• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
DREW PAL 2 LECHIA Gdańsk
(TYP 1) 6%[15]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
OGNIWO Sopot
(TYP 2) 93%[220]
 
20.04 sob
godz. 19:30
Lechia Gdańsk - Ogniwo Sopot 12:36. Jednostronne derby, dobry mecz młodzieży Lechia Gdańsk - Ogniwo Sopot 12:36. Jednostronne derby, dobry mecz młodzieży 20 kwietnia 2024 (8 opinii)

Ogniwo Sopot pokonało na wyjeździe Lechię Gdańsk 36:12 (19:5) w meczu 15....

Trener

Thomas Fidler
ocena
4.61 (18 ocen)

Zawodnicy

Wiktor Lis
ocena
5.19 (21 ocen)
Sylwester Gąska
ocena
5.06 (18 ocen)
Dwayne Burrows
ocena
5.00 (18 ocen)
Adam Piotrowski
ocena
4.93 (15 ocen)
Kacper Drewczyński
ocena
4.80 (15 ocen)
Wiktor Wilczuk
ocena
4.75 (16 ocen)
Jan Mroziński
ocena
4.50 (14 ocen)
Jordan Tebbatt
ocena
4.45 (20 ocen)
Władysław Grabowski
ocena
4.41 (17 ocen)
Oleksandr Kirsanow
ocena
4.38 (16 ocen)
Adrian Toko Seerane
ocena
4.33 (15 ocen)
Roman Żuk
ocena
4.27 (15 ocen)
Jewgienij Owerczuk
ocena
4.20 (10 ocen)
Dmytro Mokrecow
ocena
3.93 (14 ocen)
Sebastian Szulta
ocena
3.33 (12 ocen)
Oliwier Grabowski
ocena
3.31 (13 ocen)
Mateusz Plichta
ocena
3.20 (15 ocen)
Mariusz Wilczuk
ocena
3.18 (11 ocen)
Piotr Zeszutek
ocena
3.13 (15 ocen)
Filip Rau
ocena
2.77 (13 ocen)
Kamil Węgierski
ocena
2.73 (15 ocen)
Robert Olszewski
ocena
2.00 (10 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Łukasz Anuszkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Burek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tanatswa Keith Chiwara
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
David Cholikishvili
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Artur Ciechanowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oleksandr Czasowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Dzioch
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Dzięcielski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Ed Krawiecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Konrad Lubczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Misiak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcel Nel
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wojciech Piotrowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Olgierd Sawicki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Lucas Scherer
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wayne Smith
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paul Thompson-Wells
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nikolas Wołowczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marek Zając
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Żarczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

01.06 (sob) godz.12:00 Orlen Orkan Sochaczew typuj OGNIWO Sopot
18.05 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 16:22 Awenta Pogoń Siedlce
11.05 (sob) godz.19:00 ARKA Gdynia 29:37 OGNIWO Sopot
04.05 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 24:8 Juvenia Kraków
20.04 (sob) godz.19:30 DREW PAL 2 LECHIA Gdańsk 12:36 OGNIWO Sopot
13.04 (sob) godz.12:00 OGNIWO Sopot 38:24 Edach Budowlani Lublin
30.03 (sob) godz.15:30 Orkan Sochaczew 34:21 OGNIWO Sopot
04.11.2023 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 54:19 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki
28.10.2023 (sob) godz.13:00 Budowlani Commercecon Łódź 0:45 OGNIWO Sopot
22.10.2023 (nd) godz.12:00 Awenta Pogoń Siedlce 0:25 walkower, na boisku 18:27 OGNIWO Sopot

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Orlen Orkan Sochaczew 16 13 0 3 605:261 65
2 Ogniwo Sopot 16 12 0 4 446:312 58
3 Juvenia Kraków 16 11 0 5 504:290 53
4 Awenta Pogoń Siedlce 16 11 0 5 470:280 48
5 Edach Budowlani Lublin 16 10 0 6 389:348 44
6 Life Style Catering Arka Gdynia 16 6 0 10 485:460 30
7 Drew Pal 2 Lechia Gdańsk 16 5 0 11 375:429 25
8 Budowlani WizjaMed Łódź 16 2 0 14 151:842 9
9 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 16 2 0 14 167:412 -52

Każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają o złoty medal, a dwie kolejne o brązowy. Gospodarzem meczów będą zespoły wyżej klasyfikowane w tabeli. Nikt nie spada bezpośrednio.

Klub Budo 2011 Aleksandrów Łódzki wycofał się z rozgrywek 27 marca 2024 roku. Wyniki uzyskane przez tę drużynę zostały utrzymane. Kolejne mecze weryfikowane są jako walkowery (25:0 i 5 punktów) na korzyść rywali 25:0, a na zespół wycofany nakładana jest kara 0:25 i -10 punktów.

W trakcie rozgrywek zmieniły nazwy:
Lechia Gdańsk na Drew Pal 2 Lechia Gdańsk
Budowlani Commercecon Łódź na Budowlani WizjaMed Łódź
Orkan Sochaczew na Orlen Orkan Sochaczew

Wyniki 18 kolejki:

  • Orlen Orkan Sochaczew - LIFE STYLE CATERING ARKA GDYNIA 57:37 (17:20)
  • OGNIWO SOPOT - Awenta Pogoń Siedlce 16:22 (9:12)
  • Edach Budowlani Lublin - Juvenia Kraków 20:14 (12:7)
  • Budo 2011 Aleksandrów Łódzki - Budowlani WizjaMed Łódź 0:25 (walkower)
  • Pauzuje: DREW PAL 2 LECHIA GDAŃSK

Najwyżej ocenieni zawodnicy Ogniwa

Aktualna kadra Ogniwa