Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Skra Warszawa
(TYP 1) 83%[138]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
LECHIA Gdańsk
(TYP 2) 17%[29]
 
15.08 sob
godz. 18:30
Skra Warszawa
29
:
9
Rugby: Ogniwo Sopot - Arka Gdynia 40:10, Skra Warszawa - Lechia Gdańsk 29:9 Rugby: Ogniwo Sopot - Arka Gdynia 40:10, Skra Warszawa - Lechia Gdańsk 29:9 15 sierpnia 2020 (23 opinie)

Ogniwo Sopot pokonało u siebie Arkę Gdynia 40:10 (26:5) na inaugurację...

Trener

Jurij Buchało
ocena
3.63 (24 oceny)

Zawodnicy

Kewin Bracik
ocena
3.83 (24 oceny)
Aleko Gigashvili
ocena
3.83 (23 oceny)
Jeffrey Heinrich Erasmus
ocena
3.81 (27 ocen)
Grzegorz Buczek
ocena
3.81 (27 ocen)
Sebastian Kacprzak
ocena
3.79 (28 ocen)
Michał Krużycki
ocena
3.78 (32 oceny)
Rafał Witoszyński
ocena
3.78 (32 oceny)
Brendon Venter
ocena
3.77 (26 ocen)
Patryk Ćwieka
ocena
3.74 (27 ocen)
Dawid Wesołowski
ocena
3.72 (25 ocen)
Rafał Janeczko
ocena
3.72 (25 ocen)
Krzysztof Smoliński
ocena
3.71 (24 oceny)
Robert Wójtowicz
ocena
3.71 (24 oceny)
Milan Kossakowski
ocena
3.70 (27 ocen)
Paweł Boczulak
ocena
3.69 (26 ocen)
Igor Górniewicz
ocena
3.68 (28 ocen)
Marek Płonka
ocena
3.67 (27 ocen)
Igor Olszewski
ocena
3.56 (25 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Adrian Adamiak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Beśka
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Miłosz Bracik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Radosław Dabkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Dobkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jacek Galewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jan Gardziewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Grynder
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartosz Kruszczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Andriej Kuzmienkow
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Robert Kwiatkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Lademann
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wiktor Lebiediew
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oleksandr Makar
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maksim Malinin
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Alan Maszota
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kay Vincente Minkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Muchlado
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Narwojsz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Olaf Niespodziany
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Vitalii Orlov
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Pawłowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Miłosz Popławski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dmytro Prodeus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Rokicki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Rymon-Lipiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adrian Sajdowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Stolarz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mikołaj Wieczorkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Witulski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jerzy Wojnicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartłomiej Wójcik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Zdun
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Zieliński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Ziomek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

31.10 (sob) godz.12:00 Awenta Pogoń Siedlce mecz odwołany LECHIA Gdańsk
24.10 (sob) godz.13:00 LECHIA Gdańsk 38:5 bez publiczności Juvenia Kraków
03.10 (sob) godz.19:00 LECHIA Gdańsk 24:31 OGNIWO Sopot
26.09 (sob) godz.17:00 Master Pharm Łódź 44:17 LECHIA Gdańsk
19.09 (sob) godz.16:00 LECHIA Gdańsk 16:15 ARKA Gdynia
13.09 (nd) godz.13:00 Edach Budowlani Lublin 20:18 LECHIA Gdańsk
29.08 (sob) godz.13:00 LECHIA Gdańsk 25:19 Orkan Sochaczew
23.08 (nd) godz.15:00 Sparta Jarocin 19:54 LECHIA Gdańsk
15.08 (sob) godz.18:30 Skra Warszawa 29:9 LECHIA Gdańsk
04.07 (sob) godz.18:30 Lechia Gdańsk 30:22 Arka Gdynia

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 7 7 0 0 257:88 33
2 Master Pharm Łódź 7 4 1 2 226:116 22
3 Awenta Pogoń Siedlce  7 4 1 2 233:145 22
4 LECHIA GDAŃSK 8 4 0 4 201:182 20
5 Orkan Sochaczew 8 3 1 4 186:216 19
6 Edach Budowlani Lublin 7 3 0 4 209:188 18
7 Skra Warszawa 7 4 0 3 182:155 17
8 ARKA GDYNIA 7 3 0 4 159:195 14
9 Juvenia Kraków 7 2 1 4 118:184 12
10 Sparta Jarocin 7 0 0 7 91:393 0

W sezonie zasadniczym każdy gra z każdy mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają następnie o złoty, a dwa kolejne zespoły w tabeli o brązowy medal. Gospodarzem będą zespoły zajmujące wyższe miejsca w tabeli.
Ostatnia drużyna zagra baraż z mistrzem I ligi na własnym terenie.
Zespoły z miejsc 5-9 kończą rozgrywki po sezonie zasadniczym.

Wyniki 8 kolejki:

  • LECHIA GDAŃSK - Juvenia Kraków 38:5 (31:0)
  • Orkan Sochaczew - Awenta Pogoń Siedlce 27:48 (12:26)
  • Mecze odwołane z powodu zagrożenia epidemicznego:
  • Edach Budowlani Lublin - OGNIWO SOPOT
  • ARKA GDYNIA - Master Pharm Rugby Łódź
  • Skra Warszawa - Sparta Jarocin

Najwyżej ocenieni zawodnicy Lechii

Aktualna kadra Lechii