Jak najdalej od... Zniczy

6 grudnia 2005 (artykuł sprzed 18 lat)
Koszykarzom Kagera wybitnie nie służą mecze z drużynami spod szyldu Znicz. Przed tygodniem gdynianie przegrali sromotnie na własnym parkiecie z zespołem z Jarosławia, a w 14. kolejce nie dali rady w Pruszkowie, ulegając 75:86 (25:28, 13:28, 14:16, 23:14). To już tradycja tego sezonu, że drużyna Adama Prabuckiego słabo gra do przerwy, a po zmianie stara się gonić wynik. W Pruszkowie tak rozlozyła siły, jakby liczyła na... piatą kwartę.

KAGER: Karaś 17 (3x3), Malczyk 13 (2), Ratajczak 13, Molenda 9, Syldatk 7, Pyzik 5 (1), Kalinowski 3, Danyuma 3, Małecki 3, Igliński 2, Moreń 0.

Pozostałe wyniki 14. kolejki: CKS Czeladź - Tytan Częstochowa 92:86, Stal Stalowa Wola - Górnik Wałbrzych 83:79, CA-IB Legionowo - Zastal Zielona Góra 55:62, Sokół Łańcut - Siarka Tarnobrzeg 82:57, Pyra Poznań - Znicz Jarosław 89:94, Team Polska - AZS Radom 89:85, Basket Kwidzyn - Spójnia Stargard Szczeciński 76:66.