Wiadomości

Lech Piekiełko Cup w Gdańsku.

Darterzy Pomorza Gdańskiego po raz kolejny w krótkim odstępie czasu będą mieli okazję zmierzyć się z czołowymi graczami kraju na własnym terenie. W sobotę o godzinie 15.00 rozpoczną się zapisy do ogólnopolskiego turnieju Lech Piekiełko Cup, który odbędzie się w klubie Piekiełko przy ul. Słowackiego 3a (teren byłej jednostki wojskowej).

Tym razem organizatorzy zaprosili na turniej graczy ze Szczecinka, Torunia, Płocka i Częstochowy. Również darterzy, którzy przebywają na urlopie w Trójmieście, potwierdzili swój udział. Być może w Piekiełku wystąpi aktualny wicemistrz świata juniorów, Paweł Użakow, który w przyszłym sezonie będzie bronił barw Enigmy Toruń.

Przypominamy, że w rozegranym trzy tygodnie temu Pucharze "Głosu Wybrzeża" triumfował Marcin Szabliński ze Szczecinka. Ponadto na podium znaleźli się: Adam Okrój (Maxy Reda) i Krzysztof Maroszek (Atlanta Gdynia). Teraz nasi zapowiadają rewanż.

Organizatorzy zapraszają również początkujących miłośników darta. Będzie to jedyna okazja, by zmierzyć się z najlepszymi w tej dyscyplinie sportu. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 0503 301 444.

(Tomi)Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Plebiscyt na Ligowca Roku 2020

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »