stat

SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska - CCC Polkowice

ARKA Gdynia - Polpharma Starogard Gdański

mar 21

czwartek, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 5,10,20,25 zł

TREFL Sopot - Polpharma Starogard Gdański

mar 30

sobota, godz. 17:00

Gdańsk, Sopot,
bilety 2,10,13,14,15,18,20 zł

Typujesz Wynik meczu

Wartość: 1 pkt.

SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska
CCC Polkowice
UWAGA! Typujemy wynik po podstawowym czasie gry (bez dogrywek)

Twoje dane:

Imię:
E-mail:
Nazwisko:
Polityka prywatności

więcej typowań »

Jak typują inni

1

6%

6 typowań

x

0%

0 typowań

2

94%

89 typowań

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 CCC Polkowice 13 11 2 1031:790 24
2 ARKA GDYNIA 13 11 2 1053:885 24
3 Energa Toruń 13 10 3 1026:880 23
4 Artego Bydgoszcz 13 10 3 964:863 23
5 Ślęza Wrocław 13 9 4 1000:881 22
6 Wisła CanPack Kraków 13 8 5 999:879 21
7 InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. 12 8 4 994:836 20
8 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 13 5 8 902:892 18
9 PGE MKK Siedlce 13 5 8 964:1053 18
10 Widzew Łódź 13 3 10 873:1028 16
11 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA GDAŃSKA 13 2 11 838:1031 15
12 Enea AZS Poznań 13 1 12 881:1118 14
13 Ostrovia 13 1 12 728:1117 14

Ostatnie wyniki: Politechnika Gdańska

12.01
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska
58
:
74
Wisła CanPack Kraków
06.01
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
89
:
75
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska
22.12
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska
74
:
40
Ostrovia
15.12
PGE MKK Siedlce
102
:
78
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska
09.12
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska
65
:
79
ARKA Gdynia
01.12
Pszczółka AZS UMCS Lublin
74
:
54
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska
10.11
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska
50
:
82
Widzew Łódź
zobacz więcej »

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij
Plebiscyt na Ligowca Roku 2018
16.01 g.18.00
Greenyard Maaseik
18.01 g.17.00
Artego Bydgoszcz
AZS Uniwersytet Gdański
18.01 g.18.30
Węglokoks Kraj Polonia Bytom
19.01 g.12.40
Anwil Włocławek
20.01 g.17.00
PGE Orlik Opole
14.01 g.19.00
Energa Toruń
14.01 g.19.00
Spójnia Stargard
13.01 g.16.00
PGE MKK Siedlce
13.01 g.16.00
AZS Koszalin
12.01 g.18.00
Wisła CanPack Kraków