Padli w końcówce

12 listopada 2008 (artykuł sprzed 15 lat)

Piłkarze ręczni AZS AWFiS zupełnie pogubili się w pięciu ostatnich minutach derbowego spotkania w Kwidzynie. Tym samym przepadła szansa, aby po raz pierwszy od lat akademicy byli na półmetku rozgrywek wyżej od lokalnego rywala. MMTS triumfował dziś 25:22 (11:11)

.

MMTS: Gawlik, Suchowicz - Kawczyński, Peret 1, Marhun 5, Adamuszek, Witaszak 2, Cieślak, Rombel 3, Seroka 1, Czertowicz 3, M. Markuszewski 2, M.Waszkiewicz 8.

AZS: Sokołowski, Zimakowski - Ćwikliński 5, Chrapkowski 6, Kostrzewa 4, Bednarek, Fogler, Olęcki, Wysokiński 2, Ringwelski 1, Masiak 1, Pilch 2, Sulej 1.

Sędziowali: Budziosz i Olesiński (Kielce).

Przez cały mecz gra była wyrównana, a obie drużyny miały problemy, aby zdobyć większą przewagę. Nawet gdy na początku pojedynku kwidzynianie uciekli na 6:2, to gdańszczanie odpowiedzieli sześcioma trafieniami z rzędu! Najczęściej na tablicy pojawiał się remis. Na podział punktów zanosiło się jeszcze w 55. minucie, gdy było 21:21...

Pozostałe wyniki 11. kolejki: SPR AMD Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin 33:31 (13:15), Wisła Płock - PMKS Focus Park-Kiper Piotrków 24:27 (13:15), Azoty Puławy - Reflex Miedź-96 Legnica 33:24 (16:15), OKPR Traveland-Społem Olsztyn - Vive Kielce 25:26 (15:13), SPR BRW Stal Mielec - AZS AWF Gorzów 31:29 (18:15).