie gdańszczanie prowadzili już 12:6, by na trzy minuty przed końcem przegrywać 21:24, następnie wyrównać i zdążyć jeszcze przegrać mecz! Komplet punktów dla Miedzi na 7 sekund przed ostatnim gwizdkiem zapewnił Andrzej Brygier.

Pozostałe wyniki 1. kolejki: Vive Kielce - Stal Mielec 44:25 (21:14), MMTS Kwidzyn - Traveland-Społem Olsztyn 31:25 (12:14), AZS AWF Gorzów - Wisła Płock 24:24 (11:10), Zagłębie Lubin - Azoty Puławy 26:24 (12:10), Focus Park-Kiper Piotrków - SPR AMD Chrobry 32:31 (15:14).

• 0 0

• Radziłbym nie płakać i utyskiwać, ale zorganizować dla chłopaków solidny doping i wsparcie. Sa tego warci. Jeśli będą czuli za sobą kibiców (tak jak dziewczyny), to nie jeden zespół straci punkty w walce z AZS-em. A w Legnicy, gdyby nie kontuzje w pierwszej połowie Chrapkowskiego i Olęckiego (dodatkowo brak Woynowskiego), to Miedź nie wygrałaby tego spotkania. Zyczę kontuzjowanym szybkiego powrotu do zdrowia i mam nadzieję, że dostaną w końcu wsparcie w Gdańsku. Powodzenia w następnych meczach!

• 0 0

• Zgadzam sie z kolegą! Kibice sa chłopakom bardzo potrzebni inaczej sie gra jak sie ma za soba pożądny doping kibica! nie na darmo sie mowi ze kibice to 8 zawodnik w druzynie! Mam nadzieje ze kontuzjowani szybko powróca do gry bo sa bardzo potrzebni na następne mecze!