Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
LECHIA Gdańsk
(TYP 1) 5%[13]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
OGNIWO Sopot
(TYP 2) 95%[241]
 
03.10 sob
godz. 19:00
Ekstraliga rugby. Ogniwo lepsze od Lechii w derbach, Arka przegrała w Lublinie Ekstraliga rugby. Ogniwo lepsze od Lechii w derbach, Arka przegrała w Lublinie 3 października 2020 (29 opinii)

W 7. kolejce ekstraligi rugby Ogniwo Sopot wygrało z Lechią Gdańsk 31:24...

Trener

Karol Czyż
ocena
3.59 (51 ocen)

Zawodnicy

Irlaki Tsivtsivadze
ocena
3.93 (55 ocen)
Paul Walters
ocena
3.92 (53 oceny)
Dawid Grundlingh
ocena
3.92 (52 oceny)
Kakha Kavtaradze
ocena
3.89 (55 ocen)
Roman Żuk
ocena
3.89 (53 oceny)
Kacper Drewczyński
ocena
3.65 (52 oceny)
Jan Mroziński
ocena
3.57 (51 ocen)
Jakub Burek
ocena
3.57 (51 ocen)
Wojciech Piotrowicz
ocena
3.54 (52 oceny)
Tomasz Poźniak
ocena
3.53 (51 ocen)
Oleksandr Czasowski
ocena
3.53 (53 oceny)
Mateusz Plichta
ocena
3.30 (54 oceny)
Dmytro Mokrecow
ocena
3.21 (53 oceny)
Adam Piotrowski
ocena
3.10 (49 ocen)
Robert Olszewski
ocena
3.10 (51 ocen)
Radosław Bysewski
ocena
3.08 (51 ocen)
Łukasz Anuszkiewicz
ocena
3.08 (53 oceny)
Mariusz Wilczuk
ocena
3.06 (54 oceny)
Filip Rau
ocena
3.02 (51 ocen)
Piotr Zeszutek
ocena
1.61 (51 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Konstiantyn Bezwierhyi
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dwayne Burrows
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Artur Ciechanowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Thomas Fidler
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Robert Graban
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Władysław Grabowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartłomiej Gwozdecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wojciech Karol
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Edward Krawiecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Konrad Lubczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Mrowca
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Nurzyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Remigiusz Perdian
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Porębski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marek Przychocki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
AJ Rossouw
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Szulta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Wilczuk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wiktor Wilczuk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Wojtkuński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nikolas Wołowczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marek Zając
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

25.10 (nd) godz.13:00 Edach Budowlani Lublin mecz odwołany OGNIWO Sopot
17.10 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot mecz odwołany Orkan Sochaczew
03.10 (sob) godz.19:00 LECHIA Gdańsk 24:31 OGNIWO Sopot
26.09 (sob) godz.14:30 OGNIWO Sopot 23:20 Skra Warszawa
20.09 (nd) godz.15:00 Juvenia Kraków 3:27 OGNIWO Sopot
12.09 (sob) godz.13:00 OGNIWO Sopot 46:21 Awenta Pogoń Siedlce
29.08 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 70:0 Sparta Jarocin
22.08 (sob) godz.13:00 Master Pharm Łódź 10:20 OGNIWO Sopot
15.08 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 40:10 ARKA Gdynia
11.07 (sob) godz.16:00 Juvenia Kraków 3:35 OGNIWO Sopot

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 7 7 0 0 257:88 33
2 Master Pharm Łódź 7 4 1 2 226:116 22
3 Awenta Pogoń Siedlce  7 4 1 2 233:145 22
4 LECHIA GDAŃSK 8 4 0 4 201:182 20
5 Orkan Sochaczew 8 3 1 4 186:216 19
6 Edach Budowlani Lublin 7 3 0 4 209:188 18
7 Skra Warszawa 7 4 0 3 182:155 17
8 ARKA GDYNIA 7 3 0 4 159:195 14
9 Juvenia Kraków 7 2 1 4 118:184 12
10 Sparta Jarocin 7 0 0 7 91:393 0

W sezonie zasadniczym każdy gra z każdy mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają następnie o złoty, a dwa kolejne zespoły w tabeli o brązowy medal. Gospodarzem będą zespoły zajmujące wyższe miejsca w tabeli.
Ostatnia drużyna zagra baraż z mistrzem I ligi na własnym terenie.
Zespoły z miejsc 5-9 kończą rozgrywki po sezonie zasadniczym.

Wyniki 8 kolejki:

  • LECHIA GDAŃSK - Juvenia Kraków 38:5 (31:0)
  • Orkan Sochaczew - Awenta Pogoń Siedlce 27:48 (12:26)
  • Mecze odwołane z powodu zagrożenia epidemicznego:
  • Edach Budowlani Lublin - OGNIWO SOPOT
  • ARKA GDYNIA - Master Pharm Rugby Łódź
  • Skra Warszawa - Sparta Jarocin

Najwyżej ocenieni zawodnicy Ogniwa

Aktualna kadra Ogniwa