• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
OGNIWO Sopot
(TYP 1) 94%[227]
Remis
(TYP X) 1%[2]
Wygrywa
Master Pharm Łódź
(TYP 2) 5%[12]
 
08.05 sob
godz. 14:00
10
:
16
Master Pharm Łódź
Ogniwo Sopot - Master Pharm Łódź 10:16. Pierwsza porażka od października 2019 Ogniwo Sopot - Master Pharm Łódź 10:16. Pierwsza porażka od października 2019 8 maja 2021 (28 opinii)

Ogniwo Sopot przegrało u siebie z Master Pharm Łódź 10:16 (7:6) w zaległym...

Trener

Karol Czyż
ocena
2.55 (22 oceny)

Zawodnicy

Wiktor Wilczuk
ocena
3.89 (27 ocen)
Paul Walters
ocena
3.86 (21 ocen)
Radosław Bysewski
ocena
3.73 (26 ocen)
Irlaki Tsivtsivadze
ocena
3.67 (21 ocen)
Jakub Burek
ocena
3.61 (23 oceny)
Dmytro Mokrecow
ocena
3.59 (22 oceny)
Dwayne Burrows
ocena
3.54 (24 oceny)
Jan Mroziński
ocena
3.50 (24 oceny)
Kacper Drewczyński
ocena
3.45 (22 oceny)
Mateusz Mrowca
ocena
3.40 (20 ocen)
Władysław Grabowski
ocena
3.38 (21 ocen)
Marek Zając
ocena
3.38 (21 ocen)
Adam Piotrowski
ocena
3.35 (23 oceny)
Marcin Wilczuk
ocena
3.32 (25 ocen)
AJ Rossouw
ocena
3.21 (24 oceny)
Roman Żuk
ocena
3.19 (21 ocen)
Mariusz Wilczuk
ocena
3.12 (25 ocen)
Kakha Kavtaradze
ocena
3.09 (23 oceny)
Mateusz Plichta
ocena
2.95 (21 ocen)
Wojciech Piotrowicz
ocena
2.73 (22 oceny)
Robert Olszewski
ocena
2.50 (22 oceny)
Piotr Zeszutek
ocena
1.96 (24 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Łukasz Anuszkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Ross Bennie-Coulson
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Konstiantyn Bezwierhyi
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Artur Ciechanowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oleksandr Czasowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Thomas Fidler
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Robert Graban
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wiaan Griebenow
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Grundlingh
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartłomiej Gwozdecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wojciech Karol
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Ed Krawiecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Konrad Lubczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Misiak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Nurzyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Remigiusz Perdian
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Porębski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Pozniak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marek Przychocki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Rau
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Szulta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Wojtkuński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nikolas Wołowczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

20.04 (sob) godz.19:00 DREW PAL 2 LECHIA Gdańsk typuj OGNIWO Sopot
04.05 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot typuj Juvenia Kraków
11.05 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia typuj OGNIWO Sopot
18.05 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot typuj Awenta Pogoń Siedlce
13.04 (sob) godz.12:00 OGNIWO Sopot 38:24 Edach Budowlani Lublin
30.03 (sob) godz.15:30 Orkan Sochaczew 34:21 OGNIWO Sopot
04.11.2023 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 54:19 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki
28.10.2023 (sob) godz.13:00 Budowlani Commercecon Łódź 0:45 OGNIWO Sopot
22.10.2023 (nd) godz.12:00 Awenta Pogoń Siedlce 0:25 walkower, na boisku 18:27 OGNIWO Sopot
07.10.2023 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 52:19 ARKA Gdynia

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Juvenia Kraków 13 10 0 2 472:205 52
2 Orlen Orkan Sochaczew 12 9 0 3 418:204 45
3 Ogniwo Sopot 12 9 0 3 433:241 43
4 Edach Budowlani Lublin 13 8 0 5 330:289 35
5 Awenta Pogoń Siedlce 13 8 0 5 370:252 34
6 Drew Pal 2 Lechia Gdańsk 13 5 0 8 346:311 25
7 Arka Gdynia 12 4 0 8 339:366 20
8 Budowlani WizjaMed Łódź 13 1 0 12 114:734 4
9 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 12 2 0 10 167:362 -3

Każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają o złoty medal, a dwie kolejne o brązowy. Gospodarzem meczów będą zespoły wyżej klasyfikowane w tabeli. Nikt nie spada bezpośrednio.

Klub Budo 2011 Aleksandrów Łódzki wycofał się z rozgrywek 27 marca 2024 roku. Wyniki uzyskane przez tę drużynę zostały utrzymane. Kolejne mecze weryfikowane są jako walkowery (25:0 i 5 punktów) na korzyść rywali 25:0, a na zespół wycofany nakładana jest kara 0:25 i -1 punkt.

W trakcie rozgrywek zmieniły nazwy:
Lechia Gdańsk na Drew Pal 2 Lechia Gdańsk
Budowlani Commercecon Łódź na Budowlani WizjaMed Łódź
Orkan Sochaczew na Orlen Orkan Sochaczew

Wyniki 15 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Budowlani WizjaMed Łódź (sobota, godz. 17)
  • DREW PAL 2 LECHIA GDAŃSK - OGNIWO SOPOT (sobota, godz. 19)
  • Edach Budowlani Lublin - Orlen Orkan Sochaczew (sobota)
  • Juvenia Kraków - Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 25:0 (walkower)
  • pauzuje: Awenta Pogoń Siedlce

Najwyżej ocenieni zawodnicy Ogniwa

Aktualna kadra Ogniwa