• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

SKAT International Golf Cup (1 opinia)

Golf to sport, który sprawia dużą przyjemność każdemu bez względu na wiek i płeć. Ta gra łączy w sobie wiele pozytywnych elementów. Oprócz rywalizacji sportowej na zadbanych polach i na tle pięknych krajobrazów, można korzystnie spędzać czas nie tylko relaksując się, ale również można spotkać wyjątkowe osobowości i podzielić się z nimi sportową pasją. Jest to też sposób na regularne spotkania z przyjaciółmi oraz na dobrą zabawę z rodziną.

paź 1

sobota, godz. 10:00

bilety 50 zł
Golf jest sposobem na oderwanie się od codziennych czynności, a świeże powietrze i piękne otoczenie inspiruje do nowych odważnych decyzji w życiu codziennym i biznesie.

Kolejna edycja SKAT International Golf Cup odbędzie się w dniach 9-10 czerwca 2017 roku. Tradycyjnie już na miejsce tej wyjątkowej imprezy zostało wybrane jedno z najlepszych pól golfowych w Europie - Sierra Golf Club w Pętkowicach, na którym regularnie rozgrywają się najważniejsze europejskie i ogólnopolskie turnieje.

Turniej jest organizowany przez gdańską firmę SKAT Transport - firmę ze ścisłej europejskiej czołówki w branży logistycznej. Dwudniowa impreza sportowa, klasyfikowana przez Polski Związek Golfa jest unikalnym wydarzeniem na tle pozostałych sportowych turniejów golfowych w Polsce. Na to wydarzenie przyjeżdżają zawodnicy z najlepszych polskich i zagranicznych klubów. W tym roku spodziewamy się również silnych zawodników z USA. Dotychczas na podium oprócz reprezentantów polskich klubów, pojawiali się zawodnicy z Rosji i Szwecji.

Na SKAT International Golf Cup stawi się również czołówka polskich Juniorów, którzy powalczą w kategoriach juniorskich o kryształowe trofea oraz wysokiej jakości sprzęt sportowy i mnóstwo innych nagród ufundowanych przez sponsorów i partnerów wydarzenia.

Czerwcowe wydarzenie jest podzielone na 2 części, turniej z nagrodami w 14 kategoriach, oraz Akademia Golfa - dla zaproszonych gości, którzy chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z tym sportem oraz poznać jego zasady.

Doświadczenie poprzednich turniejów pokazało, że kilkadziesiąt osób zainspirowanych tą wyjątkową grą na poważnie rozpoczęło treningi. Miło nam poinformować, że w tegorocznym wydarzeniu zadebiutuje również SKAT Golf Team.

Turniej golfowy SKAT przyciąga nie tylko najlepszych zawodników, ale również, osoby znane z mediów są częstymi gośćmi tego wydarzenia. O ich wrażeniach można przeczytać i posłuchać na stronie internetowej turnieju.

Serdecznie zapraszamy do udziału i kibicowania!

Opinie (1)

  • a pracownicy SKAT-a mogą grac w golfa czy mają zarabiać na ten turniej

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

29.09 g.20.30
POLSKA
Dominikana
01.10 g.16.00
Juvenia Kraków
01.10 g.18.00
BC Polkowice
01.10 g.19.30
MKS Dąbrowa Górnicza
28.09 g.20.30
POLSKA
Korea Południowa
27.09 g.20.30
POLSKA
Tajlandia
27.09 g.14.00
POLSKA U-19
Włochy U-19
24.09 g.18.00
POLSKA U-19
Estonia U-19
24.09 g.17.30
Twarde Pierniki Toruń