- 1 Lechia: gratulacje, derby, transfery (41 opinii)
- 2 Arka o punkt od awansu do ekstraklasy (277 opinii) LIVE!
- 3 Powitanie Lechii pod stadionem (230 opinii)
- 4 Niższe ligi. Siódma wygrana z rzędu TLG (5 opinii)
- 5 Trefl w półfinale po dogrywce i 10 latach (25 opinii)
- 6 Wybrzeże znów ostatnie w DMPJ (90 opinii)
Jedenastka IV-ligowej Jesieni
Energa Bałtyk Gdynia
Po zebraniu propozycji od trenerów podliczyliśmy głosy i wytypowaliśmy jedenastkę rundy jesiennej. Na dwóch pozycjach umieściliśmy po dwóch piłkarzy, którzy otrzymali tyle samo nominacji.
Dariusz Mierzejewski (Arka II): Żukowski (Gryf 95 Słupsk), Kupiec (Arka II), Kłos (Powiśle), Górski (Cartusia), Wilk (Olimpia), Kupcewicz (Cartusia), Godlewski (Arka II), Gronowski (Kaszuby), Wilmański (Olimpia), Hartman (Cartusia), Chmielewski (Olimpia).
Mirosław Zimny (Bałtyk): Rybarczyk (Olimpia), Szmidt (Bałtyk), Ratajczyk (Olimpia), Wasielewski (Bałtyk), Kłos (Powiśle), Klemczyk (Bałtyk), Broner (Cartusia), Rosiński (Bałtyk), Hebel (Orkan), Borowski (Cartusia), Hartman (Cartusia).
Janusz Kupcewicz (Cartusia): Żemojtel (Cartusia), Cybulski (Cartusia), Górski (Cartusia), Kupcewicz (Cartusia), Gliński (Cartusia), Kitowski (Cartusia), Pawłuszek (Cartusia), Broner (Cartusia), Adamus (Cartusia), Borowski (Cartusia), Hartman (Cartusia).
Janusz Fabich (Chojniczanka): Rybarczyk (Olimpia), Błaszczak (Chojniczanka), Ratajczyk (Olimpia), Cybulski (Cartusia), Motyka (KP Sopot), Lisewski (Kaszuby), Hartman (Cartusia), Kobus (Rodło), Cirkowski (Orlęta), Borowski (Cartusia), Hebel (Orkan).
Rafał Szyłański (Gedania): Rybarczyk (Olimpia), Pleśniar (Bałtyk), Górski (Cartusia), Wilk (Olimpia), Motyka (KP Sopot), Budziwojski (Bałtyk), Kłos (Powiśle), Borowski (Cartusia), Hartman (Cartusia).
Tadeusz Żakieta (Gryf 95 Słupsk): Żukowski (Gryf 95), Herold (Wisła), Górski (Cartusia), Ratajczyk (Olimpia), Kozera (Jantar), Pawłuszek (Cartusia), Wilk (Olimpia), Gronowski (Połchowo), Kłos (Powiśle), Hartman (Cartusia), Borowski (Cartusia).
Dariusz German (Gryf Wejherowo): Żukowski (Gryf 95), Mazurkiewicz (Wisła), Cybulski (Cartusia), Wasielewski (Bałtyk), Kłos (Powiśle), Gronowski (Kaszuby), Kurdziel (Orkan), Wilk (Olimpia), Kobus (Rodło), Hebel (Orkan), Borowski (Cartusia).
Mirosław Iwan (Jantar Ustka): Żemojtel (Cartusia), Tojza (Kaszuby), Cybulski (Cartusia), Kozera (Jantar), Godlewski (Arka II), Mazurkiewicz (Wisła), Chorała (Jantar), Unton (Kaszuby), Kupcewicz (Cartusia), Borowski (Cartusia), Hartman (Cartusia).
