• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
OGNIWO Sopot
(TYP 1) 98%[193]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 2%[3]
 
15.08 sob
godz. 16:00
Rugby: Ogniwo Sopot - Arka Gdynia 40:10, Skra Warszawa - Lechia Gdańsk 29:9 Rugby: Ogniwo Sopot - Arka Gdynia 40:10, Skra Warszawa - Lechia Gdańsk 29:9 15 sierpnia 2020 (23 opinie)

Ogniwo Sopot pokonało u siebie Arkę Gdynia 40:10 (26:5) na inaugurację...

Trener

Karol Czyż
ocena
4.00 (23 oceny)

Zawodnicy

Dmytro Mokrecow
ocena
4.04 (28 ocen)
Paul Walters
ocena
4.00 (16 ocen)
Oleksandr Czasowski
ocena
4.00 (24 oceny)
Mateusz Mrowca
ocena
4.00 (26 ocen)
Dawid Grundlingh
ocena
3.96 (28 ocen)
Kacper Drewczyński
ocena
3.96 (27 ocen)
Kakha Kavtaradze
ocena
3.96 (26 ocen)
Jakub Burek
ocena
3.96 (26 ocen)
Remigiusz Perdian
ocena
3.92 (26 ocen)
Robert Olszewski
ocena
3.92 (26 ocen)
Wojciech Piotrowicz
ocena
3.92 (25 ocen)
Robert Graban
ocena
3.86 (28 ocen)
Marek Zając
ocena
3.82 (28 ocen)
Mateusz Plichta
ocena
3.62 (26 ocen)
Wiktor Wilczuk
ocena
3.41 (29 ocen)
Mariusz Wilczuk
ocena
3.31 (32 oceny)
Łukasz Anuszkiewicz
ocena
3.31 (26 ocen)
Marcin Wilczuk
ocena
3.28 (29 ocen)
Radosław Bysewski
ocena
3.25 (24 oceny)
Adam Piotrowski
ocena
3.21 (24 oceny)
Maciej Żarczyński
ocena
2.94 (16 ocen)
Piotr Zeszutek
ocena
2.22 (27 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Konstiantyn Bezwierhyi
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dwayne Burrows
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Artur Ciechanowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Władysław Grabowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartłomiej Gwozdecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wojciech Karol
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Konrad Lubczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Nurzyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Porębski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Pozniak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marek Przychocki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Rau
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
AJ Rossouw
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Szulta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Irlaki Tsivtsivadze
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Wojtkuński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nikolas Wołowczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Roman Żuk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

30.03 (sob) Orkan Sochaczew typuj OGNIWO Sopot
04.11.2023 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 54:19 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki
28.10.2023 (sob) godz.13:00 Budowlani Commercecon Łódź 0:45 OGNIWO Sopot
22.10.2023 (nd) godz.12:00 Awenta Pogoń Siedlce 18:27 OGNIWO Sopot
07.10.2023 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 52:19 ARKA Gdynia
01.10.2023 (nd) godz.13:00 Juvenia Kraków 39:0 OGNIWO Sopot
24.09.2023 (nd) godz.13:00 OGNIWO Sopot 44:17 LECHIA Gdańsk
16.09.2023 (sob) godz.14:00 Edach Budowlani Lublin 38:29 OGNIWO Sopot
02.09.2023 (sob) godz.17:00 OGNIWO Sopot 21:15 Orkan Sochaczew
20.08.2023 (nd) godz.13:00 Budo Aleksandrów Łódzki 15:25 OGNIWO Sopot

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Juvenia Kraków 9 9 0 0 362:127 42
2 Ogniwo Sopot 10 8 0 2 323:182 37
3 Orkan Sochaczew 10 7 0 3 359:183 35
4 Edach Budowlani Lublin 10 5 0 5 243:205 25
5 Awenta Pogoń Siedlce 10 5 0 5 262:201 22
6 Lechia Gdańsk 10 4 0 6 258:253 19
7 Arka Gdynia 10 3 0 7 289:271 16
8 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 9 2 0 7 148:233 9
9 Budowlani Commercecon Łódź 10 0 0 10 60:648 0

Każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają o złoty medal, a dwie kolejne o brązowy. Gospodarzem meczów będą zespoły wyżej klasyfikowane w tabeli. Nikt nie spada bezpośrednio. Najsłabsza drużyna ma zagrać baraż z mistrzem I ligi o prawo gry w ekstralidze 2024/25.

Wyniki 11 kolejki:

  • LECHIA GDAŃSK - ARKA GDYNIA 27:10 (10:3)
  • OGNIWO SOPOT - Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 54:19 (33:7)
  • Edach Budowlani Lublin - Awenta Pogoń Siedlce 7:38 (0:14)
  • Orkan Sochaczew - Budowlani Commercecon Łódź 42:5 (21:5)
  • pauza: Juvenia Kraków

Najwyżej ocenieni zawodnicy Ogniwa

Aktualna kadra Ogniwa