Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Master Pharm Łódź
(TYP 1) 26%[48]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
OGNIWO Sopot
(TYP 2) 74%[140]
 
22.08 sob
godz. 13:00
Master Pharm Łódź
10
:
20
2. kolejka ekstraligi rugby. Komplet wygranych drużyn z Trójmiasta 2. kolejka ekstraligi rugby. Komplet wygranych drużyn z Trójmiasta 22 sierpnia 2020 (40 opinii)

W 2. kolejce ekstraligi rugby drużyny z Trójmiasta odniosły komplet...

Trener

Karol Czyż
ocena
4.47 (36 ocen)

Zawodnicy

Jakub Burek
ocena
4.62 (37 ocen)
Dawid Grundlingh
ocena
4.61 (36 ocen)
Mateusz Mrowca
ocena
4.50 (40 ocen)
Dmytro Mokrecow
ocena
4.34 (41 ocen)
Wojciech Piotrowicz
ocena
4.27 (37 ocen)
Paul Walters
ocena
4.24 (38 ocen)
Irlaki Tsivtsivadze
ocena
4.22 (36 ocen)
Kacper Drewczyński
ocena
4.18 (34 oceny)
Mateusz Plichta
ocena
4.08 (37 ocen)
Oleksandr Czasowski
ocena
4.06 (36 ocen)
Kakha Kavtaradze
ocena
4.00 (35 ocen)
Robert Olszewski
ocena
3.94 (36 ocen)
Filip Rau
ocena
3.91 (33 oceny)
Adam Piotrowski
ocena
3.64 (36 ocen)
Łukasz Anuszkiewicz
ocena
3.58 (36 ocen)
Wiktor Wilczuk
ocena
3.55 (40 ocen)
Robert Graban
ocena
3.54 (37 ocen)
Marcin Wilczuk
ocena
3.54 (39 ocen)
Mariusz Wilczuk
ocena
3.51 (39 ocen)
Radosław Bysewski
ocena
3.50 (40 ocen)
Piotr Zeszutek
ocena
2.79 (38 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Konstiantyn Bezwierhyi
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dwayne Burrows
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Artur Ciechanowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Władysław Grabowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartłomiej Gwozdecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wojciech Karol
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Konrad Lubczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Nurzyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Remigiusz Perdian
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Porębski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Poźniak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marek Przychocki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
AJ Rossouw
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Szulta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Wojtkuński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nikolas Wołowczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marek Zając
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Roman Żuk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

03.10 (sob) godz.19:00 LECHIA Gdańsk 24:31 OGNIWO Sopot
26.09 (sob) godz.14:30 OGNIWO Sopot 23:20 Skra Warszawa
20.09 (nd) godz.15:00 Juvenia Kraków 3:27 OGNIWO Sopot
12.09 (sob) godz.13:00 OGNIWO Sopot 46:21 Awenta Pogoń Siedlce
29.08 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 70:0 Sparta Jarocin
22.08 (sob) godz.13:00 Master Pharm Łódź 10:20 OGNIWO Sopot
15.08 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 40:10 ARKA Gdynia
11.07 (sob) godz.16:00 Juvenia Kraków 3:35 OGNIWO Sopot
27.06 (sob) godz.15:00 Arka Gdynia 12:36 Ogniwo Sopot
21.06 (nd) godz.16:00 Ogniwo Sopot 80:0 Lechia Gdańsk

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 7 7 0 0 257:88 33
2 Master Pharm Łódź 7 4 1 2 226:116 22
3 Awenta Pogoń Siedlce  7 4 1 2 233:145 22
4 LECHIA GDAŃSK 8 4 0 4 201:182 20
5 Orkan Sochaczew 8 3 1 4 186:216 19
6 Edach Budowlani Lublin 7 3 0 4 209:188 18
7 Skra Warszawa 7 4 0 3 182:155 17
8 ARKA GDYNIA 7 3 0 4 159:195 14
9 Juvenia Kraków 7 2 1 4 118:184 12
10 Sparta Jarocin 7 0 0 7 91:393 0

W sezonie zasadniczym każdy gra z każdy mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają następnie o złoty, a dwa kolejne zespoły w tabeli o brązowy medal. Gospodarzem będą zespoły zajmujące wyższe miejsca w tabeli.
Ostatnia drużyna zagra baraż z mistrzem I ligi na własnym terenie.
Zespoły z miejsc 5-9 kończą rozgrywki po sezonie zasadniczym.

Wyniki 8 kolejki:

  • LECHIA GDAŃSK - Juvenia Kraków 38:5 (31:0)
  • Orkan Sochaczew - Awenta Pogoń Siedlce 27:48 (12:26)
  • Mecze odwołane z powodu zagrożenia epidemicznego:
  • Edach Budowlani Lublin - OGNIWO SOPOT
  • ARKA GDYNIA - Master Pharm Rugby Łódź
  • Skra Warszawa - Sparta Jarocin

Najwyżej ocenieni zawodnicy Ogniwa

Aktualna kadra Ogniwa