IV liga - pierwsza wygrana Bałtyku

16 sierpnia 2005 (artykuł sprzed 18 lat)
W trzeciej kolejce IV lidze piłki noznej rezerwy Arki Gdynia jako pierwsze w rozgrywkach urwały punkty liderowi. Start Mrzezino zremisował na obiekcie GOSiR 2:2. Wszystkie gole padły po przerwie. Dla gospodarzy bramki zdobyli: Zawadzki (50 minuta) i Mach (85), a dla rywali: Nowacki (65) i Pieper (73).

Na pierwszą wygraną do trzeciej kolejki czekał Bałtyk. Podopieczni Andrzeja Busslera pokonali na wyjeździe Czarnych Pruszcz Gdański 3:0 (0:0). Gole strzelili: Knioch (56), Kugiel (62), Głos (71).

Pozostałe wyniki 3. kolejki: Powiśle Dzierzgoń - Jantar Ustka 5:0, Olimpia Sztum - Bytovia Bytów 3:1, Wierzyca Pelplin - Wierzyca Starogard Gdański 2:3, Unia Tczew - Orlęta Reda 0:2, Orkan Rumia - Wisła Tczew 5:1, Kaszuby Połchowo - Pomezania Malbork 3:0, Gryf 95 Słupsk - Rodło Kwidzyn 0:0.

• Do Listkiewicza

Ty pacanie w tej lidze grają najlepsi zawodnicy!!!

• 0 0

• Racja

Ogólnie bez względu czy tam graja najlepisi czy średniacy czy słabi!!!

Ta liga jest bez sensu !!!

Po co t o?

Powinno być tak :

1 liga
    2 liga
    3 liga -4 grupy
    ligi okręgowe - byłaby bardzo silna !!!!

• 0 0

• Bałtyk awansuje w tym sezonie O to bądźcie spokojni Wkrótce pewnie awansuje i do 2 ligi a Arka z pwenoscia juz w tym sezonie opuści szregi ekstraklasy:) OBY!

• 0 0

• Niech żyje zgoda Lechia-Bałtyk przeciw znienawidzonej Arce

• 0 0

• :)

• 0 0

• Do Listkiewicza!!!

Wracając do podziału lig uważam że IV liga jest zbyteczna. wymyślili ja po to żeby robić niezłą kasę czarne owce i nie tylko! Powinno być tak jak w przeszłości I, II i 4-te III ligi a potem w każdym województwie klasy okręgowe tj. 16 klas okregowych. MIstrzowie klas okregowych graja o 8 miejsc w walce o III lige centralną.

• 0 0

• PO CO TA 4 LIGA !

TO kałtyk trzyma z lechią? nawet nie wiedziałem,że oni tak się kochają! Ale i tak liczy się tylko ARKA GDYNIA !

Jerzy Rumian

W rezerwach mogą występować także zawodnicy zgłoszeni do rozgrywek Orange Ekstraklasy.