• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Awenta Pogoń Siedlce
(TYP 1) 5%[11]
Remis
(TYP X) 1%[2]
Wygrywa
OGNIWO Sopot
(TYP 2) 94%[221]
 
22.10 nd
godz. 12:00
Awenta Pogoń Siedlce
0
:
25
Awenta Pogoń Siedlce - Ogniwo Sopot 18:27. Wrócili po pauzie i pomogli wygrać Awenta Pogoń Siedlce - Ogniwo Sopot 18:27. Wrócili po pauzie i pomogli wygrać 22 października 2023 (10 opinii)

Ogniwo Sopot pokonało Awentę Pogoń Siedlce 27:18 (17:10) w meczu 9. kolejki...

Trener

Thomas Fidler
ocena
4.27 (11 ocen)

Zawodnicy

Kakha Kavtaradze
ocena
5.00 (12 ocen)
Adam Piotrowski
ocena
4.85 (13 ocen)
Paul Thompson-Wells
ocena
4.82 (11 ocen)
Władysław Grabowski
ocena
4.64 (11 ocen)
Sylwester Gąska
ocena
4.57 (14 ocen)
Jan Mroziński
ocena
4.55 (11 ocen)
Wiktor Wilczuk
ocena
4.50 (12 ocen)
Roman Żuk
ocena
4.45 (11 ocen)
Jordan Tebbatt
ocena
4.33 (12 ocen)
Adrian Toko Seerane
ocena
4.27 (11 ocen)
Jakub Burek
ocena
4.27 (11 ocen)
Sebastian Szulta
ocena
4.27 (11 ocen)
Dmytro Mokrecow
ocena
4.08 (13 ocen)
Maciej Żarczyński
ocena
4.00 (11 ocen)
Mateusz Plichta
ocena
4.00 (11 ocen)
Wojciech Piotrowicz
ocena
3.91 (11 ocen)
Robert Olszewski
ocena
3.50 (12 ocen)
Piotr Zeszutek
ocena
3.08 (12 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Łukasz Anuszkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dwayne Burrows
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tanatswa Keith Chiwara
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
David Cholikishvili
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Artur Ciechanowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oleksandr Czasowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Drewczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Dzioch
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Dzięcielski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oliwier Grabowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oleksandr Kirsanow
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Ed Krawiecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Konrad Lubczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Misiak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcel Nel
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Rau
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Olgierd Sawicki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Lucas Scherer
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wayne Smith
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mariusz Wilczuk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nikolas Wołowczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kamil Węgierski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marek Zając
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

14.04 (nd) godz.13:00 OGNIWO Sopot typuj Edach Budowlani Lublin
21.04 (nd) godz.13:00 DREW PAL 2 LECHIA Gdańsk typuj OGNIWO Sopot
04.05 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot typuj Juvenia Kraków
11.05 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia typuj OGNIWO Sopot
18.05 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot typuj Awenta Pogoń Siedlce
30.03 (sob) godz.15:30 Orkan Sochaczew 34:21 OGNIWO Sopot
04.11.2023 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 54:19 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki
28.10.2023 (sob) godz.13:00 Budowlani Commercecon Łódź 0:45 OGNIWO Sopot
22.10.2023 (nd) godz.12:00 Awenta Pogoń Siedlce 0:25 walkower, na boisku 18:27 OGNIWO Sopot
07.10.2023 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 52:19 ARKA Gdynia

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Juvenia Kraków 11 9 0 2 405:182 42
2 Orlen Orkan Sochaczew 11 8 0 3 393:204 40
3 Ogniwo Sopot 11 8 0 3 395:217 38
4 Edach Budowlani Lublin 12 8 0 4 306:251 35
5 Awenta Pogoń Siedlce 12 7 0 5 328:246 29
6 Drew Pal 2 Lechia Gdańsk 12 4 8 0 321:311 20
7 Arka Gdynia 11 4 0 7 333:324 20
8 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 10 2 0 8 167:312 8
9 Budowlani WizjaMed Łódź 12 1 0 11 91:692 4

Każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają o złoty medal, a dwie kolejne o brązowy. Gospodarzem meczów będą zespoły wyżej klasyfikowane w tabeli. Nikt nie spada bezpośrednio.

Klub Budo 2011 Aleksandrów Łódzki wycofał się z rozgrywek 27 marca 2024 roku. Wyniki uzyskane przez tę drużynę zostały utrzymane. Kolejne mecze weryfikowane są jako walkowery (25:0 i 5 punktów) na korzyść rywali 25:0, a na zespół wycofany nakładana jest kara 0:25 i -1 punkt.

W trakcie rozgrywek zmieniły nazwy:
Lechia Gdańsk na Drew Pal 2 Lechia Gdańsk
Budowlani Commercecon Łódź na Budowlani WizjaMed Łódź

Wyniki 13 kolejki:

  • DREW PAL 2 LECHIA GDAŃSK - Budowlani WizjaMed Łódź 13:23 (13:13)
  • Orlen Orkan Sochaczew - OGNIWO SOPOT 34:21 (12:13)
  • Juvenia Kraków - Awenta Pogoń Siedlce 17:21 (12:7)
  • Edach Budowlani Lublin - Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 25:0 (walkower)
  • pauza: ARKA GDYNIA

Najwyżej ocenieni zawodnicy Ogniwa

Aktualna kadra Ogniwa