Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 3%[8]
Remis
(TYP X) 1%[2]
Wygrywa
OGNIWO Sopot
(TYP 2) 96%[223]
 
20.03 sob
godz. 16:00
Arka Gdynia - Ogniwo Sopot 24:50. Wyrównana walka w derbach rugby do 52. minuty Arka Gdynia - Ogniwo Sopot 24:50. Wyrównana walka w derbach rugby do 52. minuty 20 marca 2021 (20 opinii)

Arka Gdynia przegrała z Ogniwem Sopot 24:50 (7:12) w 10. kolejce ekstraligi...

Trener

Karol Czyż
ocena
4.13 (56 ocen)

Zawodnicy

Wojciech Piotrowicz
ocena
4.32 (59 ocen)
Dwayne Burrows
ocena
4.13 (53 oceny)
Mateusz Mrowca
ocena
4.13 (54 oceny)
Wiaan Griebenow
ocena
4.13 (55 ocen)
AJ Rossouw
ocena
4.13 (55 ocen)
Roman Żuk
ocena
4.13 (55 ocen)
Jan Mroziński
ocena
4.13 (64 oceny)
Paul Walters
ocena
4.12 (57 ocen)
Dmytro Mokrecow
ocena
4.12 (57 ocen)
Ross Bennie-Coulson
ocena
4.12 (58 ocen)
Władysław Grabowski
ocena
4.12 (60 ocen)
Mateusz Plichta
ocena
4.11 (55 ocen)
Marek Zając
ocena
4.11 (55 ocen)
Sebastian Misiak
ocena
4.07 (56 ocen)
Robert Olszewski
ocena
3.72 (60 ocen)
Kacper Drewczyński
ocena
3.66 (53 oceny)
Jakub Burek
ocena
3.66 (61 ocen)
Nikolas Wołowczyk
ocena
3.65 (55 ocen)
Radosław Bysewski
ocena
3.65 (57 ocen)
Wiktor Wilczuk
ocena
3.63 (73 oceny)
Marcin Wilczuk
ocena
3.23 (65 ocen)
Adam Piotrowski
ocena
2.98 (55 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Łukasz Anuszkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Konstiantyn Bezwierhyi
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Artur Ciechanowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oleksandr Czasowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Thomas Fidler
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Robert Graban
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Grundlingh
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartłomiej Gwozdecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wojciech Karol
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kakha Kavtaradze
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Edward Krawiecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Konrad Lubczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Nurzyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Remigiusz Perdian
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Porębski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Pozniak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marek Przychocki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Rau
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Szulta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Irlaki Tsivtsivadze
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mariusz Wilczuk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Wojtkuński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Zeszutek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

18.09 (sob) godz.17:00 OGNIWO Sopot typuj UpFitness Skra Warszawa
25.09 (sob) godz.14:00 Awenta Pogoń Siedlce typuj OGNIWO Sopot
02.10 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot mecz odwołany LECHIA Gdańsk
16.10 (sob) godz.14:00 Juvenia Kraków typuj OGNIWO Sopot
23.10 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot typuj Edach Budowlani Lublin
05.09 (nd) godz.13:50 Orkan Sochaczew 9:31 OGNIWO Sopot
29.08 (nd) godz.14:00 OGNIWO Sopot mecz odwołany Master Pharm Rugby SA Łódź
21.08 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 54:15 Posnania
04.07 (nd) godz.15:00 OGNIWO Sopot 19:15 Master Pharm Łódź
19.06 (sob) godz.14:00 Edach Budowlani Lublin 10:26 OGNIWO Sopot

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 LECHIA GDAŃSK 3 3 0 0 88:44 15
2 Up Fitness Skra Warszawa 3 2 1 0 104:62 13
3 OGNIWO SOPOT 2 2 0 0 85:24 10
4 Orkan Sochaczew 3 2 0 1 65:64 9
5 Edach Budowlani Lublin 3 1 0 2 78:58 7
6 Master Pharm Łódź 1 1 0 0 30:17 5
7 Juvenia Kraków 3 1 0 2 35:94 4
8 ARKA GDYNIA 3 0 1 2 52:87 2
9 Awenta Pogoń Siedlce  3 0 0 3 44:80 2
10 Posnania Poznań 2 0 0 2 37:88 0

Wyniki 3 kolejki:

  • Up Fitness Skra Warszawa - ARKA GDYNIA 24:24 (5:11)
  • LECHIA GDAŃSK - Juvenia Kraków 27:0 (10:0)
  • Orkan Sochaczew - OGNIWO SOPOT 9:31 (9:14)
  • Awenta Pogoń Siedlce - Edach Budowlani Lublin 8:32 (3:8)
  • Master Pharm Rugby Łódź - Posnania (przełożony)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Ogniwa

Aktualna kadra Ogniwa