• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Posnania
(TYP 1) 7%[25]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
OGNIWO Sopot
(TYP 2) 93%[353]
 
20.09 sob
godz. 17:00
Posnania
15
:
32
Rugbiści Arki i Ogniwa wygrali z bonusami Rugbiści Arki i Ogniwa wygrali z bonusami 20 września 2014 (41 opinii)

Rugbiści Arki Gdynia pokonali na wyjeździe Awentę Pogoń Siedlce 39:13 (15:6)...

Trener

Karol Czyż
ocena
3.44 (18 ocen)

Zawodnicy

Piotr Zeszutek
ocena
4.16 (32 oceny)
Jakub Irla
ocena
3.95 (19 ocen)
Dariusz Pionk
ocena
3.83 (18 ocen)
Adam Elend
ocena
3.61 (23 oceny)
Filip Hałasiewicz
ocena
3.56 (16 ocen)
Robert Rogowski
ocena
3.56 (16 ocen)
Marek Przychocki
ocena
3.54 (13 ocen)
Sławosz Hodura
ocena
3.47 (15 ocen)
Mateusz Mrowca
ocena
3.46 (13 ocen)
Filip Rau
ocena
3.46 (13 ocen)
Kamil Węgierski
ocena
3.43 (14 ocen)
Marek Zając
ocena
3.38 (13 ocen)
Grzegorz Kurdelski
ocena
3.38 (13 ocen)
Oleksandr Durnow
ocena
3.36 (14 ocen)
Robert Olszewski
ocena
3.36 (14 ocen)
Łukasz Anuszkiewicz
ocena
3.33 (15 ocen)
Dmytro Mokrecow
ocena
3.31 (13 ocen)
Oleksandr Czasowski
ocena
3.29 (14 ocen)
Wojciech Karol
ocena
3.27 (15 ocen)
Robert Graban
ocena
3.27 (15 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Filip Cackowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oliwer Furmański
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wojciech Gołomb
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Gruza
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartłomiej Gwozdecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sergiy Ianchyi
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Roland Iwańczuk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Karaś
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Kowalczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Kurs
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Malochwy
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Matczuk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Nurzyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Pietryk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Schulte-Noelle
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Smoliński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Igor Subocz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kamil Suska
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Wechsel
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Wojtkuński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Zakaszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

30.03 (sob) Orkan Sochaczew typuj OGNIWO Sopot
04.11.2023 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 54:19 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki
28.10.2023 (sob) godz.13:00 Budowlani Commercecon Łódź 0:45 OGNIWO Sopot
22.10.2023 (nd) godz.12:00 Awenta Pogoń Siedlce 18:27 OGNIWO Sopot
07.10.2023 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 52:19 ARKA Gdynia
01.10.2023 (nd) godz.13:00 Juvenia Kraków 39:0 OGNIWO Sopot
24.09.2023 (nd) godz.13:00 OGNIWO Sopot 44:17 LECHIA Gdańsk
16.09.2023 (sob) godz.14:00 Edach Budowlani Lublin 38:29 OGNIWO Sopot
02.09.2023 (sob) godz.17:00 OGNIWO Sopot 21:15 Orkan Sochaczew
20.08.2023 (nd) godz.13:00 Budo Aleksandrów Łódzki 15:25 OGNIWO Sopot

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Juvenia Kraków 9 9 0 0 362:127 42
2 Ogniwo Sopot 10 8 0 2 323:182 37
3 Orkan Sochaczew 10 7 0 3 359:183 35
4 Edach Budowlani Lublin 10 5 0 5 243:205 25
5 Awenta Pogoń Siedlce 10 5 0 5 262:201 22
6 Lechia Gdańsk 10 4 0 6 258:253 19
7 Arka Gdynia 10 3 0 7 289:271 16
8 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 9 2 0 7 148:233 9
9 Budowlani Commercecon Łódź 10 0 0 10 60:648 0

Każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają o złoty medal, a dwie kolejne o brązowy. Gospodarzem meczów będą zespoły wyżej klasyfikowane w tabeli. Nikt nie spada bezpośrednio. Najsłabsza drużyna ma zagrać baraż z mistrzem I ligi o prawo gry w ekstralidze 2024/25.

Wyniki 11 kolejki:

  • LECHIA GDAŃSK - ARKA GDYNIA 27:10 (10:3)
  • OGNIWO SOPOT - Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 54:19 (33:7)
  • Edach Budowlani Lublin - Awenta Pogoń Siedlce 7:38 (0:14)
  • Orkan Sochaczew - Budowlani Commercecon Łódź 42:5 (21:5)
  • pauza: Juvenia Kraków

Najwyżej ocenieni zawodnicy Ogniwa

Aktualna kadra Ogniwa