• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
OGNIWO Sopot
(TYP 1) 86%[265]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
LECHIA Gdańsk
(TYP 2) 14%[43]
 
06.10 sob
godz. 15:00
Rugby: Ogniwo rozbiło Lechię w derbach Trójmiasta, porażka Arki Rugby: Ogniwo rozbiło Lechię w derbach Trójmiasta, porażka Arki 6 października 2018 (84 opinie)

Rugbiści Ogniwa Sopot rozbili na własnym boisku Lechię Gdańsk 71:6 (17:6) w...

Trener

Karol Czyż
ocena
3.34 (35 ocen)

Zawodnicy

Piotr Zeszutek
ocena
4.00 (1 ocena)
Marcin Wilczuk
ocena
3.32 (47 ocen)
Adam Piotrowski
ocena
3.32 (41 ocen)
Łukasz Anuszkiewicz
ocena
3.25 (48 ocen)
Jakub Burek
ocena
3.06 (34 oceny)
Marek Przychocki
ocena
3.00 (48 ocen)
Marek Zając
ocena
2.91 (43 oceny)
Dmytro Mokrecow
ocena
2.89 (35 ocen)
Mateusz Mrowca
ocena
2.84 (31 ocen)
Grzegorz Szczepański
ocena
2.80 (41 ocen)
Radosław Bysewski
ocena
2.80 (35 ocen)
Wojciech Piotrowicz
ocena
2.80 (49 ocen)
Mateusz Plichta
ocena
2.78 (45 ocen)
Władysław Grabowski
ocena
2.78 (49 ocen)
Filip Rau
ocena
2.76 (38 ocen)
Oleksandr Czasowski
ocena
2.61 (44 oceny)
Mariusz Wilczuk
ocena
2.61 (46 ocen)
Robert Graban
ocena
2.45 (42 oceny)
Mateusz Piotrowski
ocena
2.32 (28 ocen)
Roman Żuk
ocena
2.24 (45 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Harry Agnew
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Craig Bachurzewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Konstiantyn Bezwierhyi
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dwayne Burrows
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Artur Ciechanowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Drewczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nikka Gobejishvilli
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wojciech Gołomb
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Gruza
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartłomiej Gwozdecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sławosz Hodura
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wojciech Karol
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Malochwy
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Mucha
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Nurzyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Pawlak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Remigiusz Perdian
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Andrew Peverelle
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Rutkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Schulte-Noelle
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Szulta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Wojtkuński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kamil Węgierski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

18.05 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot typuj Awenta Pogoń Siedlce
11.05 (sob) godz.19:00 ARKA Gdynia 29:37 OGNIWO Sopot
04.05 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 24:8 Juvenia Kraków
20.04 (sob) godz.19:30 DREW PAL 2 LECHIA Gdańsk 12:36 OGNIWO Sopot
13.04 (sob) godz.12:00 OGNIWO Sopot 38:24 Edach Budowlani Lublin
30.03 (sob) godz.15:30 Orkan Sochaczew 34:21 OGNIWO Sopot
04.11.2023 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 54:19 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki
28.10.2023 (sob) godz.13:00 Budowlani Commercecon Łódź 0:45 OGNIWO Sopot
22.10.2023 (nd) godz.12:00 Awenta Pogoń Siedlce 0:25 walkower, na boisku 18:27 OGNIWO Sopot
07.10.2023 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 52:19 ARKA Gdynia

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Orlen Orkan Sochaczew 15 12 0 3 548:224 60
2 Ogniwo Sopot 15 12 0 3 430:290 57
3 Juvenia Kraków 15 11 0 4 490:270 52
4 Awenta Pogoń Siedlce 15 10 0 5 448:264 44
5 Edach Budowlani Lublin 15 9 0 6 369:334 40
6 Life Style Catering RC Arka Gdynia 15 6 0 9 448:403 30
7 Drew Pal 2 Lechia Gdańsk 16 5 0 11 375:429 25
8 KS Budowlani WizjaMed Łódź 15 1 0 14 126:842 4
9 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 15 2 0 13 167:387 -42

Każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają o złoty medal, a dwie kolejne o brązowy. Gospodarzem meczów będą zespoły wyżej klasyfikowane w tabeli. Nikt nie spada bezpośrednio.

Klub Budo 2011 Aleksandrów Łódzki wycofał się z rozgrywek 27 marca 2024 roku. Wyniki uzyskane przez tę drużynę zostały utrzymane. Kolejne mecze weryfikowane są jako walkowery (25:0 i 5 punktów) na korzyść rywali 25:0, a na zespół wycofany nakładana jest kara 0:25 i -10 punktów.

W trakcie rozgrywek zmieniły nazwy:
Lechia Gdańsk na Drew Pal 2 Lechia Gdańsk
Budowlani Commercecon Łódź na Budowlani WizjaMed Łódź
Orkan Sochaczew na Orlen Orkan Sochaczew

Wyniki 17 kolejki:

  • LIFE STYLE CATERLING ARKA GDYNIA - OGNIWO SOPOT 29:37 (7:12)
  • DREW PAL 2 LECHIA GDAŃSK - Edach Budowlani Lublin 17:29 (10:24)
  • Juvenia Kraków - Orlen Orkan Sochaczew 10:41 (10:21)
  • Awenta Pogoń Siedlce - Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 25:0 (walkower)
  • Pauzuje: Budowlani Commercecon Łódź

Najwyżej ocenieni zawodnicy Ogniwa

Aktualna kadra Ogniwa