• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
KS Budowlani Łódź
(TYP 1) 7%[15]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
LECHIA Gdańsk
(TYP 2) 93%[212]
 
02.06 sob
godz. 14:00
KS Budowlani Łódź
12
:
72
Rugby:  Lechia i Ogniwo wygrały, Arka przegrała najwyżej w historii, Rugby: Lechia i Ogniwo wygrały, Arka przegrała najwyżej w historii, 2 czerwca 2018 (62 opinie)

W 8. kolejce ekstraligi Lechia Gdańsk na wyjeździe wygrała KS Budowlanymi...

Trener

Jurij Buchało
ocena
4.35 (63 oceny)

Zawodnicy

Artur Fursenko
ocena
4.48 (54 oceny)
Oskar Zieliński
ocena
4.48 (54 oceny)
Robert Kwiatkowski
ocena
4.48 (61 ocen)
Tomasz Rokicki
ocena
4.47 (53 oceny)
Sebastian Kacprzak
ocena
4.46 (56 ocen)
Nika Panchulidze
ocena
4.46 (52 oceny)
Piotr Piszczek
ocena
4.46 (52 oceny)
Kewin Bracik
ocena
4.45 (53 oceny)
Rafał Janeczko
ocena
4.45 (53 oceny)
Michał Plich
ocena
4.45 (53 oceny)
Rafał Witoszyński
ocena
4.45 (56 ocen)
Dawid Wesołowski
ocena
4.44 (54 oceny)
Karol Szymanowski
ocena
4.43 (58 ocen)
Miłosz Popławski
ocena
4.43 (54 oceny)
Marek Płonka
ocena
4.42 (53 oceny)
Mateusz Pawłowski
ocena
4.40 (53 oceny)
Krzysztof Fostiak
ocena
4.39 (54 oceny)
Miłosz Bracik
ocena
4.19 (53 oceny)
Jakub Muchlado
ocena
4.18 (55 ocen)
Milan Kossakowski
ocena
4.14 (63 oceny)
Igor Olszewski
ocena
4.14 (64 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Adrian Adamiak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Beśka
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Boczulak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Buczek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Radosław Dabkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Dobkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Norbert Kamoń
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Krużycki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Lademann
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Narwojsz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Nowak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jędrzej Nowicki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Rymon-Lipiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Skrzypiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Smoliński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dariusz Wantoch-Rekowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Wielgosz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartłomiej Wójcik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Robert Wójtowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Zdun
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

11.03 (sob) ARKA Gdynia typuj LECHIA Gdańsk
26.03 (nd) godz.14:00 LECHIA Gdańsk typuj Juvenia Kraków
21.05 (nd) godz.14:00 Edach Budowlani Lublin typuj LECHIA Gdańsk
19.11.2022 (sob) godz.12:00 Master Pharm Łódź 29:24 LECHIA Gdańsk
29.10.2022 (sob) godz.13:00 LECHIA Gdańsk 28:32 Edach Budowlani Lublin
22.10.2022 (sob) godz.13:00 LECHIA Gdańsk 69:29 Posnania Poznań
08.10.2022 (sob) godz.14:00 UP Fitness Skra Warszawa 80:0 LECHIA Gdańsk
01.10.2022 (sob) godz.20:00 LECHIA Gdańsk 34:43 OGNIWO Sopot
18.09.2022 (nd) godz.16:00 Orkan Sochaczew 27:25 LECHIA Gdańsk
10.09.2022 (sob) godz.13:00 LECHIA Gdańsk 57:14 Awenta Pogoń Siedlce

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Master Pharm Łódź 9 7 1 1 344:113 37
2 OGNIWO SOPOT 8 7 0 1 309:114 34
3 Edach Budowlani Lublin 8 6 1 1 194:125 31
4 Orkan Sochaczew 9 6 0 3 445:178 30
5 LECHIA GDAŃSK 9 4 0 5 299:277 22
6 Up Fitness Skra Warszawa 9 6 0 3 367:134 18
7 Juvenia Kraków 8 2 0 6 203:252 12
8 ARKA GDYNIA 9 2 0 7 167:424 10
9 Awenta Pogoń Siedlce  9 1 0 8 89:418 5
10 Posnania Poznań 8 1 0 7 129:537 5

W sezonie zasadniczym każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zmierzą się następnie o złoto, a dwie kolejne o brąz. Gospodarzem meczów o medale będą zespoły wyżej klasyfikowane w tabeli.
Nikt nie spada bezpośrednią. Ostatnia drużyna gra baraż z mistrzem I ligi. Zespoły z miejsc 5-9 kończą rozgrywki po rundzie zasadniczej.

Wyniki 9 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Up Fitness Skra Warszawa 12:57 (0:29)
  • Master Pharm Łódź - LECHIA GDAŃSK 29:24 (12:7)
  • Juvenia Kraków - OGNIWO SOPOT (odwołany z powodu zimowej aury)
  • Awenta Pogoń Siedlce - Orkan Sochaczew 23:61 (20:28)
  • Edach Budowlani Lublin - Posnania Poznań (mecz nie odbył się z powodu awarii autokaru gości. Komisja Gier i Dyscypliny nakazała uzgodnić klubom nowy termin przed rozpoczęciem rundy wiosennej)
  • Mecz zaległy z 8. kolejki
  • OGNIWO SOPOT - ARKA GDYNIA 43:3 (19:3)
  • Weryfikacja meczu z 8. kolejki
  • UP Fitness Skra Warszawa - Master Pharm Rugby Łódź walkower 0:25 (z powodu gry nieuprawnionego zawodnika - Bercho Botha, na boisku 30:29 (17:17)
  • Odjęcie po 1 punkcie za brak realizacji "Programu Młodzieżowiec"
  • Posnania za mecze:
  • 1. kolejki z Orkanem (na boisku 5:103)
  • 4. kolejki z Arką (29:68)
  • UP Fitness Skrze za mecze:
  • z 3. kolejki z Orkanem (32:21)
  • z 4. kolejki z Ogniwem (22:25)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Lechii

Aktualna kadra Lechii