Jarosław Kotas (Kaszuby): Ferra (Kaszuby), Cybulski (Cartusia), Tojza (Kaszuby), Kupcewicz (Cartusia), Tusk (Kaszuby), Unton (Połchowo), Broner (Cartusia), Bozak (Orlęta), Gronowski (Kaszuby), Hartman (Cartusia), Borowski (Cartusia).
Bogdan Kazojć (Olimpia): Rybarczyk (Olimpia), Symołon (Olimpia), S. Zieliński (Powiśle), Ratajczyk (Olimpia), J. Zieliński (Powiśle), Cierlicki (Powiśle), Korda (Olimpia), Honory (Olimpia), Wilk (Olimpia), Dudziński (Olimpia), Kobus (Rodło).
Adam Walczak (Orkan); Czyżniewski (Gedania), Gliński (Cartusia), Górski (Cartusia), Herold (Olimpia), Kłos (Powiśle), Adamus (Cartusia), Broner (Cartusia), Pawłuszek (Cartusia), Wilk (Olimpia), Borowski (Hartman), Borowski (Cartusia).
Mieczysław Gierszewski (Orlęta): Wysiecki (Wierzyca), Podgórniak (Orlęta), Cybulski (Cartusia), Witt (Orlęta), Broner (Cartusia), Adamus (Cartusia), Budziwojski (Bałtyk), Kupcewicz (Cartusia), Hartman (Cartusia), Borowski (Cartusia), Hering (Orlęta).
Piotr Klecha (Pomezania): Żukowski (Gryf 95), Mazurkiewicz (Wisła), Górski (Cartusia), Ratajczyk (Olimpia), Graczyk (Rodło), Makowski (Powiśle), Honory (Olimpia), Gajewski (Wisła), Witek (Wierzyca), Borowski (Cartusia), Hartman (Cartusia), Kudyba (Bałtyk).
Andrzej Brendler (Powiśle): Wysiecki (Wierzyca), Bąkowski (Powiśle), Ratajczyk (Olimpia), Sikorski (Bałtyk), Skwiercz (Kaszuby), Hering (Orlęta), Makowski (Powiśle), Kobus (Rodło), Kłos (Powiśle), Borowski (Cartusia), Hartman (Cartusia).
Grzegorz Obiała (Rodło): Świderski (Powiśle), Mazurkiewicz (Wisła), J. Zieliński (Powiśle), Ratajczyk (Olimpia), Górski (Cartusia), Graczyk (Rodło), Makowski (Powiśle), Wilk (Olimpia), Rosiński (Bałtyk), Borowski (Cartusia), Sulej (Rodło).
Kazimierz Iwański (KP Sopot): Szczypior (KP Sopot), Mazurkiewicz (Wisła), Cybulski (Cartusia), Badżmierowski (KP Sopot), Budziwojski (Bałtyk), Kozłowski (KP Sopot), Twardowski (Olimpia), Ziemak (Orlęta), Borowski (Cartusia), Hartman (Cartusia), Dudziński (Olimpia).
Dariusz Bedla (Wierzyca): Wysiecki (Wierzyca), Lewandowski (Wierzyca), Cybulski (Cartusia), Makowski (Powiśle), Barnat (Olimpia), Kiwatrowski (Wisła), Stencel (Arka II), Unton (Kaszuby), Rosiński (Bałtyk), Hebel (Orkan), Romanów (Wierzyca).
Roman Szlicht (Wisła): Praclewski (Wisła), Mazurkiewicz (Wisła), Motyka (KP Sopot), Ratajczyk (Olimpia), Rutkowski (Kaszuby), Sarnecki (Arka), Stencel (Arka II), Pawłuszek (Cartusia), Wicek (Wierzyca), Borowski (Cartusia), Hartman (Cartusia).
Jedenstka jesieni w czwartej lidze (w nawiasie liczba nominacji): Michał Rybarczyk (Olimpia, 4) lub Krzysztof Żukowski (Gryf 95) - Sławomir Mazurkiewicz (Wisła, 6), Aleksander Cybulski (Cartusia, 8), Sebastian Ratajczyk (Olimpia, 8), Grzegorz Górski (Cartusia, 7) - Tomasz Broner (Cartusia, 5), Sławomir Makowski (Powiśle, 4) lub Jakub Gronowski (Kaszuby, 4), Piotr Wilk (Olimpia, 6), Łukasz Kłos (Powiśle, 7) - Szymon Hartman (Cartusia, 14), Andrzej Borowski (Cartusia, 15).
Kluby sportowe
Opinie (16)
-
2004-12-16 00:14
kibic
szefe tak sie sklada ze wielu grajacych nacodzien w 4 lidze gralo w 1 lidze 2 lidze 3 lidze i z powodzeniem mogliby grac dalej ale nie ma gdzie,bo nie ma kasy w klubach na wyjazdy itd,wiec uwazam,ze dlaczego by nie organizowac takich typow,jest to jakas forma zabawy.Jest tez sporo mlodych utalentowanych chlopakow ktorzy byc moze zablysnal w polskiej pilce.pozdrawiam
- 0 0
-
2004-12-16 00:18
PARDON !!!
SORKI ZAPOMNIAŁEM DAC MOJĄ 11-STKĘ 4 LIGI!
JA TYPUJĘ TAK :
1. CIĘŻAROWCA Z POMEZANI MALBORK ( 120 KG , DOBRZE WALCUJE BOISKO)
2. TRENERA GEDANII ZA WSPANIAŁE POSTĘPY JEGO DRUŻYNY W OSTATNIM CZASIE
3. BOLESŁAWA SZAŁATYŃSKIEGO ZA FANTAZJĘ GRY
4. ZARĄBISTEGO BRAMKARZA ORKANA RUMIA (PO PROSTU KOLEŚ POWSTRZYMUJE ANGLIĘ )
5. KRZYSIA HOPPEGO ZA POCZUCIE HUMORU
6. WIEŻE Z BAŁTYKU TJ. WASILEWSKIEGO, KLEMCZYKA , LEWISA ZA NIEZWYKŁĄ WIDOCZNOŚĆ NA BOISKU )
7. PREZESA OLIMPII SZTUM ZA WYGLĄD SZERYFA I NIEZŁY SZPAN
8. PAWŁUSZKA Z CARTUSII ZA TO ,ŻE CHŁOPAK WOGÓLE JEST. COŚ MU SIĘ OD ŻYCIA NALEŻY
9. Z ARECZKI TO GODLESIA ZA CIĄGŁY PŁACZ
10. MIRECZKA ZIMNEGO Z WIADOMYCH WZGLĘDÓW :)
11. HENRYKA KLOCKA ZA WYPIĘCIE PUPY W PZPENIE I RŻNIĘCIE OD TYLCA NA POMORZU , A TAKŻE DMUCHANIE BABEK Z OKRĘGU- 0 0
-
2004-12-16 11:32
A gdzie Jacek Szreder i Marcin Plesniar przeciez to czolowi zawodnicy 4 ligi i nie tylko.To pozaboiskowy przyklad dla innych!!!
- 0 0
-
2004-12-16 11:41
A co z Jackiem Szrederem i Marcinem Plesniarem.Przeciez to czolowi zawodnicy 4 ligi i ni tylko.Pozaboiskowy przyklad dla innych!!!
- 0 0
-
2004-12-16 12:44
Żemojtel
Do "jo".Ty masz pojęcie o bramkarzach?w GEDANI to Filip miał godnego siebie konkurenta w postaci Kamila Biecke,a w Cartusii to Muszka może mu rękawice nosić i buty czyścić,bo w Kartuzach naprawdę nie ma tyle dobrych młodzieżowców,aby grali w polu.
- 0 0
-
2004-12-26 19:08
-
Owszem powinno byc dużo zawodników Kaszub Połchowo i Bałtyku Gdynia bo to oni zajeli 2 i 3 miejsce w tabeli na zakonczenie sezonu.!
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.