stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Red Bull BC One World Final 2021

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Red Bull BC One, czyli najbardziej prestiżowe zawody breakingowe 1 na 1 w świecie breakingu, powracają w 2021 roku z 18. edycją. Tegoroczne światowe finały odbędą się w Polsce, a konkretniej w Gdańsku, 6 listopada 2021. Podczas widowiskowych tanecznych pojedynków w walce o tytuł mistrza zmierzą się ze sobą najlepsi b-boye i b-girls z całego świata.

Będziemy na miejscu z kamerą i aparatem. Szukaj relacji po wydarzeniu!

Relacja z imprezy

Na żywo

Zobacz transmisję live


Taneczny przewodnik po Gdańsku
Dance City Guide to nietypowy wideoprzewodnik po Gdańsku - mieście, które jest gospodarzem oraz partnerem wydarzenia Red Bull BC One World Final. Poznajemy w nim najciekawsze turystycznie miejsca w iście tanecznym stylu. Gdańsk okazuje się bowiem nie tylko fascynującym historycznie miastem z przepięknymi zabytkami, ale również znakomitą scenerią do szalonych, breakingowych akrobacji wykonywanych przez b-boya Kleja. Na proponowanej trasie zwiedzania nie zabrakło pomnika Neptuna, Bazyliki Mariackiej czy słynnego molo w Brzeźnie.Od 2004 roku odbyło się już 17 światowych finałów w największych miastach na całym świecie. W tym roku, już 6 listopada, dołączy do nich Gdańsk, gdzie najlepsi tancerze na świecie staną do tanecznych pojedynków. Po raz pierwszy w historii zawodów światowy finał odbędzie się w naszym kraju, w Ergo Arenie w Gdańsku, który jest partnerem i gospodarzem wydarzenia. Nadbałtyckie miasto ugości wszystkich krajowych mistrzów, walczących o miejsce na liście startowej światowego finału, która obejmie szesnastu b-boyów i szesnaście b-girls.

Na jeden dzień Gdańsk stanie się światową stolicą breakingu. W związku z tym, wszyscy fani podróży i tańca mogą przed przyjazdem do miasta zainspirować się dzięki specjalnemu przewodnikowi - Dance City Guide. Możemy w nim zobaczyć najciekawsze atrakcje turystyczne Gdańska z perspektywy tancerza - przewodnika, czyli B-boya Kleju. Wideo dostępne jest na stronie www.redbull.pl/bcone

Red Bull BC One nakręca Technics. Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na: www.technics.com lub obserwuj @technics.global na Facebooku i Instagramie lub @technics na Twitterze.

Program
Program

Przeczytaj także

Opinie 2 zablokowane

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

01.12 g.17.15
Zagłębie Lubin
01.12 g.19.15
Spar Girona
02.12 g.19.30
Enea Zastal BC Zielona Góra
03.12 g.19.30
MKS Dąbrowa Górnicza
04.12 g.13.20
Grupa Azoty Tarnów
28.11 g.17.00
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
28.11 g.14.45
PGE Skra Bełchatów
27.11 g.17.30
Pogoń Szczecin
27.11 g.15.00
Polonia Warszawa
27.11 g.14.00
Stal Mielec