Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
LECHIA Gdańsk
(TYP 1) 88%[246]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
Orkan Sochaczew
(TYP 2) 11%[32]
 
18.05 sob
godz. 15:00
15
:
40
Orkan Sochaczew
Rugby. Ogniwo Sopot w finale, Arka Gdynia w barażu o utrzymanie Rugby. Ogniwo Sopot w finale, Arka Gdynia w barażu o utrzymanie 18 maja 2019 (49 opinii)

Ogniwo Sopot pokonało u siebie Skrę Warszawa 45:26 (35:14). Obie drużyny...

Trener

Jurij Buchało
ocena
2.11 (19 ocen)

Zawodnicy

Milan Kossakowski
ocena
3.75 (16 ocen)
Igor Górniewicz
ocena
3.56 (16 ocen)
Dawid Wesołowski
ocena
3.47 (15 ocen)
Paweł Boczulak
ocena
3.31 (13 ocen)
Robert Wójtowicz
ocena
3.20 (15 ocen)
Igor Olszewski
ocena
3.17 (18 ocen)
Bartosz Kruszczyński
ocena
3.14 (14 ocen)
Mateusz Rymon-Lipiński
ocena
3.13 (16 ocen)
Jan Gardziewicz
ocena
3.10 (10 ocen)
Krzysztof Smoliński
ocena
3.00 (13 ocen)
Kewin Bracik
ocena
2.93 (14 ocen)
Nika Panchulidze
ocena
2.92 (13 ocen)
Anri Bogveradze
ocena
2.92 (12 ocen)
Miłosz Popławski
ocena
2.86 (14 ocen)
Rafał Lademann
ocena
2.82 (17 ocen)
Rafał Witoszyński
ocena
2.79 (19 ocen)
Wiktor Lebiediew
ocena
2.77 (13 ocen)
Sebastian Kacprzak
ocena
2.76 (17 ocen)
Grzegorz Buczek
ocena
2.69 (13 ocen)
Adrian Adamiak
ocena
2.44 (9 ocen)
Andriej Kuzmienkow
ocena
2.10 (10 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Sebastian Beśka
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Miłosz Bracik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Radosław Dabkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Dobkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Fostiak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jacek Galewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Grynder
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Janeczko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Krużycki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Robert Kwiatkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kay Vincente Minkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Muchlado
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Narwojsz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Pawłowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Piszczek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Plich
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marek Płonka
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Rokicki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Szymanowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Witulski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartłomiej Wójcik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Zdun
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Zieliński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

31.10 (sob) godz.12:00 Awenta Pogoń Siedlce mecz odwołany LECHIA Gdańsk
24.10 (sob) godz.13:00 LECHIA Gdańsk 38:5 bez publiczności Juvenia Kraków
03.10 (sob) godz.19:00 LECHIA Gdańsk 24:31 OGNIWO Sopot
26.09 (sob) godz.17:00 Master Pharm Łódź 44:17 LECHIA Gdańsk
19.09 (sob) godz.16:00 LECHIA Gdańsk 16:15 ARKA Gdynia
13.09 (nd) godz.13:00 Edach Budowlani Lublin 20:18 LECHIA Gdańsk
29.08 (sob) godz.13:00 LECHIA Gdańsk 25:19 Orkan Sochaczew
23.08 (nd) godz.15:00 Sparta Jarocin 19:54 LECHIA Gdańsk
15.08 (sob) godz.18:30 Skra Warszawa 29:9 LECHIA Gdańsk
04.07 (sob) godz.18:30 Lechia Gdańsk 30:22 Arka Gdynia

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 7 7 0 0 257:88 33
2 Master Pharm Łódź 7 4 1 2 226:116 22
3 Awenta Pogoń Siedlce  7 4 1 2 233:145 22
4 LECHIA GDAŃSK 8 4 0 4 201:182 20
5 Orkan Sochaczew 8 3 1 4 186:216 19
6 Edach Budowlani Lublin 7 3 0 4 209:188 18
7 Skra Warszawa 7 4 0 3 182:155 17
8 ARKA GDYNIA 7 3 0 4 159:195 14
9 Juvenia Kraków 7 2 1 4 118:184 12
10 Sparta Jarocin 7 0 0 7 91:393 0

W sezonie zasadniczym każdy gra z każdy mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają następnie o złoty, a dwa kolejne zespoły w tabeli o brązowy medal. Gospodarzem będą zespoły zajmujące wyższe miejsca w tabeli.
Ostatnia drużyna zagra baraż z mistrzem I ligi na własnym terenie.
Zespoły z miejsc 5-9 kończą rozgrywki po sezonie zasadniczym.

Wyniki 8 kolejki:

  • LECHIA GDAŃSK - Juvenia Kraków 38:5 (31:0)
  • Orkan Sochaczew - Awenta Pogoń Siedlce 27:48 (12:26)
  • Mecze odwołane z powodu zagrożenia epidemicznego:
  • Edach Budowlani Lublin - OGNIWO SOPOT
  • ARKA GDYNIA - Master Pharm Rugby Łódź
  • Skra Warszawa - Sparta Jarocin

Najwyżej ocenieni zawodnicy Lechii

Aktualna kadra Lechii